Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:33

Dalia Taky bych se ve vašem případě na jógu a jakýkoliv samostatný cvičení vykašlala, pro vás by bylo ideální cvičení s fyzioterapeutem - jeden na jednoho. Maximálně můžete opatrně zkusit některý dechový cvičení a zkusit bolavý místa na zádech prodýchávat. Ono to vypadá jako nic, ale dýcháním do určitých míst se mění napětí ve svalech - když jsem měla akutní problémy se zády, tak ty první cviky byly jen dýchací. I u toho by ale bylo lepší, kdyby vám to někdo ukázal.

Jestli vás bolí v kříži a střílí to do nohy, tak na to opravdu pomáhá suchý teplo, ale to už tu padlo mockrát.

Jiank vám moc a moc držím palce, sesypalo se toho na vás fakt hrozně a je obdivuhodný, jak se s tím perete.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. května 2019 12:04
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. května 2019 21:46
Reakce na Karja:

Spletla jsem si cas doktora:-D. Zaridila jsem si hlidani, a vstala dve hodiny driv, aby se to zitra mohlo opakovat:-D. Jsem trdlo

​ty si me normalne nakazila

ja sla dneska na akupunkturu a vubec sem nemela termin.(poprve v zivote sem takhle neco popletla),ale normalne se nade mnou slitovali a vzali a jeste sem cekala kratsi dobu nez s terminem.

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 24. května 2019 22:10

Zarinya Tak bud rada, nemusis cekat. A pomohlo ti to aspon na to zablokovani? Mne bohuzel nevzali, sla jsem na krev a ordinoval ocni, to by bylo trochu blby:-D.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. května 2019 22:14

Karja ja mam uzasnou zkusenost s akupunkturou na migrenu...na zada to az tak nefunguje,ale on to dela muj ortoped tak mi vzdycky "vnuti"osm akupuktur.

Ale natrefila sem na skvelou fyzioterapeutku....ta me tak rozmasirovala,ze sem novej clovek.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. května 2019 09:00

Zarinya Na migrenu při záchvatu nebo preventivně? Mně to bohužel preventivně nefungovalo a to jsem byla asi 12x a vždycky jak jehelníček, od nohou až po hlavu.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. května 2019 09:05

Zarinya niekedy migrénu spustí aj určitá potravina. Mám kamarátku, ktorá mala urputné migrény a spúšťačom bola obyčajná čokoláda. 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 25. května 2019 10:00

milacka ty jo, to je pech...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 10:38

Mirka preventivne taky ne. Bohuzel. To jen kdyz ji mam a zrovna jdu na akupunkturu.

milacka ja ji mam hormonalni nebo od krcni patere. Tak se mi to ruzne strida. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 25. května 2019 11:46

Mirka Mně na migrénu taky nepomohla, sama doktorka, co mi jehly píchala, mi řekla, že na to akupunktura málokomu pomůže. Na záda taky spíš nic než moc.

Docela účinná se ukázala na zmírnění bolestí při menstruaci a dočasně pomáhá na pískání v uších, pro mě trochu překvapivě i na bolest čelistního kloubu.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 25. května 2019 12:16

Catherinne tak to já mám ještě větší pech...začala se mi spouštět po červeném vinu....

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 25. května 2019 12:54

Fakirka mne po vsem vinu, nejenom cervenem. Pivo nepiju, zkratim to: presla jsem na bile palenky

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 25. května 2019 13:35
Už druhým dnem mě bolí "pant", skoro nemůžu otevřít pusu. Prý nemám mluvit, haha. No, snad aspoň zhubnu, protože nemůžu ani moc jíst.
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. května 2019 16:44

Zina Mně ani na tu menstruaci.

Migrénu mi spustí kde co. Prostě si důvod najde, 1-2 x týdně.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 25. května 2019 18:38

continuity jo, bílé pálenky jsou fajn...ale v létě mi je po nich moc horko. Pro mě je to spíš zimní pití.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 19:11

Mirka 1-2x tydne je tedy naprosto straslivy,moc potlapkavam.Ja ted taky mela casteji,prislo mi,ze furt,ale zrejme podporeno tou krcni pateri,nastesti uz se to snad zas zlepsi.

A z duvodem souhlasim,ten se vzdycky najde.Mne  dost vadi i klimatizace.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:01

Zarinya klimatizace je sazka na jistotu, vcetne pruvanu. Ted sedim v openspace, porad prudim a zaviram okno, u ktereho sedim, protoze bych brzo byla na tom brufenu zavisla. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:15

Mirka zkus jeste brat magnezium. Mne to docela pomaha, ale chce to denne alespon 1000mg trvale. Jak par dni zapomenu je to vcudu. Zachvat jako takovy pak magnezium spis zhorsi. 

Nebo se porad s neurologem, kdyz to mas takto casto. At si fakt nevypestujes zavislost - to lze jak na analgetikach, tak i na triptanech. Pak ta hlava boli uz porad

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:30

continuity mne strasne stvou ty prasky.a jeste kdyz ho vezmu a nepomuze.....

Snazim se zit zdrave,koukam na to co jim a pak si i nekolikrat v mesici musim slehnout velkou davku prasku na bolest.

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 25. května 2019 20:57

Fakirka to bych v klidu přežila...