Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 25. května 2019 21:46

Zarinya A na ty rehabilitace chodis vid? Ja mivala migreny a mela.jsem nejakou kombinaci krcni patere a celistniho ,,pantu,,. Rehabilitovala jsem oboji a jedno z toho to bylo. Je to peklo, kdyz se snazis a nic nepomaha. Jedna moje znama to ma psychicky a to je peklo, jakmile se neco deje lehne, ale ona musi jit I k doktorovi na nejakou kapacku, jak je to silne.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2019 21:50

Karja no,chodim po trech letech,pritom tady plati pojistovna+mala spoluucast 18terapii rocne.

Jen nebyt lina dojit k ortopedovi,no.

ja se tedy citila dobre,joga mi taky moc pomohla,ale pred mesicem sem si dala horkou vanu ac vim,ze to nemuzu,jeden den sla bez saly a uz nehla s krkem,no.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 26. května 2019 14:04

brrr S pantem soucítím, ten je taky nic moc. Jsme ho teď řešila několik týdnů, navíc jsem vůbec netušila, že je to pant, myselal sjem, že je to osmička nebo zánět za ní. Až třetí zubař přišel na to, že to není zub, ale čelistní kloub.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 26. května 2019 15:06

Zina Mám naštěstí zubaře doma, takže mám nakázáno mooc neotvírat pusu (hlavně nehulákat po dětech). Ale vypadá to, že se to lepší, fakt to chtělo odpočinout. Prý se to může stát i zívnutím.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 26. května 2019 15:27

brrr Mně právě otevírání pusy na začátku nijak zvlášť nevadilo, a že jsem ji u těch zubařů otvírala, co to šlo... Ani ten pant mě nebolel, bolel mě "zub" a bolelo mě při polykání a ucho na stejný straně a pak už teda celá ta čelistní kost.
Hlavně  že se vám to lepší!

Offline MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 26. května 2019 16:28

Zina Ja to mam taky, fakt neni o co stat

A ted, jak se mi tam jeste nekde dela ten zanet, tak me to poboliva vsechno dohromady, uz toho mam fakt plne zuby!!!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. května 2019 18:08

continuity Zarinya 

Závislost snad ne, dávky nezvyšuju, léky mi zabírají. Abych pravdu řekla, nevěřím, že by mi doktoři mohli pomoct. Nevíc mi to vadí na dovolené.  Příprava, letadlo, změna režimu, kapka alkoholu a v podstatě jsem 10 dní na prášcích.

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 26. května 2019 21:54

Stezuji si, ze jsem tento exkluzivne krasny vikend stravila v posteli s bolavym krkem. Tak snad se to vyplatilo a zitra budu ok. Ale teda mam pocit,ze zadny  vikend nebyl...

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 27. května 2019 08:35

Jak jsem stará, tak jsem blbá, spálit si ramena a kousek zad na leteckém dni je taková začátečnická chyba

Vzhledem k tomu, že to bylo v sobotu by to už aspoň mohlo přestat bolet

Gatita to je smůla, já strávila sice sobotu venku, ale neděli už zavřená doma, protože dcera byla nějaká nemocná, jen večer jsme vyrazili ven, bohužel jen na pohotovost, synovi se rozjel zánět středního ucha

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 27. května 2019 09:04

Ignis aj, taky nic moc. Tak at jsou deti brzy zdrave!

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 27. května 2019 10:24

Mirka a co na to beres?

Protoze mne neurolog pomohl moc. Hlavne teda tim, ze mi rekl, ze si ten prasek mam zavcas vzit. Ale mam dvoje triptany  k tomu ibalgin, vim uz jak mi co zabira, podle toho si to davam a je to o moc lepsi.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. května 2019 10:55

continuity Triptany. Občas to podchytím Migralginem, když si ještě nejsem jistá, co z toho bude. Když si na začátku vezmu Migralgin nebo Ibalgin, tak mi po triptanu není tak špatně, ale úmyslně to nekombinuju. Po triptanu mě  bolí dutiny, všechny sliznice a dlaně mám jako opařené, prostě ani tak to není nic moc. Občas přestanu částečně vidět a úplně mluvit.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. května 2019 11:01

continuity 

Souhlas, neurolog se hodí, triptany jsou zázrak (já mám navíc skoro vždycky auru, takže si může vzít prášek ještě než anstoupí bolest - sice pak přijde tupá, ale je to mnohem snesitelnější než klasická migréna).

Jinak bacha na to, migrenik by to neměl s práškama na bolest obecně přehánět, protože pak si může vypěstovat indukovanou bolest hlavy právě z přemíry prášků....... Je mi jasný, že člověk prášky potřebuje, ale já třeba fakt vážím, kdy si ho vzít......

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 27. května 2019 13:44

Dneska u nás začala renovace oken v celém baráku - přebroušení, nátěry, další broušení, finální nátěr. Do pátku. Takže 3 dny z týdne má pršet...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 27. května 2019 13:49

Kokoska klid, my rekonstruujeme už 2 měsíce. Poslední dny se to střídá tak, že buď prší, takže se nepracuje, nebo neprší, a to se pak kopou odvodňovací korýtka a vybírá voda

Už ani nevím, jak to tu vypadalo před tím vším bahnem...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 13:50

Ignis závidím ti ten letecký den! já jsem přišla až pozdě na to, že je, a přitom bych zřejmě měla exkluzivní možnost si po známosti ledaco prohlédnout :/

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 13:51

Ignis a já se každý rok spálila na jízdě králů, úplně do ruda, ale letos jsem tam nebyla, takže jsem stále jako stěna

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 27. května 2019 13:54

Mohučanka ježiši doufám, že zítra nebudu muset odvodňovat kuchyň! Ne, spíš je blbý, že v dešti nemůžou natírat a já nutně potřebuju, aby to do konce týdne bylo hotový, protože v pondělí přijedou rodiče (odložit to nejde) a v tomhle bordelu se normálně existovat nedá. Všechno v přízemí pod igelitem, prach všude... o rambajzu z brusek ani nemluvím. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 13:58

a stěžuju si, moc si stěžuju. byla jsem na něčem jako chiropraxe/fyzio a skoro jsem tam umřela. to tak strašně bolelo! tekly mi slzy. a za týden mám přijít zas. nemůžu se vůbec opřít ani posadit, všecko mám rozbaňkované, na sobě skoro černé fleky, ale záda mám zakřupnutá zpátky :) a příští týden prý doděláme to rameno

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 27. května 2019 14:00

Kokoska věřím a držím palce. U nás se zatím všechno odehrává venku, až poslední fáze bude ta nejlepší - do stěny obýváku nám prorazí obří díru na francouzské okno a pak budeme mít přímý vstup na zahradu. Doufám, že výsledek bude stát za to...