Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 25. března 2019 18:47

Sweet Potato no, já mám zkušenosti smíšný. Tuhletu (z oddělení, který bylo celý strašný) a pak fakt pár normálních, s normálně oznámeným propuštěním. Tohleto chování ve stylu vyhození hosta z hospody po zavíračce je děsný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. března 2019 18:54

Ounz ja mam teda jeste kapku jinou ale pokazde stejne: vykopnuti raz naraz z postele/pokoje ano, ale mars na hanbu cekat na vyplneni propoustecich papiru.. dve tri hodky na chodbe zadna mira. popripade se uvolili ze ty papiry poslou pak obvodnimu, kdyz uz jsem dal cekat nemohla.. s rizikem ze nedorazi nic a bude z toho dalsi mrzeni, nehlede na to ze obcas to clovek potrebuje hned

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:10

viktorka_od splavu Dneska propousteli slecnu tak, ze ji vecer oznamili ze po osme by mohla jit. Naplanovala si praci, nezbytne schuzky (dava lekce jazyka). Do jedenacti ji tu nechali sedet ze pry az p doktorka vystavi zpravu. Takze me ted vecer po urgencich rekli ze vlastne chtej jeste rano krev na testy. Kdy pridou vysledky, kdy se poradej, jak se bude postupovat, nic. Ja neocekavam predpoved na minutu presne, ale tak snad by mohli vedet ze ma clovek nejaky zavazky, ktery nezmizej jen proto ze mu neni dobre. 

No, takze pry zitra uvidime. Sakra, tohle tak nesnasim. Rodina si mysli ze jsem na umreni, protoze proc jinak by si me tu nechavali, ze... takze co pul dne uklidnuji matku ze se fakt nic strasnyho nedeje. V praci budu za nespolehlivou, protoze proste nevim co jim mam rict. Zacinam byt vytocena, to ze tady nedokazu spat ani s praskem je uz jen tresinka.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:14

andulka01 no ono fakt na tu zprávu čekat není nezbytný - můžeš klidně odejít. s tím rizikem co jsem psala teda

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:26

andulka01 hele jako pobyt v nemocnici povazuju teda za celkem legitimní důvod pro neplnění pracovních povinnosti, nevim teda, co te do toho špitálu dostalo, ale žádná práce, byt sebelepší, natož blba, za jakýkoliv zdravotní následky nestojí ... 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:32

Mě takhle vykopli od Apolinare po porodu. Prej ze dneska půjdete domu, bylo asi devět. Kdy přesně ale nevěděli. Tak jsem zorganizovala odvoz na zavolání. No v deset nás přišli vyhodit z pokoje, postel jsem musela odevzdat, naštěstí mi nechali postýlku pro dítě, jinak fakt nevím. Kojila jsem na chodbě, napůl ve stoje, jelikož sedět jsem nemohla. Do te doby jsem kojila vleze, takže zážitek. Slabá jak moucha, vystresovana ... na ty blby papíry jsem čekala do jedny, strašný. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:36

MP Meri Hm, zdá se, že se tam za dvanáct let nezměnilo lautr nic.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 25. března 2019 20:37

Já mám taky hezký zážitky z nemocnic. Ale jeden je hodně výživnej. Je to pár let, co mi začaly nějaký zdravotní potíže. Klasická cesta přes praktika a odborný lékaře nikam moc nevedla, tak jsem použila kontakty z dětství. Kamarád, přednosta kliniky mi vzhledem k potížím domluvil téměř okamžité vyšetření s tím, že zítra ráno přijdu a během dvou dnů mi udělají všechno. No a po cestě domů jsem zkolabovala a probrala se v jiné (hrozné) nemocnici. Tam mě stabilizovali, nesměla jsem se téměř hýbat atd. Pak přišel lékař s tím, jaká vyšetření mi budou druhý den dělat. Tak jsem mu řekla kde a s kým mám více méně to stejné domluvené a jestli bych se tam ráno mohla nějak přepravit. No to nastaly věci. Buď že zůstanu u nich nebo okamžitě vypadnu na revers. Bylo asi 23hod, všichni z rodiny mimo Prahu. Podepsala jsem teda revers a okamžitě mě v podstatě vyhodili. Bylo mně hrozně zle, sotva jsem se udržela na nohách, byla jsem špinavá bez bot (jak mě sebrali na ulici). Mobil jsem naštěstí měla. Zavolala jsem si taxi a nechala se rovnou odvézt do té druhé nemocnice. Nevěděla jsem, co tam kde budu do rána dělat. No, byla to zbytečná starost. Když jsme tam dojeli, tak jsem při vystupování z taxi zkolabovala podruhé, tak se to vyřešilo samo. Kamarád mi pak ráno vynadal, že ta moje akce byla pěkná blbost a že jsem taky mohla exnout.

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 26. března 2019 10:16

Tak dneska uz to zacina pripominat komedialni serial... Rano mi nabrali krev na testy, ok. Za hodinu prisla sestra s tim, ze se moje nabery, i ty vcerejsi!!! ztratily, takze me pichne jeste jednou. To pichnuti mi nevadi, at si ty krvinky berou dle libosti, ale ztratit mi testy, nechat to den bejt, i kdyz jsou dle mudr zasadni? Valim se tu se spatnym krevnim obrazem, cekam fakt jen na ty testy...

Offline muskwa
Avatar
8 příspěvků moje polička 26. března 2019 11:34

crazydaisy to zní naprosto šíleně! Už jste v pořádku?...áá čtu pozorněji a vidím, že je to pár let...

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 26. března 2019 16:01

Tak konec stížnosti, před polednem přišly výsledky testů, prý cca ok. Takže propuštění, ale v klidu, nikdo mě z postele nevyhazoval (i když měli jinak dost nátřesk) a teda zpráva jim trvala, ale šlo to. Jsem doma.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 26. března 2019 16:18

andulka01 Hurá. Relaxuješ doufám.

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 26. března 2019 16:27

Sweet Potato Ano :-) právě mám brzkou večeři a sklenici červeného vína. V rámci relaxu upeču quiche do nové formy Emile Henry co jsme ještě v neděli koupily s mámou a půjdu spát. A zítra do práce - ale to neberu jako žádnou újmu, se tam skoro i těšim, ležet a nicnedělat je hrozný.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:27

O víkendu budu v Tokyu-strávím tam jen dva a půl dne-a předpověď? Déšť a 11 stupňů, do teď tam přitom svítilo slunce a bylo až ke dvaceti. Chce se mi brečet!! (v den kdy odlétám opět slunečné počasí....).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:29

Garfie ale porad je to Tokyo  verim, ze i tak si to uzijes 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:40

jinx Já vím..a taky doufám, že ty předpovědi občas nevyjdou, ale kdyby aspoň nebylo to slunce okolo, to mě úplně dráždí!! :-)

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:45

Garfie 

Predpoveď od Nórov YR je často moc pesimistická. Skús wetteronline.de (počadie&radar) - to je trochu nádejnejší pohľad. 

Ak teda nepiužívaš overenejšie miestne zdroje. 

Šťastnú cestu a pekné zážitky. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. března 2019 07:53

Garfie jj, to chapu, ono drazdi, to je jeste pekny eufemismus  

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. března 2019 08:16

Garfie navíc moje zkušenost je, že norové asii moc neumí... třeba se to ještě změní, určitě to bude i tak super 

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 27. března 2019 09:44

Garfie Držím palec aby předpověď nevyšla :-) A doufám, že se pak podělíš o nějaký fotky