Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:42

Evaeva výlety s klubem důchodců by mi taky nevadily, ani s bábinkami pletení věnců, výroba svíček a tak.

Online Malenge
Avatar
4287 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:43

Evaeva já ještě univerzitu třetího věku. Máma už studovala zdravou výživu, pak pohyb (to se mi vůbec děsně líbilo, každý týden byli na jiném sportovišti s instruktorem a zkoušeli všechno možné od pilatesu přes posilování po nějaký frisbeegolf či co to bylo), nějaké dějiny, prostě každý rok něco.

Online Malenge
Avatar
4287 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:44

Pinot Noir Evaeva hele, tak to už jsme tři, to už ten klub skoro máme, ne? Kluci v podobném věku, se jich zbavíme plus mínus stejně, tak si pak napíšeme

Online continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:46

Evaevajá bych teda ráda měla víru, že v 60 tu budeme oba honit motorky a milence a nové karavany... Ale fakt nevím, jestli se to věkem o tolik zlepši.

Nás už vyčerpá i výměna oken. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:46

Pinot Noir Ty jsi ještě mladá a máš malý kluky. Jakmile zůstanete s manželem sami, je dobré volný čas trávit i odděleně. Kdyby měla moje matka to, co mám já, jdu na jógu, na výstavu, s jednou kamarádkou na kafe, s druhou na víno, tak má výplň minimálně poloviny času. 

Offline žluťásek
Avatar
7656 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:46

Malenge hele děti tu máme v podobným věku, až je vystěhujem, přesunem se odsud plkat do kaváren, na výlety, já bych se nebála

Online Malenge
Avatar
4287 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:48

žluťásek vítej, členko č. 4

Online continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:49

999 jj, já ti rozumím, stejný problém řešíme s tchýni a je to fakt úmorné. 

Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 03. května 2024 20:58

MP Marge Vůbec se ti nedivím, ty změny bývají nepříjemný, i když je to k lepšímu. Přeju ti, ať si brzy zvykneš a hlavně ať jsi spokojená v nové práci.

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 03. května 2024 21:07

MP Marge A kam se vlastně nakonec stěhuješ?

Offline Karja
Avatar
36057 příspěvků moje polička 03. května 2024 21:30

No to nevím,co budu dělat já tady na vsi:D. Zahrádka a tyhlety podobný nápady, to mě vůbec nechytlo, kamarády nemám ani ty dvakrát do měsíce, ani neumím plést věnce, já i jako důchodce budu stát úplně za nic! Úplně se vidím listovat letakama a a v pondělí jít do Lidlu, středa Billa a čtvrtek Penny a volag holkám, jestli nechteji koupit másla v akci. Sambo ten je na důchodový věk už připravenej, ten do něj vklouzne ani nebude vědět, ryby, zahrádka, ten to ani nepozná!

Offline Karja
Avatar
36057 příspěvků moje polička 03. května 2024 21:33

MP MargeDržím ti palce, ale myslím, že je to rozhodnutí dobrý a po zralé úvaze. A tvoje smečka chce na vzduch. Mimochodem teď mi říkala kolegyně, že její maminka se stěhuje do Miami a já tak znale ,,vážně, to je hrozně nakladna lokalita na život,,. Prostě nejchysrejsi tady z parfu:D. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 21:47

Počítám s vámi, ženy

Karja my tě do klubu ani nechcem, my, jako matky synů, budeme nadávat na snachy

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 03. května 2024 21:50

MP Marge 

Věřím, že si to sedne a budeš šťastná. A moc ti to přeju.

Já mám při každém přesunu, i třeba na dovolenou v ráji, první den pocit, že jsem se úplně zbláznila, co mě to napadlo, co tady dělám, jak to tu přežiju. Při stěhování samozřejmě taky. A pak to přejde a je to taková pohoda!

Offline Karja
Avatar
36057 příspěvků moje polička 03. května 2024 21:54

Evaeva No kdoví jak to tihle mladí povedou:D. Ještě budeš ráda, že nějakou přivede:D. Ne, já jsem to spíš myslela, že na duchodcovsky věk tu není moc možností zábavy;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 21:57

Karja to je pravda, tak tě berem. Holt budeš jezdit do Prahy, jestli nezačneš rybařit 

Offline Karja
Avatar
36057 příspěvků moje polička 03. května 2024 21:59

EvaevaNevím, co bych mohla začít dělat. Já jsem hrozně levá jsem zjistila:D

Offline žluťásek
Avatar
7656 příspěvků moje polička 03. května 2024 22:10

Karja no prosimtě, s tým vařením a pečením, budeš obletovaná babička a prateta, furt tam budeš mít nějaký malý vyžírky

Offline Karja
Avatar
36057 příspěvků moje polička 03. května 2024 22:12

žluťásek To jo, na žrádlo je utahnu no:D. Ale i sebe, to bude těch 100 kilo;-)

Offline Gatita
Avatar
7187 příspěvků moje polička 03. května 2024 22:14
Reakce na 999:

Evaeva Taky bych si to brala osobně, ale naštěstí se teď rodina baví tím, jak vypadá dědeček s babičkou :-). Koupila jsem vnukovi knížku, hodně současnou, myslím, že výbornou, ale dědeček tam má takový ten věneček vlasů kolem hlavy s babička drdůlek a brýle. A vnuk ji "čte" pořád dokola, řekne děda, a pak podezíravě kouká na toho potetovanýho týpka :-).

​to je zajimavy. Ja se kdysi ucastnila pruzkumu k novemu produktu, slo o neco pro deti. Davali mi na vyber ruzne varianty, co se mi libi vic a proc. No a babicka tam byla snad v obou variantach sediva, s brylema a drdulkem, s takovou tou ryhou, co ma evokovat propadle tvare, zastera, varecka v ruce. Jsem na to i upozornovala, ze takhle vypadala mozna tak moje babicka (nebo spis prababicka), ale ze babicka mych deti takto nevypada ani jedna.No nevim, asi to tak lidi chtej:))) Ta starsi generace, co to kupuje.