Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:05

stes samozřejmě že umim, ale nekompromituju se tim

Offline stes
Avatar
7356 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:07

Mutziputzi tak tím se to vysvětluje

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:07

Jiná Realita 

Já se přivdala do rodiny šílených lyžařů a můj nelyžovací hendikep zatím všichni zvládají.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:10
Reakce na andulka01:

Mutziputzi Tak kdyby byla potřeba, naučit se to dá vždycky, ne.

​Nedá.  Od té doby, co jsem si naposled rozbila dršku, už na to nevlezu, mám se moc ráda.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:15
Reakce na Jiná Realita:

i když je pravda, že dnes je lyžování v podstatě povinnost. a že kdybych si náhodou našla schopného přítele, zřejmě budu mít problém, protože dnes v některých kruzích nelyžovat je sociální sebevražda. 

​ja bych rekla, ze lyzovani je dnes v nekterych kruzich sebevrazda financni   i kdyz uplne levny spas to nebyl nikdy. minule mi rikal sef z anglie, ze u nich je lyzovani sport pro hornych 10tisic, protoze za lyzema se musi nekam letet. ze je to pro nej zvlastni, ze tady lyzuje tolik lidi. 

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:17

Mutziputzi ale jo, umim i badminton a squash. I ten volejbal zvladnu hrat, i kdyz ho uprimne nenavidim. Lyzuju dobre a jeste hraju na nastroj:D ale spis si predstavuju, k cemu se to cloveku hodi. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:17

Mutziputzi blby je, ze si dost jasne pamatuju, jaks tu tvrdila, ze deti neni potreba ucit zadnym sportum, ponevadz kdyby se v dospelosti citily socialne vycleneny tak se to proste douci a je to

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:17

Mutziputzi Hele, ale tak volejbal umím a kdysi jsem ho dokonce hrávala pravidelně, občas, výjimečně by jsi na mě mohla shovívavě letmo pohlédnout. Ty fancy sporty jako jsou lyže, tenis a golf mě úplně minuly....to víš, chudý dítě, jak je tam třeba nějaká investice.....

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:20

stes No já se toho rozhodně nebojim :-) ve 33 jsem se začala učit veslovat, teď závodim. V 25 bruslení na lyžích, jezdím slušně. V 30 snb, jezdím na dostatečné společenské úrovni. Taky rychlostní kanoistika, nejsložitější disciplínu. Před pěti lety sjezdovky, ale mě prostě nebaví. Předloni freediving. Teď je na pořadu sportovní jachting a windsurfing. Cyklistika samozřejmost. Všechno jsem začala naplno dělat až v pokročilejším věku.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:20

viktorka_od splavu Já jsem psala, že děti neni potreba vést ke sportům? To si mě jistojistě s někym pleteš

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:26

Mutziputzi Tak každý máme jiné sportovní priority že... zajímavý je, že silniční cyklistika a triatlon je v současnosti TOP ve vyšších kruzích. Kdo nejezdí Mont Ventoux a nemá karbonovej speciál za čtvrt mega jako by nebyl. Být tebou, o cyklistice se vyjadřuji opatrněji.

Sorry, ale tenis je fakt dost out 

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:29

Já jsem si dala závazek že do čtyřiceti dám Trophée des Montagnes. andulka01 je mi inspirací.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:30

andulka01 Tenis nebude nikdy out, to je jasný rovnou a a v mejch top vysokejch kruzích vim akorát o popojíždění po centru na hipster rachotinách mezi hospodama, karbonovej speciál vůkol nikdo zaplať pámbu

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:32

Jiná Realita na takové kruhy jsem ještě nenarazila :-) 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:33
Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:35

Jiná Realita Fakt si nemyslím, že nelyžováním se člověk nějak extra vydělí a společensky znemožní. Na hory se dá jezdit i jinak, ten čas si můžeš báječně užít jinak, v Alpách je k vidění spousta lidí, co chodí pěšky, vyjedou lanovkou nahoru, projdou se, daj si drink se svýma lyžařema... úplně na pohodu. A dobrý partner prostě pochopí, že nesdílíte stejnou vášeň pro všechny činnosti. Taky nepožaduji po partnerovi aby začal veslovat. Nedělala bych z toho žádný drámo.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:37

Mutziputzi Bacha, ty hipster rachotiny jsou často dražší než průměrná silnička :-) A hip hrajou tenis?

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:38

Neumím lyžovat, jezdit na kole, bruslit, míčové hry a mohla bych pokračovat napříč všemi sporty. A soc. vyloučená jsem si připadala často.

Někdy v 80letech si muž postavil první prkno a začali jsme s partou lidí a horou dětma jezdit do Greiswaldu. Na prknech závodili jenom chlapi, ale můžu směle říct, že se to naučily i všechny ženy.

No já ne a že jsem to zkoušela, Plavat teda umím, kdyby vznikly pochybnosti.

Já jsem  klamala tělem. No já jenom tu džesgymnastiku a aerobic, ale celoživotně.

A že jsem byla hodně mladá když jsem ty sporty zkoušela. No tedy po tý dvacítce.

Taky jsem byla z chudé rodiny.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:42

andulka01 Mě hodnotu věcí neuč znát, my materialistky to máme ve voku A tenis některý hrajou, jiný ne, asi jako v běžném vzorku populace, pro mě je podstatný, že ho hraju já a mam s kym

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 19. března 2019 10:48

dzizisketa  držím palce! 

Můj dávný ex byl vrcholový sportovec a docela mě srážel názorem, že když člověk nezačal se sportem v dětství, že už nikdy nic nedokáže. Jsem živým důkazem, že to neplatí. Nemám ambice na vysoké mety, trénuji a závodím pro radost, ale dokázala jsem si, že navzdory předsudkům se dokážu hodně věcí naučit do provozní úrovně. Netrápí mě, že nic neumím na vrcholové úrovni, stačí že mě to baví.