Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:45
Reakce na Solathis:

No víš co, příště si to prostě líčit nebudu:-D. Já nějak uplně zapomněla. Teď mám dezinfekci na štětce, tak tím přestříknu i tu rtěnku, ono se tomu nic nestane. Jinak to, že mám opar jsem třeba řešila i na čistění pleti, že jí nechci čistit a dala si jen vyspravit řasy a obočí. I ten pocit, že mi někdo v tý oblasti šahá, no fuj.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 12:56
Reakce na Karja:

Tak to je taky správnej, rozumnej přístup, žejo, opar je virovej, to fakt všichni chtěj mít na nástrojích... Ne tak u té "dámy" co jsem líčila na té svatbě... (Zadarmo, notabene, grr)

Offline Allania
Avatar
172 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 14:34
Reakce na Noren:

Mě se v práci jednou zeptali, zda nevím o někom, kdo by zvládal jistou náplň práce, měl k tomu dostatečné vzdělání a praxi a jako bonus uměl v určitém programu. Popravdě jsem odpověděla, že všechny tyhle požadavky splňuje manžel, ale do soukromého sektoru nechce. Nakonec se nechal přemluvit, dostal slušné podmínky, ale já měla docela dlouho strach, zda se uvede dobře, aby neudělal ostudu jak sobě, tak i mě, a jak na něj budou koukat. No a teď je největší oblíbenec nadřízených i podřízených a všichni za ním chodí na rady. Jako jsem na něj pyšná, ale vždyť já tu jsem dýl a prd z toho :D

Amun
Avatar
04. prosince 2017 15:42
Reakce na Noren:

o-ou. Pridavam se na stranu tech, kteri by mohli doporucit opravdu velmi malo lidi - vesmech tech, co znam opravdu dlouho a velmi, velmi dobre. U zbytku bych se nejspi bala podobneho scenare X.x Zaroven se mi tedy jeste nikdy nestalo, ze by firma hledala lidi timto zpusobem. Momentalne mohu pouze "doporucit" ve smyslu, ze se nejspis nekdo podiva na CV, ale musi projit nekolika kolovym pohovorem jako kazdy jiny. Pokud se tedy CV zalibi. Kdyby to vyslo, dostala bych fakt stavnaty bonus, jenze jako na potvoru fakt nikdo z mych znamych na ty pozice vubec nesedi 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:05
Reakce na Amun:

No a pak by te proklinali az by museli do Barcelony letet druhou tridou. To se proste nezavdecis na zadne strane.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:07
Reakce na Solathis:

No to mi povidej, opar je prenosnej jako das, nejhorsi je, ze nejen na oblast rtu:-/. Na to hodne trpim ja a to je fakt nechutny a neprijemnh, nejde si poradne ani umyt oblicej. Tak snad ta dezinfekce pomuze.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:24
Reakce na Karja:

No a pak by te proklinali az by museli do Barcelony letet druhou tridou. To se proste nezavdecis na zadne strane.

Amun
Avatar
04. prosince 2017 16:27
Reakce na Karja:

opravdu sis to schovala az tak dlouho?  no radeji nic

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:38
Reakce na Karja:

No a pak by te proklinali az by museli do Barcelony letet druhou tridou. To se proste nezavdecis na zadne strane.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:39
Reakce na Amun:

Ja to beru jako legraci, ber to tak taky:-)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:42

to mi jdete uplne do kramu, dnes mi majitel firmy rekl, ze jsem moc draha (ma pravdu) a ze se firme nedari moc dobre (ma taky pravdu) a ze se bud dohodnem na snizeni hodin - uz ted mam puluvazek - nebo ze jako, ehm...

jako neprekvapilo me to, protoze konstatoval ocividny fakta, a navic uz me ta prace stejne moc nebavi, zustavala jsem tu hlavne kvuli prachum. mam velmi rozporuplnej pocit, ve kterym se misi stazenej zaludek s radosti, ze se konecne neco bude dit.

vlastne este uleva, ze jsem si letos nasetrila rezervu 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:47
Reakce na Karja:

Jako lítat takovou dálku druhou není vůbec žádná legrace!

Amun
Avatar
04. prosince 2017 16:48
Reakce na Karja:

Ja ani ne, prijde mi to ujety. To si tu ted budeme ukladat stiznosti, se kterymi nesouhlasime, a po pul roce si je vmetavat? Fascinuje me, jak sis to vryla. Hm, nechapu

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:50
Reakce na Amun:

ja si to pamatuji take ....

Nektere informace (obvykle kraviny) mi utkvi v hlave a dal se uz neda nic delat. A ja vtip od Karji pochpila jako vtip.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 16:56
Reakce na Amun:

Na tuhle tvoji stížnost teda asi taky jen tak nezapomenu...

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 17:03
Reakce na Amun:

No prvotne se mi vybavila I manazerka topeni, ale to bylo uz dost komplikovane. A predevsim jsem to nepsala za ucelem ti neco vpalit nebo co, ale jednodusse a se vtipem vyjadrit, ze pri doporucovani ti to nemusi vyjit I na druhe strane kvuli uplne malickosti. Jinak evidenci na mistni plky si nevedu, jen si bohuzel pamatuju blbosti namisto uzitecnych veci:-). 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 17:30

Pro pametnice: kauzu dobytctak jsem si zalozila do kolonky Pravo strihnout si Sekhmet

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 17:41
Reakce na Karja:

Haha, tu kronikářku už si neodpářeš  (taky si to pamatuju)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 17:45
Reakce na Ounz:

Nerikej dvakrat nebo rozsirim evidenci a budeme tu slavit vyroci nepovedenyho chleba!

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 17:46
Reakce na Karja:

 Já se tomu postavím čelem