Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 13:10
Reakce na Lamicka:

Mne teda niektoré tieto prepojenia pripadajú fakt až strašidelné  a vôbec sa mi nepáči, že využívajú obsah súkromnej komunikácie pre účely zobrazovania reklamy. Ale nenarobíme nič... používaním služby s tým holt človek potichu súhlasí.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 18:32
Reakce na Karoleena:

crazydaisy 

A který přesně máte ty pásky, jestli na tom teda záleží? Koukám se na eshop https://www.belicipasky.cz/ a mají tam víc druhů,  1-Hour Express, Glamorous White, Professional Effects, Professional Supreme... tak nevím, kterej vybrat. 

Ja jsem mela urcite ty Vivid a pak uplne tu zakladni radu, delaji i nejaky na citlivy zuby. Jedno baleni jsem mela s fialovym paskem, ale jmenovaly se jinak, asi to zmenili.

Stojej tady teda pulku, to je dobrej nesvar taky! To baleni klasickej je pravidelne ve sleve za cca $25, kdybys chtela :)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 18:34

Ja tyreba nakoupim na Babane v praci na pocitaci a mam to pak na FB v mobilu jako reklamu, strycek Sam nikdy nespi. Vsechno je propojeny. Kamosi co delaj v IT nemaj vetsinou skoro zadny nebo velmi omezeny social media. Kamarad dokonce dela ve firme kde si lze objednat background check na potencionalniho zamestnance a projedou i FB, Insta atd. Masakr.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 18:38
Reakce na Ounz:

Penize, nic jinyho, insta nemel reklamy docela dost dlouho. Proste rejzujou, protoze muzou. Ono taky na tom docela dost lidi rejzuje, tady ma Tourism Vic specialne lidi co se staraji o internetovy media, kamaradka jede v praci bloggery, instagramery, videovlogy atd, stara se jenom o ne, kolegyne jede print a televizi.

Dobrej dzob, cestovat, mate skoro vsechno zaplaceny, jen o tom napisete plus to neni vzdy klasicka "novinarina" pac casual, ze jo... Nekteri jsou teda na facku...

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 19:21
Reakce na 0zero7:

No, je mi jasný, že je to o penězích, jen mě zaráží jak moc. Teď tam na mě vyskakuje kitchen aid (protože chleba žejo) za směšně nízkou cenu - asi fejk a nomálně to tam mají a neń jim to blbý

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 19:42
Reakce na Ounz:

Že si dovoľujem sa vložiť. Ten robot vyskakuje aj mne a to za 83€. Som teda cumela.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 19:46
Reakce na Ounz:

paktofonika co to Ordinary, jeste asi neprislo ze? Ja jsem totalne zapinkala, ze maj Black Friday, byl i na NIOD? A co presne jste si teda objednaly? Sim sim, nahlasit!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 20:26
Reakce na Janulik03:

No mně to přijde hustý právě..jak kdyby tam někdo nabízel vuittton?

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 20:28
Reakce na 0zero7:

No zrovna dneska mi psali, že posílaj. Já objednala ten růžovej krém na ruce - mám modrej a je fajn, a ten růžovej sem chtěla zkusit. Byl v setu s olejem na tělo. No a pak ten čistič Sanskrit saponins, na to sem zvědavá. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 20:42

tyjo, to je stejně divný, že na ordinary pořád všichni čekáte. já objednám v pátek a snad v pondělí nebo v úterý ho mám doma 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 20:47
Reakce na Jiná Realita:

Já myslím, ze na ten black friday byl fakt nával, jinak sem taky nečekala (ale objednala sem teprve podruhý)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 20:47
Reakce na Ounz:

jenže já právě taky objednávala na black friday (byť ne věci ve slevě, protože co jsem potřebovala, žádnou nemělo) 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 20:50
Reakce na Jiná Realita:

Aha, no nejvíc byl asi zájem o ty spešl sety..a nestihaj. Mně neprošlo objednat si black sadu a obyč niacinamide, muselo se zvlášť..

mysmat
Avatar
05. prosince 2017 20:50
Reakce na 0zero7:

Penize, nic jinyho, insta nemel reklamy docela dost dlouho. Proste rejzujou, protoze muzou. Ono taky na tom docela dost lidi rejzuje, tady ma Tourism Vic specialne lidi co se staraji o internetovy media, kamaradka jede v praci bloggery, instagramery, videovlogy atd, stara se jenom o ne, kolegyne jede print a televizi.

Dobrej dzob, cestovat, mate skoro vsechno zaplaceny, jen o tom napisete plus to neni vzdy klasicka "novinarina" pac casual, ze jo... Nekteri jsou teda na facku...

Na mně jim to tedy zabírá

Co já už letos nakoupila dárků (pro sebe, pro rodinu, pro sebe... ještě jeden pro sebe...)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 21:00
Reakce na Karoleena:

K tomu HR, myslim, ze zalezi, statni sprava je podle me dusledna. Tady teda maximalne, ale je to i procesem, pokud se chcete hlasit na misto, predchazi registrace online podle presnyho navodu (slozitej celkem) a zakladni test na urcity misto. Pokud projdete pak dalsi test online, az potom vam vubec nekdo zavola, na prvni pohovor, ja se takhle prohrabala k nabidce mista na jednom ministerstvu, ale pak jsem to nevzala, protoze se naskytlo to co delam ted.

Ostatni firmy poklud nevyberou CV, tak nevolaj, ale to je myslim normalni, protoze na jedno misto 200 CV to by clovek jen sedel na tel. Pitomy je, pokud se neozvou po pohovoru, hrube neprofesionalni.

Me na posledni misto volali jeste kdyz jsem byla na ceste domu, ale statni sprava to neni, i kdyz si to hodne lidi mysli.

Nase HR je jedna manazerka a teda desna introvertka, ufff.

Vetsinou HR byva na facku, na cestne vyjimky, podle me nevdecna prace taky. Uplne nej zkusenost nemam ani s headhunterama a agenturama... zalezi proste strasne moc na te osobe, co to dela

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 21:13
Reakce na Ounz:

tak nahlas pak jaky to je, ja mam stop stav teda. Nic nebude, mam toho nejak moc ted.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:47
Reakce na 0zero7:

Ja som objednala Hylamide sadu a Sanskrit Saponist. Škoda ze som nevzala aj sadu Hand chemistry. Nevadí. Oni to posielali včera, keď bol BLACK Fri tak písali ze to budú posielať v jeden deň a potom ďalší termín je v januári pokiaľ si si objednala už vypredanú sadu. A teda omylom som urobila tri platby a všetko bez problémov vrátili.

Sa mi minulý mesiac dosť zhoršila pleť, vyskúšala som nový čistič na pleť plus mi skončilo DMAE... No hrôza. Ale pred 2 týždňami som znovu zacala s DMAE a to má skvelé účinky. Pleť bola už po pár dňoch v oveľa oveľa lepšom stave. Fakt zázrak. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:51

Znáte ten pocit, že vám divný sen rozhodí sandál na celé dopoledne? To mám dneska. V noci jsem byla vdaná za Jeremyho Rennera, který mě ale podvedl s jakousi kriminalistkou ze seriálu, kde ona vyšetřuje vraždy ve spolupráci se spisovatelem, a to prosím na jakémsi tanečním táboře pro chudé a opuštěné děti, který jsme my čtyři (já+Jeremy+kriminalistka+spisovatel) vedli!

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 09:14
Reakce na dzizisketa:

Mně se pravidelně zdá sen, že nevim, s kym chodim a v tom snu pátrám nebo si říkám proboha, jaktože žiju s timhle! Jako už jsem si zvykla, ale ten desetiminutovej pocit bezmoci, než si to konečně ráno uvědomim a oddychnu si:-D

mysmat
Avatar
06. prosince 2017 09:34
Reakce na dzizisketa:

Jasně, už se mi stalo, že jsem s přítelem ještě večer nemluvila, protože se mi zdálo, jak ho vidím s jinou ženskou.

Ten si to vypil, panečku