"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:30

Stará Stanová Kůže já to zkoušela a byl to strašnej vopruz, už nikdy víc. furt někdo vypisoval a závěrem když se dozvěděl že si musí dojet autem tak už se neozval. peklo. na to fakt nemám náladu

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:38

viktorka_od splavu nojo, je to jen aplikace a neovlivníš, jaký lidi se k ní připojí. :/ Rovnováha štěstěny nastala, když jsem prodávala kočárek, původní cena asi 14.000 včetně příslušenství. Dvouletý, bez jakýchkoli funkních vad, jen pochopitelně po dvou letech trochu poškrábaný, za 2.000... Ta kráva si to nechala dovézt na druhý konec Prahy, předvést v bytě a pak pravila, že 2.000 je moc... Asi hrála na to, že když už se tam táhnu, tak vyměknu. Tůdle.

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:39

Ono s tím oblečením v azylových domech a Klokáncích to není tak žhavé. Na mimina toho mají strešně moc, jenže jsou tam děti až do 18 let. Kolegyně, která je s nimi v kontaktu, tam jednou vezla dvoje koktejlky pro holky do tanečních, já jsem posílala odkopky malin a jabloň. Jinak v našem Klokánku berou skoro všechno, hlavně z papírnictví a drogerie.

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:40

paktofonika no ale ty se chceš odstěhovat, dokonce do jiného státu. Tak už možná nemáš k tomu bytu takový ochranářsky vztah.

Já cizí lidi do svého domu jedině v krajní nouzi. Doktor a tak.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:43

Tak Betty No je to možné, každopádne nikto nešiel ďalej ako na chodbu a menšie veci predávam pred domom na parkovisku. Ale teraz tu boli po skriňu z masívu takže ťažko im to budem niekam voziť ja alebo ťahať pred dom. A sama sa s tým naťahovať doma....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:45

paktofonika tak u těch velkejch veci to nejpohodlnější je, ale já často nosím kvasek přes kvaskovou mapu a není úplně neobvyklý, ze někdo na ten sraz nepřijde, přijde pozdě, pak ty domluvy, kdy kde....proste min narocny mi přijde malý veci poslat

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:49

paktofonika Skříně jsme taky takhle rozprodávali/rozdávali z domova. Řekli jsme si, že když to dáváme zadarmo nebo za 50 Kč (jako nové, ale nehodily se nám do nového bydlení), tak ať si to ty lidi aspoň sami odvezou. Bylo to v pohodě, domluva snadná, ale zase, je to spíš o štěstí.

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:55

Stará Stanová Kůže Letgo jsme párkrát využili, ale je to fakt vopruz. Navíc tu elektroniku fakt chtějí většinou předvést, takže musí až do obýváku, nelze předat u branky. Ani jednomu z nás to nevyhovuje.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 16:17

Potrefenáhusa knih se zbavuje docela lehko, stačí je nabídnout výkupu knih. dokonce vám za to dají asi deset korun za jednu.

taky se dají dát do všelijakých těch knihobudek. edit: aha, tak jsem dočetla historky s budkami  no u nás teda zatím fungujou normálně a vím, že byly výzvy, aby tam lidi něco nosili.

Offline cassis3
Avatar
47 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 16:21
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 16:25

Ja se stitim i knizek z knihovny, natoz z knihobudky, za me klidne at to berou bezdaci na otop, do bot ci do sberny 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 16:29

Mutziputzi Já jsem ve škole vyžadovala nové učebnice!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 16:34

Jiná Realita v Praze rozhodne ne, i antikvariáty si max něco vyberou, taky jsme teď ze zoufalství vozili do knihobudky...ani nemocnice, ani domovy důchodců, vsude se v tom asi topej

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 18:35

Kolem nás celkem fungují knihobudky (pravda, je u nich cedule, že jsou pod kamerami) i “čtenáři čtenářům” v knihovně. Jen se to tam nedá šoupnout ve velkém množství najednou.

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 18:39

Mutziputzi ty jsi jak náš vnuk. Ale on má těchto fobii víc. Má přehnané nároky na hygienu. A to je mu 13.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 18:41
Reakce na Mutziputzi:

Ja se stitim i knizek z knihovny, natoz z knihobudky, za me klidne at to berou bezdaci na otop, do bot ci do sberny 

​Presne.A v zivote bych nevzala do ruky casopisy v cekarne u doktora,to se radsi budu divat do zdi.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:12

Potrefenáhusa možná záleží, i co nabízíte  (já se teď snažím zbavit celých řad aktuálních severských detektivek a zájem o ně je.)

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:45

Zarinya Zajímavý, tohle mě nikdy nenapadlo. Knihovnu miluju. Strašně ráda prolézám ty nekonečný regály a vybírám knížky. Je tam tak krásnej klid a ticho, prostě relax. A pak ty knížky pěkrát prodlužuju, protože nestíhám číst. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:58

Kora a ještě antikvariáty

taky mě v životě nenapadlo, že by se knih někdo mohl štítit.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:03

Naše šéfová dovezla část svých knížek do práce. Do jídelny koupila knihovnu a časem tam i ostatní nosí svoje knížky. Takže je z toho taková malá knihovna. Musím říct, že je to hodně využívané.