"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:08

viktorka_od splavu fuj antikvariat....

Kora to je proste nejaka fobie,uz asi z detstvi,protoze i na stare ucebnice mi bylo strasne neprijemny sahat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:09

Zarinya co máš z toho, já se zas štítím na cokoliv sáhnout u doktora nebo v nemocnici, fuj:-/

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:11

Mutziputzi tohle me napadlo uz xkrat. Jenze hodne ctu a nemam nafukovaci bydleni. Takze do knihovny chodim a pokousim se to vytesnit.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:12

viktorka_od splavu ale je to jen ctivo verejne pristupny,kde nato muze sahat moc a cizi lidi.U nekoho doma sahat na knizku ci casopis problem nemam.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:20

Zarinya Jo chápu, já mam ještě divnější fobii. Hrozně se mi eklujou nákupní vozíky a košíky.  Takže velký  nákupy mi vozí a malý v krámu si nosím v náručí. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:23

Kora  to je dost blby.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:26

Kora tak to si celkem umím představit, protože často skočím na nákup jen tak že vezmu pár rohlíků/jogurty/cibuli takže vběhnu do prodejny bez ničeho jen s peněženkou a pak k pokladně vleču plnou náruč věcí:-)) všimla jsem si že někteří nakupující si na to berou krabice od zboží, to by ti taky vadilo?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:26
Reakce na Jiná Realita:

Potrefenáhusa možná záleží, i co nabízíte  (já se teď snažím zbavit celých řad aktuálních severských detektivek a zájem o ně je.)

​jo, to určitě, tohle já si půjčuju z ty knihovny. A beru si knížky z knihovny i normálně do postele...

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:36

Zarinya No ale teď si představ kolik lidí sáhne na knížku a kolik na ten vozík. Vidím vozík jako podstatně rizikovější. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:37

Kora tak hlavně knížky si nepučujou žádný prasata, knížky čtou slušní lidi!

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:37

viktorka_od splavu Ne,krabice by nevadila.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:42

viktorka_od splavu právě, když vidím co se pohybuje po nákupákách za existence...

A ještě další věc. Zítra máme v plánu jet na koupaliště. Právě jsem si přečetla, že se tam dnes někdo utopil. S tím mám  taky lehce problém.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:43

Kora  to teda víc než lehce

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:44

viktorka_od splavu jednou jsem našla bednu knih u kontejneru, když jsem šla mírně ovíněná v noci z večeře. V krásných šatech jsem tu banánovku odtáhla domů  a ráno se divila... všechno to bylo plesnivé!  To jsem se teda štítila 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:45

Antikvariáty  To mně je kolikrát i milejší koupit si knížku z antikvariátu a pak v ní najít třeba vepsaný věnování, zapomenutou záložku, tužkou napsanou nějakou poznámku na straně, má to příběh pak! Teď jsem nedávno koupila přítelovi Vesmírná zastavení od Grygara a vepředu je věnování "Robinovi k Vánocům 1990 děda", no hned jsem se samozřejmě začla dojímat nad všema možnýma historkama, proč se ta knížka, kterou dal děda Robinovi pod stromeček, octla v antikvariátu... 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:47

viktorka_od splavu Zbytku rodiny je to šumák. Argumentují tím, že všude se někdy někdo utopil.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:48

Jé, to koukám teda :D. Já jsem mezi rodinou a známýma považovaná za největšího hygienika, co všechno meje, a vono prd, to sem čajíček! Časáky u doktora klidně prolistuju, teda - asi bych se zdráhala na kožním, ale u zubaře si počtu (má tam různý cestopisný, to já ráda), knížky z knihovny mám běžně v posteli a dokonce i jím, když je čtu. Ruce po nákupním vozejku mám teda tendenci si umýt... ale zase meju plechovky před otevřením - nebo si v krámě beru plech přímo z balíku, prostě aby to nikdo nevosahal, když to dávám do pusy.
Ale teda, i přes bezvýhradnou lásku k tý čtyřnohý votrapě, si otrocky meju ruce poté, co přijdu ze zahrady. To zase nedám já, tyhle psí/lidský bezhraniční spolusdílení talířů a tak. A eště mi vadí záchody na nádraží/TOIky/veřejný záchodky obecně. Tam si hned představuju narkomana. Každej má něco 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:50

Kora tak... mně třeba nevadí přírodní koupaliště, i když jsou tam chcíplý ryby sem tam apod, prostě takové "přírodní".. neže by utopenej člověk byl až tak přirozenej, ale.. když se někdo utopí na priglu, což je každou chvíli, tak se tam kvůli tomu štítit nebudu. ale kdyby se utopil někde na malým koupališti v bazénu, tak bych čekala že tu vodu vypustí...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:51

Gellnerova plechovku, pokud myslíš tu s pivem/pitím bych do pusy nedala, uaaa (navíc z toho neumím pít). konzervy před otevřením myju:P

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:54

Gellnerova A pak ještě MHD, ale to už se tu probralo mockrát. Obzvlášť v tomhle počasí, všichni propocený. Fuj. Už si ani nesedám.