"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:58

viktorka_od splavu On to není klasickej bazén. Je to uměle vybudovaný, ale celkem dost velký a místy i hluboký. Tak holt to nějak dám. 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:00

viktorka_od splavu v praxi jsem si ověřila, že to mám naopak - na Lhotu jsem už po těch dvou utopených chlapečcích nešla. Ale v bazénu, kde předtím utopila dívka, si to nějak nepřipouštím. Jestli vodu vyměnili, nevím...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:00

Kora tak to zvládneš:-) hlavně nenamáčet hlavu. jsem dnes jela na ten koupák s mužem mhd a povidám mu "šiš to je děs proč ti lidi tak smrdí" a von na to: měla bys jezdit šalinou častěj

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:01

viktorka_od splavu já dám - ale až letos. Ještě do loňska jsem to omévala vlažnó vodó  a přelívala do skleničky (páč jsem kdysi slyšela ten příběh, jak pán umřel, neboť mu plechovku počural potkan.. prej to byla legenda, ale kdo ví).
Piju z toho trochu nešikovně. A už jsem pila i z takový, kterou jsem před tím osobně neočistila. Už je to 14 dní... zatim nemám žádný příznaky 
Když kupuju nebalený pečivo, vždycky ho beru přes sáček a nesmím myslet na to, že do toho přede mnou hrabal někdo, kdo si nemyje ruce po malý. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:04

Gellnerova tak pečivo mi nevadí. vlastně nevim proč, asi nějaký psychoobranný mechanismus páč vím že kdybych na to přistoupila, mohlo by se to stupňovat, až bych skončila vyhladověním:D

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:05

Jiná Realita tak o severský detektivky bude vźdycky zájem, teď to frčí a jak je toho hodně, tak nikdo nemá vše. Já je půjčuju dál a netrvám na vrácení (kromě stiega larssona a ty asy larsson, ty nějak chci vlastnit) a zvlášť, když se toho člověk zbavuje za pár šupů..já teď vytřídila komplet všechny edy mcbainy 84.revír a pak nějaký knihy co už nechci (ale je mezi nima i viewegh třeba a tak) a hodlám to uplacírovat do nemocnice..

možná by se tu zišlo vlákno ‘vyměním/udám’ ..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:07
Reakce na Kora:

Gellnerova A pak ještě MHD, ale to už se tu probralo mockrát. Obzvlášť v tomhle počasí, všichni propocený. Fuj. Už si ani nesedám.

​No MHD je moja nočná mora....brrr....dezinfekcia tečie prúdom :D

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:10

viktorka_od splavu To určitě jo, to se stupňuje :D. Já ho neberu jen ve chvíli, kdy se v tom fakt přede mnou hrabe nějakej smrdutější typ - to prostě nezvládnu. Jinak je mi jasný, že je v tom kdejakej bacil. Jo a ty konzervy taky oplachuju. 
Kora no ale MHD a vlaky jsou teď echt upocený, to je celkem pochopitelný, že je tam trochu/víc distanc. Určitě bych nejedla rukama pak, to je tutovka. 

JO! Co nedám do pusy, to je školní mlíko - hrnec + naběrečka. Koukala jsem, jak to děti nalejvaj a to mlíko jim přes prsty teče zpátky do toho hrnce. Taky jsem koukala, že asi tak 30% lidí si v obchoďákách si meje ruce po záchodě. Mlíku říkám "močový mlíko" (kdo zná Gilmorova děvčata, tak zná močový brambůrky). A nedotknu se ho, i kdyby bylo s pravou vanilkou.  

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:13

Ináč priznám sa že keď som si domov priniesla prvýkrát šteňa chodila som si zakaždým umývať ruky, denne aj 30x, časom ma to prešlo a trochu mi to asi aj pomohlo v tom nebyť príliš vydezinfikovaná :D 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:14

paktofonika Já se po použití MHD meju jak chirurg před operací.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:17

Kora A všímaš si niekedy na verejných WC ako si ženy ruky len tak opláchnu, prípadne vôbec? Ja sa furt mydlím pomaly až po lakte. A vítam ten trend že ak ideš od umývadiel von z toalet že tam niesú dvere, tam kde sú dvere mám dilemu a po otvorení si musím čerstvo umyté ruky znovu vydezinfikovať :D

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:19

paktofonika Já jsem dřív nebyla stran zvířat takovej umývač, ale od tý doby, co kočka přinesla nějaký parazity a já jsem od toho hnusu čistila píseček, za jsem ostražitější - a taky od tý doby nechci zvíře v bytě. Kočka byla odčervená krátce před tím a i veterinář mi řekl,že zvíře furt něco má, jen se tím odčervováním reguluje množství těch střevních obyvatel. Tzn. po pom prvním šoku, kdy jsem na kočku - chudáka nebyla schopná sáhnout, jsem se dopracovala k pěknýmu vztahu - podrbu, nakrmím, ale nesdílím postel a talíř, ani byt. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:21

Gellnerova Já pečivo teda kupuju jen v pekárně nebo stánku. Speciálně před naším Lidlem je banda bezdomovců a všeobecně nevěřím tomu, že to není ohrabaný. Tady je předpoklad, že na to sáhne jen prodavačka. Takže pečivo chápu.

MHD v létě nejezdím a když už musím, tak si raději moc nesedám. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:21

Kora tak urcite si omezenejsi vic nez ja,to je jasny.A heled nepodsouvej mi novou fobii....prej,vis kolik lidi sahne na vozik...ufff

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33672 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:23

paktofonika Gellnerova štěňátka jsou dezinfikovany samy vod sebe, cely voňavý včetně tlamicky, počkejte si na dvanáctiletý pritulny bezzuby smradlavce, ty jsou nejlepsi 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:23

Renusatko Třeba v pardubickým Albertu, kterej je u nádraží, je to taky myslím pěknej vzorek. Pekárny jsou fajn :). 

Potrefenáhusa vnímám to jako čisťounké miminko, které občas sní cizí lejno . Věčně mi páchnou ruce granulkama, jak intenzivně cvičíme. To je puch, to mi vadí víc, než pocit "ruce od psa". 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:30

paktofonika Otvírám je loktem, fakt.

Online 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:30

paktofonika presne to se bojim, co si o mne reknou lidi, ze si nemydlim v praci ma WC ruce. Jenze ja nemuzu pouzivat mejdlo, fakt jen vyjimecne a pak mi stejne sleze kuze pomalu.

Ale vzdycky si to uvedomuju, kdyz si vedle me nekdo mydli ruce, ze musim vypadat jako spinavy prase co si nemeje ruce...;)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:31

Potrefenáhusa No voňajú skvelo, ale to mne voňajú psy aj teraz keď už niesú šteniatka ale musela som si zvyknúť že tie ruky predsa len niesú úplne čisté. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 21:32

Kora taky otvírám loktem:-) sáhnout umytýma rukama na kliku si neumím vůbec představit, děs