"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 16:03

Mutziputzi Zkus hot :-)

Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 16:04

Mutziputzi mne pripada, ze joga je to jedine, co mi na tuto ohebnost pomohlo, mam s tim problem od detstvi, tadyto predklaneni se, at uz roznozmo nebo snozmo, mi proste nejde, ale zadny jiny druh cviceni nez joga neukazoval ani drobne zlepseni

a dle meho je podstatne se tak jako vytahnout a predehnout v kyclich

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 16:15

baltik mně jóga taky pomáhá, ta jinová (dlouhý držení pozic) je úplně skvělá.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 16:16

Mutziputzi No som to samozrejme išla hneď vyskúšať síce to dam ale nieje to pohodička a dlho by som to nevydržala. 

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 16:22
Reakce na Mutziputzi:

nellielovett A to já jsem na jógu rok chodila a prd stejně

​rok je malo 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 17:24

Jsem předloni v létě začla s takovejma blbinama na paddleboardu a zjistila jsem, že most, svíčka, stojka, přemet, hvězda všchno dobrý, ale u jakýhokoliv stoje na jedný noze jakože "holubička" si vždycky strasně nabiju. Nechápu

Ale zábava skvělá, doporučuju!

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 17:37

Lama_z_Lana Rovnovážné polohy... . Jako dávám to, ale zase za ta léta nic moc...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 18:19

999 No mě to s mojí průpravou zaskočilo, že zrovna ty rovnovážný polohy byl problém. Stejně tak mi to k mému překvapnení zpočátku nešlo na slack-lině.

Už jsem v tom důchodu moc dlouho

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 18:23

Mutziputzi Jiná Realita  tak jste mě donutily zvednou zadek z gauče a jít to zkusit...a dobrý, udělám to. Já jsem obecně dost ohebná a pružná, ale kondice je jinak nic moc

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 18:28

Lama_z_Lana Asi gymnastka, co? :-). Já jednou vzala na jógu sedmnáctiletého synovce, byl úplně tuhej, nic mu nešlo... A pak přišly rovnovážné pozice a on by na té jedné noze mohl stát do rána :-). Je to o stavu mysli, já se peru se svým temperamentem :-).

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 18:33

Lama_z_Lana paddleboard bych taky chtela zkusit s slackline jsem vcera objednala. Bydlim primo pred parkem, takze idealni na letni dny venku. 

Je slsckline tezkej? Jsk dloiho to tak trva, nez se trochu zadari?

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 18:50

Lama_z_Lana 999  ja mam balancni polohy rada, i kdyz taky bojuju.. ale zlepsuju se, pomaha mi myslet na takove ty zakladni veci, opora chodidla na spravnych mistech, zpevneny core a hlavne zklidnit mysl, coz je nejvetsi orisek  a mam to docela rozdilne podle toho, ktera noha je stojna

Ale obcas vidam, ze  i nekterym mnohem zkusenejsim joginum, kteri bez problemu vystrihnou daleko narocnejsi pozice, tohle dela velky problem - nekomu to proste asi neni souzeno

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 19:55

Lama_z_Lana Paddleboard je super. Já jsem teda zatím ráda, když s tim nevjedu rovnou pod parník, ale chystám se na tu jógu hned jak bude dýl teplo, abych neměla úplně ledovou vodu až se vykoupu 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 20:11

Noren Slackline som už objednala, to bude sranda. Paddleboard vyzerá super, dá sa to niekde požičať? Rada by som si ho najprv vyskúšala. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 20:19

999 Jo! Právě proto jsem si myslela, že mi to půjde bez problému. A Ejhle, jsem to nějak pozapomněla.

Lilly_Ku Byla jsem párkrát, ale vím, že na poprvé to bylo děsný. Myslím, že se fakt umím zpevnit, ale tady se mi klepaly kolena jak ratlíkovi, takže v začátcích jsem se musela někho přidržovat. Letos už to určitě zas nedám.

Noren Jo, je to super! Já teda nedělám nějak cíleně yogu, prostě vyjedu na rybník a dělám kraviny :)

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 20:27

Já bych k už skončené diksuzi o pronajímání ráda poznamenala, že v tomto případě nejde o pouhý majetek pronajímatele, ale o komoditu pokrývající jednu ze základních lidských potřeb, tj. mít kde bydlet.

Jinak teda lokty na zem v pohodě, já se teda snažím postupně i šponovat dál, most taky dám, rovnovážné pozice na jedné noze mi jdou lehce na levé a se soustředěním na pravé, ale nikdy neudělám provaz.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 20:36

Lilly_Ku kdyz vezmeme slacklinu nekam na vikend, tak do nedele to zvladnou vsichni, co jim nevadi padat a trochu to trenuji. vodit se na tom za ruce je super, ale k nicemu rozumnemu to vetsinou nevede. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 20:46

continuity  Mně spíš vyhovalo, když šel někdo vedle mě a měl ruku nahoře od který jsem se mohla jakoby "odrazit"

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 20:51

Lokty na zem dám. V předklonu dám na zem celé dlaně. V průběhu života jsem provozovala dzezgymnastiku a aerobik. Kotoul vpřed i vzad udělám i teď. Ale to je tak všechno.

Ale neumím jezdit na kole ani na lyžích.

Jo a ještě umím plavat.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 21:30
Reakce na Lama_z_Lana:

Jsem předloni v létě začla s takovejma blbinama na paddleboardu a zjistila jsem, že most, svíčka, stojka, přemet, hvězda všchno dobrý, ale u jakýhokoliv stoje na jedný noze jakože "holubička" si vždycky strasně nabiju. Nechápu

Ale zábava skvělá, doporučuju!

​Hele, pro nás neznalé trendy sportů - to jako výše vyjmenované děláš na prkně na vodě?