"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 11:32
Reakce na slniecko:

To zní hrozně, máš štěstí, že vzal telefon. Jako ztroskotat na tom, že by zrovna nebyl u telefonu je dost jednoduché.

Offline Garfie
Avatar
24046 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 11:55
Reakce na Candance:

Existují, třeba tady. Nemám ale žádnou osobní zkušenost. Vím, že vlk a vejce se dá stáhnout do telefonu (myslím, že funguje na Android). 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 11:57
Reakce na Garfie:

dekuju, ja mezitim zacala spekulovat prece jen o Nintendu, ale vubec se v tom nevyznam.....

macko.pu
Avatar
28. listopadu 2017 13:11
Reakce na Nazdar:

... to nestojí za reč, milá giuli, rádo sa stalo

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 13:19

No to snáď nie! 

Amun
Avatar
28. listopadu 2017 13:21
Reakce na Candance:

ja jako mala Super Mario uplne milovala, ale chapu, ze se ti nechce kupovat konzoli kvuli jedne hre. Toho vlka a vejce neznam, ale pokud to je neco jako chytani vajec, videla jsem to v Disney hre Lvi kral. Hodne Disney her je pro dost male deti. Jinak u mnoha rodicu jsem videla, ze malym detem proste dali tablet, kde se ty hry bud daji hrat online nebo stahnout. Kazdopadne kdyz jsem videla, jak to te holcicce asi 2x spadlo na zem, fakt obdivuju vydrz tabletu i odvahy rodicu :D Je tu i herni forum, kde by ti urcite lidi poradili. Nintendo mi prijde jako dobry napad, jako dite jsem po tom straslive touzila :D

Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 13:52
Reakce na Candance:

za sebe doporucuji Nintendo 2DS - idealni do ruky, cartridge koupis jen na hry ktere sama dovolis a Nintendo je skvele co se tyce her pro rodinu/deti. Taky ma spoustu rodicovskych opatreni aby deti nehraly nonstop.

A navic neni drahe. Ke koupi je i v balicku se hrou, napr TADY.

Offline Pinot Noir
Avatar
24617 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 15:09
Reakce na Candance:

Synovci mají kapesní konzoli GoGen, je to fajn.

https://www.gogen.cz/kapesni-hry/t21/https://www.gogen.cz/kapesni-hry/t21/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 16:35

Kde mi spraví sluchátka? Zatáhla jsem za drát a asi se něco rozpojilo u konektoru no vim já, hrajou hrozně potichu. Beats to jsou.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 17:41
Reakce na slniecko:

s potvrzením cestuje moje rumunská kamarádka. Měli tam prý několik případů, kdy jeden z rodičů dítě unesl. Takže ona cestuje s jedním dítětem letadlem a má potvrzení od manžela. A manžel jede autem s druhým dítětem a má potvrzení od ní.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 18:00
Reakce na Mutziputzi:

Zahodit a koupit nové. U mě jsou bohužel sluchátka záležitost na půl roku tak max 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 18:22
Reakce na Mutziputzi:

tak dneska ještě existují nějaké opravny elektroniky, televizorů a tak - zkusila bych obvolat co máš poblíž dle google

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 18:56
Reakce na MP Meri:

Treba kupovať sluchátka s vymeniteľným káblom. Predtým som mala same lacné práve z dôvodu že sa mi lámal kábel. Potom som k nar. dostala sluchátka s vym.kablom, mala som ich 4 roky a ešte som ich aj predala. Kúpila som znovu Akg s vym.kablom a super(v balení je vždy náhradný kábel). Akg-skvely pomer cena výkon.

Potom sa dá jack-jack kábel v pohode dokúpiť. No len také sluchátka sú drahšie. 

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 00:09
Reakce na Karja:

To zní hrozně, máš štěstí, že vzal telefon. Jako ztroskotat na tom, že by zrovna nebyl u telefonu je dost jednoduché.

To som si tiež hovorila.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 00:10
Reakce na MaeGandal:

s potvrzením cestuje moje rumunská kamarádka. Měli tam prý několik případů, kdy jeden z rodičů dítě unesl. Takže ona cestuje s jedním dítětem letadlem a má potvrzení od manžela. A manžel jede autem s druhým dítětem a má potvrzení od ní.

Tak to je dobré!

Prečo cestujú tak rozdelení? Jedno dieťa neznáša lietanie?

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 08:09
Reakce na slniecko:

nebo když tam ona jede na dýl než on

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 18:59

Nevite, ma nektery z beznych retezcu pradlo z bambusu? Pripadne kamenny shop v Brne. Potrebuji to aspon osahat, nez koupim...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 19:07
Reakce na Pavlena:

 no je to normalni viskoza

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 19:19
Reakce na Pavlena:

Bambusové prádlo má Bellinda, predávali ho v Globuse a tuším aj v Tescu v meste. 

Amun
Avatar
29. listopadu 2017 19:32
Reakce na Pavlena:

Ecco prodava bambusove ponozky. A jsou opravdu prijemne :)