"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline evuch
Avatar
94 příspěvků moje polička 13. října 2017 21:16
Reakce na Berta:

Tak to určitě nakoukněte i do toho rozária a botanické zahrady. Ať se líbí! ;)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. října 2017 22:25

nemate nekdo doporuceni na dobre studio na jogu? 

edit: v Praze

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 13. října 2017 23:02
Reakce na evuch:

Já osobně zbožňuju olomoucké parky. Myslím, že lepší než Lužánky :D. Když se dá celé kolečko Čechovy sady, Smetanovy sady, Bezručovy sady, tak to je procházka klidně i na hodinku. V Bezručových sadech pak je super rozárium a u Smetanových sadů Botanická zahrada (ehm, chodím kolem denně, ale ještě jsem se tam nebyla nikdy podívat, tak nevím ). Z těch Čechových sadů se pak dá zamířit po cyklostezce až na Poděbrady (přírodní koupaliště) a tam to teď v podzimních barvách musí být super. Ale pořád je to takový výlet a la příroda ve městě a asi tam bude pochodovat dost lidí. Čistě příroda směrem na Brno mě nic moc nenapadá teda. Klasika je sv. Kopeček, tam se dá udělat fajn procházka a od baziliky je super výhled na Olomouc a jinak jezdíme spíš směr na Šternberk, ale to asi nedokážu popsat a stejně je to už dost z ruky.  

EDIT: Ještě mě napadá (sice to není směr na Brno, ale je to kousíček) stezka Litovelským pomoravím. Začíná v Horce na Moravě. Až do Litovle je to teda kus, ale dá se tam udělat i menší procházka. Jako já raději hory a tyhle placaté výlety mě tolik neuchvacují, ale sem tam to na vyvětrání klidně použiju i tam. 

Ježíš, já jsem úplně blbá.....četla jsem, že máte ráda olomoucké párky. Říkám si, to neznám...snad tvarůžky ne?

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. října 2017 14:17
Reakce na jinx:

Moje kamarádka, která cvičí chválí Tohle 

já osobní zkušenost nemám, necvičím to.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 15. října 2017 08:22

Měla bych hloupý dotaz, který mě už dlouho zajímá. Jakým stylem si kupujete rtěnky? Já klasicky zkusím odstín na ruce a tipnu, jak bude vypadat na puse. Nikdy jsem si tester nenanesla přímo na pusu,  takže spousta rtěnek skončila doma nevyužitých... Jak vybíráte vy?

Online Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 15. října 2017 09:42
Reakce na moninika:

Na strance Estee Lauder se při výběru rtěnky dá nahrát fotka a odstíny si můžeš vyzkoušet. Na to se taky zrovna spolehnout nedá, ale jako předvýběr dobrý.

V EL obchodech mi každou rtěnku vydezinfikují a vyzkouším, to samé v MACu. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 15. října 2017 09:45
Reakce na moninika:

Mám se rtěnkami úplně stejný problem. Nakupuji metodou pokus-omyl. Pripadne vyzkousim rtěnku např.  dcery. 

Ale třeba longlasting od Dermacolu jsem nakoupila 7 odstínů, abych zjistila,ze plně mi vyhovuje jeden a částečně druhý. 

Zkouším také na ruce,na ústa se mi to taktéž ekluje. 

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 15. října 2017 09:52
Reakce na moninika:

Kdysi jsem nekde cetla radu zkouset rtenku na vnitrni strane dlane na hrane pod malickem, nejlepe co nejblize u zapesti. Pry je tam z cele ruky nejpodobnejsi barva kuze rtum. Ale taky to neni vsespasne, taky mam doma par kousku, ktere mi nakonec neslusi.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. října 2017 09:54
Reakce na moninika:

no já něco tipnu, ale už sem si ji i nechala nanést na rty slečnou v parfumerii.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. října 2017 09:55
Reakce na Myrtila:

Tyjo koukám na svojí ruku a barva je úplně jinde 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. října 2017 10:03

Taky si to primo na rty nedavam, neni mi to prijemne, ani kdyz to prodavacka desinfikuje. Spis uz vim, po kterych odstinech se mam divat, taky vim, ze mi jich asi 99% vubec neslusi  Omyl se mi ted dlouho nestal. Resp stal, Sisley za vic nez litr, ale tam to neni barvou, ta je uplne nadherna ruda s slusi mi, ale rtenkou jako takovou. Nedrzi, rozpiji se, zustava v koutcich, no propadak. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. října 2017 10:12
Reakce na moninika:

pokus-omyl. sice už víceméně vím jakou potřebuju, ale stejně se stane že nesedí, možná i každá druhá:-/ ale osvědčené nakupuju pak po dvou kusech:-) samozřejmě tak do roka-dvou přestanou vyrábět...

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 15. října 2017 11:12

Jako. Včera jsem vlezla do COSu a neměla jsem to dělat. Fakt se mi tam dost líbilo. Tak se tady odhodlávám k nákupu z e-shopu a přemýšlím, jak často má COS free shipping? Jde mi o dvě trička (zatím), tak se mi ty skoro tři kila celkem prodraží. 

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 15. října 2017 11:39
Reakce na Ounz:

U me to taky uplne nesedi, ale je pravda, ze tam mam z cele ruky nejtmavsi a nejvyraznejsi barvu kuze (rty mam taky hodne vyrazne samy o sobe). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. října 2017 11:42
Reakce na Gellnerova:

No povedala by som že tak max 4x do roka. Poštovné zdarma bolo v máji a teraz v septembri. Väčšinou to býva v takom medziobdobí medzi zľavami. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. října 2017 11:44
Reakce na Myrtila:

No, já sem tmavší typ, takže dlaně mám světlejší :) ale u někoho by to mohlo fungovat

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 15. října 2017 12:55
Reakce na paktofonika:

Jo, v září jsem si všimla, škoda. Takže mám, abych tak řekla, dvě možnosti. Buď se na to vykašlat... nebo toho koupit víc, aby se to poštovný nějak rozpočítalo 

Dík.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 15. října 2017 13:48
Reakce na Gellnerova:

Mně se třeba osvědčilo nějakou osobu blízkou přesvědčit, že v COSu taky něco nutně potřebuje. Nakonec je ještě osoba ráda, že se má s kým podělit o poštu! :D

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. října 2017 14:07
Reakce na moninika:

Kedysi som mala takú sadu mini vzoriek rúžov z Oriflame, tak tam som si náležite vyskúšala, čo mi sedí a čo nie a viac-menej podľa toho idem. Skúšam na ruke, aby som videla, ako sa farba mení v súvislosti s pokožkou.

Inak, takú sadu - od hociktorej MLM - by som brala aj dnes...ono okrem pár neutrálnych rúžov, také ktoré používam len občas, nakoniec skončia nedopoužívané v koši. Ale mať len tie neutrálne je pre mňa nuda.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 15. října 2017 14:27
Reakce na Karoleena:

To je nesmírně vyčura... chytré řešení .
Já tu dětskou kšiltovku s mašlí tak moc chci!!!

Ženy, Toms - velikosti odpovídají? Včera jsem v MY ty boty poprvé viděla naživo - musím říct, že mě fakt překvapily. Měla jsem za to, že je to šlupka předražená, ale po osahání dost uvažuju, že bych je na léto ráda - a momentálně jsou některé na answear za necelou tisícovku...
(a cenový rozdíl visí pouze na svršku, nebo se s cenou mění i podrážka, stélka - tedy něco zásadního? Jsem taková sestra spořivá)