"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 17:24
Reakce na Mutziputzi:

srovnani cyklu a zmirneni bolesti pri menstruaci...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 17:25
Reakce na Ronna:

Ja porizuju co nejuzsi podpatek a zasekavam ho do ledu ovsem ohledne podrazky nejlip typ "traktor" obcas se da sehnat i na pricetnych kozackach.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 17:37
Reakce na Solathis:

No právě, úplný traktory nechci. Bydlím na kopci a ráno je to vždycky peklo. Ty poslední kozačky letěly do popelnice, podrážka se za rok schodila na úplně hladkou. 

Online Karja
Avatar
35807 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:15
Reakce na Ronna:

Když ne traktor tak podrážku jako farmářky. Občas to nějaké kozačky mají, aspoň pod špičkou. Jéé, to zas bude, taky mi ty nejhezčí kloužou.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:16
Reakce na Ronna:

Mamka používá NESMEKY. Má je léta a nemůže si je vynachválit.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:26
Reakce na Karja:

Farmářky maj na podrážce traktor,ne? 

Offline Len
Avatar
2203 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:30
Reakce na Karja:

A co máš tak nějak rámcově za problém? Klidně do SZ, jestli je to hodně osobní, pár jsem jich v Praze oběhla, a byli šikovní, každej teda trochu jinak:-)

Osobní to není, mám bohužel problémy jako kdekdo - hlavně s krční páteří, taky dost přetěžuju šíjový svalstvo (ono to teda asi bude souviset). Celkově mě teda hlavně zajímají záda; hledám fyzioterapeuta i pro rodinného příslušníka - má problémy se zády tak nějak celkově (skolióza, taky děsná krční páteř a samý podobný problémy). Za kontakt budu moc ráda; mám tip od kamarádky, ale musela bych dojíždět hodně daleko. Díky!

Online Karja
Avatar
35807 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:31
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo, ale jsou kozačky vyloženě takové ty traktorové, i s tou vyšší podrážkou a ten traktor je vidět i z boku. A pak jsou ty, co mají prostě traktorový vzor, ale nejsou tak humpolácký a není poznat.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:35
Reakce na Karja:

jo tak. Vono taky podle mě ještě záleží, jak je trvdá ta guma, měkký kloužou výrazně míň, ale zase se rychle ochoděj. Na jedněch nízkejch trekovejch botách mám vibram a jedou po mokrých kamenech tak, že je to fakt o hubu. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 18:39

Taky už jsem lekcí jógy zažila dost a někde se to teda bez těch ezo keců neobejde. Třeba vizualizace energie mi nevadí, to je takové nějaké racionální prožívání sechu a těla, ale některé věci jsem fakt nedávala. Každopádně v dnešní době je i v každém okresním městě minimálně několik cvičitelek, zrovna joga si myslím, že stojí za to se trochu snažit, je to fakt skvělé cvičení ... 

Online Karja
Avatar
35807 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 19:46
Reakce na Potrefenáhusa:

Některý trekový boky kloužou jak ďas, docela jsem z toho byla překvapená. Loni v zimě jsme byly s kamarádkou na výletě v Rakousku a chtěly jsme vylézt na takovou vyhlídku, ona trekovky, já takové modní kanady s kožíškem s traktorovou podrážkou. Na základě toho, že nás cestou zastavili dva lidi a upozornili nás, že mám blbý boty jsme se na to vykašlaly. No, ale kdo myslíte, že tam lítal po pěšině ze strany na stranu? Já ne:-D.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 19:48
Reakce na Ronna:

Ja mam na zimu topánky s touto podrážkou. Môžem chodiť v pohode aj po ľade(opatrne). Pokiaľ je toto humpolacke tak neporadím. Všetky topánky s nižším profilom sa mi šmýkaju. 

Offline Kkat
Avatar
300 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 20:55
Reakce na paktofonika:

Ne že by mě to překvapilo, ale mám na zimu ty samé. Fakt máme všechny boty asi stejné 

A opravdu nekloužou.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 08:45
Reakce na Ronna:

Děkuji, nakonec jsme skončili v té pivovarské. Měli jsme ji po cestě a mé spoluaktéry zaujala. Nakonec si všichni pochvalovali, jen kamarád nemá rád Starobrno. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 08:54
Reakce na Bledule:

To sa vôbec nečudujem, najhoršie pivo aké som kedy pila. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 09:12
Reakce na paktofonika:

cozeee?? nerikam ze je starobahno buhvico, ale narozdil od budvaru a pod se pit da

Bledule tak urcite meli i sifon;-)) 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 09:14

Z bláta do louže - na Starobrno Medium mě nešahejte nikdo, ale Budvar taky můžu

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 09:23
Reakce na Isca:

Budvar je dobrý, ale mě po něm bolí hlava, a pokud vím, tak nejsem sama.

macko.pu
Avatar
28. srpna 2017 09:26

cozeee?? nerikam ze je starobahno buhvico, ale narozdil od budvaru a pod se pit da

Bledule tak urcite meli i sifon;-)) 

... takisto sa zastanem starobrna, fakt dobré pivečko, nič extra ale prudko pitelné

to gambáč 10 a kozel 10, pre kristove rany, sestry české, kam ste to vy, takí pivovarníci dopracovali

(a ináč mimochodom, kedže som bol v čechách na vojne, ( v budějicích, zdravím planú a homole)  tak viem aký mali česi názor na moravské pivá, a nechcite ho radšej počuť) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 09:32

mně přišlo jako dost hrozný pivo Hostan a z Nektaru si dělaj legraci i místní (kdo pije Nektar, ***** hektar :-D)

jinak pivo moc nepiju, docela mi vyhovuje pití po třetinkách, ale chutnaj mi většinou nefiltrovaný a speciální piva z nových malých pivovarů

a pšeničný pivo