"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:46
Reakce na Sweet Potato:

https://support.google.com/mail/answer/7436150?hl=cs

​no príma!

tak aspoň tu pojišťovnu jsem informovala a odhlásila jsem se z jejich klientské zóny (přece jen jsou to dost citlivý údaje, který nechci znát...)

napadlo mě, že ty ženský maj třeba koncovku ".cz" a v eshopech to píšou chybně s mojí ".com" - tam by ale k tomu sběru jejich mailů do mojí schránky dojít nemělo, ne?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:47

Ounz tak objednam, zaplatim kartou a pockam az zbozi prijde, vic netreba... maily nectu:P (ale nejsem jana novakova a svou adresu napsat umim!;-))

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:47

RoSa Gmail je ale vždycky com, nebo ne?

(což mi samozřejmě nebrání psát .cz a pak se divit)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:48

RoSa kontaktovala by som políciu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:49

slniecko proč proboha??

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:54
Reakce na Sweet Potato:

RoSa Těžký se jmenovat Jana Nováková...

Moc na té adrese lpíš?

​no zas až tolik nás neni... a s těma lokalitama nemáme vůbec nic společnýho, to by tak eště scházelo!

jo, lpím! mám ji už hrozně moc dlouho, od r.2006

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 16. května 2019 11:57

viktorka_od splavu jo, to umim taky. Pak se ale může stát, že ti nic nepřijde. Prostě mé osobně by nenapadlo nějak konzistentně a trvale psát do objednávek email někoho jinýho (a už vůbec ne, kdybych to udělala omylem a ten dotyčnej by mě na to upozornil) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:23

Ounz tak to me samozrejme taky ne, nejsem osoba mdleho rozumu jako zde zminovane:-P

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:31

Mně nedávno přišel mail o narození miminka i s videem. Tak jsem mu poděkovala, protože to bylo opravdu krásné miminko, pogratulovala jsem a doporučila dotyčnému, aby si zjistil přesnou adresu své sestry, se kterou si mě spletl. A on si myslel, že si z něho ségra dělá srandu.

Když přišel mail o tom, že musí vyřešit dědictví po otci, tak už jsem byla důraznější. Teď ten mladý muž má asi veselou historku o tom, jak  poslal video se svou čerstvě narozenou dcerou úplně cizí ženské.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:38

Mne zase chodi rozpisy na basketbalova utkani jednoho zenskeho tymu a pozvanky na soustredeni. Posledni nabidka se mi docela libila, bylo to na Kanarech, ale asi by se divili, kdybych tam se svymi 158 cm dorazila . Trenerovi uz jsem psala, ale zvou me vytrvale dal.

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:42

Sweet Potato teď mě napadá: takže když se někdo jmenuje třeba Pepa Novák, tak má nárok na mail u googlu jen ten jeden první? a co ti ostatní Pepové? musej jinam, na seznam a tak?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:43
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:46

RoSa jakej narok jezus?:-O

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:53

Mutziputzi pretože, ak som pochopila, je to konzistentné, takže nejde o omyl, no a ak nereaguje na iné, tak už len predvolanie na vysvetlenie by mohlo zabrať.

RoSa tak je pepa novák1, no. alebo novák pepa. a je to nejaká konkrétna osoba, alebo poriadne nevieš? Lebo ja som po svojej prvej a jedinej objednávke na Wish mala neajké pokusy o nabúranie do mejlu, hlásilo mi to vietnam a nemecko, našťastie mám na takéto hovadiny vyčenený iný mejl, ale aj tak.

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:54

viktorka_od splavu no ve smyslu "nemáš nárok, Pepo!"

jakože se nemůže registrovat už žádnej další Pepík, když už je to jednou obsazený, ani kdyby si to svoje jméno-příjmení zkombinoval s pí-číslem třeba

Pokud je vaše e-mailová adresa například jannovak@gmail.com, nikdo si nemůže zaregistrovat adresu j.a.n.n.o.v.a.k@gmail.com.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. května 2019 12:56

slniecko A jakým mechanismem by policie měla zabránit dotyčný používat mail o kterém je přesvědčená, že je její a nikomu tím nezpůsobuje újmu, leda sobě? To mi připomínáš Kristelovou s Řepkou

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:05

Mutziputzi no, tak to potom nechápem, na čo sa RoSa sťažuje, keď jej to žiadne problémy nespôsobuje.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:08

slniecko Tak jako že by jí stálo za to kvůli tomu na policii...jako nemohu mluvit za druhé no, máš pravdu. Blbý je, že by jí to vyšlo nastejno jako jít s tim na hlavní nádraží

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:09
Reakce na RoSa:

uáááá, tak jsou dvě! jedna ze Studénky a druhá z Bílovce - se poseru z toho!

​Vzhledem k tomu, že Studénka a Bílovec jsou skoro vedle sebe, tak může jít o jednu a tu samou osobu.

Offline Gatita
Avatar
7130 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:10

Uplne blby dotaz: jak moc narocny je veslovani? Myslim pro nekoho s nulovou zkusenosti a nic moc fyzickou?

Lakaji me draci lode, ale nehrozi, ze si tam sednu a zjistim, ze nepohnu veslem? Nerada bych,aby se mi kolegove smali az do duchodu