"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:13

RoSa jo tecky netusim, ale jan novak ml., jan novak st., nebo jan novak 999, ne?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:15

Gatita byla jsem jen jednou, bylo to pádlo a náročné to bylo stejně jako v kanoi, s tím rozdílem, že tady musíš synchronizovat rytmus, jinak se potlučete. jestli to ma byt teambuildingova aktivita a ne kvalifikace na MS, vubec bych se nebala.

Offline Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:17

Bledule Tak neco podbnyho se mi stalo taky, jenze ja byla ten odesilatel! Navic oba dva ,,prijemci,, se znali, , zdedili po sobe telefon v praci, ja do te zpravy na whatsappu (takze dlouhe jak noc) napsala I dost osobnich informaci o tom dotycnem, no byl to trapas. Nastesti spolu meli dobry vztah. 

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:22

Krehutka v kanoi jsem vlastne jela hodnekrat, ale uz je to dlouho a taky to vzdycky odmakal zadak. A kdyz jsem mela nekam popojet sama, tocila jsem se  dokolecka

No a smysl pro rytmus nemam vubec! Ale laka me to...

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:27

RoSa Na můj mail si moje jmenovkyně pokoušela založit Apple ID. Pořád dokola mi chodil aktivační link. Chápu, že se někdo splete a zkusí to jednou dvakrát, ale pak si ten zadanej mail zkontroluju ne? Po fakt hodně pokusech mi od ní přišlo "dobrý den, existuje tenhle email (můj)?" Tak jsem jí odepsala, že ano a ať laskavě používá svůj vlastní. Ale nepochopila jsem, k čemu jí ta informace je. Když zadá svůj email blbě, tak jí link nepřijde, ať ten jinej mail existuje nebo ne.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:29

slniecko doufám, že policie je tady na řešení přece jen poněkud závažnějších věcí... 

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:32

coralline jezis to je bozi:D existuje tento email

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:38

Gatita smysl pro rytmus nepotrebujes,  od  toho je tam ten bubenik a pokud nesedis jako uplne prvni, tak muzes byt v podstate i hlucha, orientujes se podle toho, kdo sedi pred tebou. Kormidlo je jen jedno a vzadu, takze toceni by taky nemel byt problem. Jestli jsi nekdy jela vodu jako hacek, je to v podstate podobne. Tak se neboj a zkus to.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:45

coralline nekteri lidi by fakt nemeli dostat obcanku, natoz internet

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:48

viktorka_od splavu Nejhorší je to vědomí, že někdo takovej běhá po světě s mým jménem

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 16. května 2019 13:57

coralline nojo pravda

konecne vidim oc prichazim, kdyz adresu tohohle typu vubec nemam:P

Offline RoSa
Avatar
8061 příspěvků moje polička 16. května 2019 14:18

viktorka_od splavu no já jsem tu džímejlovou adresu oprášila po delší době - v rámci přípravy na koupi a zprovoznění nového telefonu; moje Windows Lumia vypadá, že dosluhuje, nechce se nabíjet mrcha... měla jsem (teda ještě mám) ji moc ráda, ale na ten OS už beztak nikdo nedělá aplikace a vůbec je s tim windowsem dost voser (nastavení mailů apod.)

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 16. května 2019 14:25

RoSa tak jestli ji normalne nepouzivas, bych se na to vy.. a zrusila ji, at si baba trhne a votravuje nekoho jinyho

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 16. května 2019 14:41
Reakce na Gatita:

Uplne blby dotaz: jak moc narocny je veslovani? Myslim pro nekoho s nulovou zkusenosti a nic moc fyzickou?

Lakaji me draci lode, ale nehrozi, ze si tam sednu a zjistim, ze nepohnu veslem? Nerada bych,aby se mi kolegove smali az do duchodu

mozes este byt ta s bubnom co krici , staci dobry hlas

Offline Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 16. května 2019 14:48

Jak dlouho dorucuje Zara?

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 16. května 2019 15:43

RoSa Pepa holt musí být nápaditý

Online baltik
Avatar
4409 příspěvků moje polička 16. května 2019 16:04

Gatita jednu jizdu zvladnete fyzicky urcite, ale makacka to je

jestli nesladite rytmus se mezi temi ostatnimi lidmi ztrati (pokud nepojedete s mistry republiky)

neni se ceho bat

Offline andulka01
Avatar
10529 příspěvků moje polička 16. května 2019 16:31

Gatita Pokud tě lákají dračí lodě, tak budeš pádlovat, ne veslovat. Takže pádlem, vzhledem k tomu, že je navolno, lehké a krátké, pohneš naprosto v pohodě :-) Náročné to zas tolik není, je potřeba získat správnou techniku a rytmus. Při správném vedení mají zátěž záda, ruce tolik ne. Nohama se zapíráš, takže ty můžeš taky cítit (ale jinak se moc nepoužívají). Velmi doporučuji začínat pod vedením někoho zkušeného, nejlépe kanoistů, naučí vás techniku a sladí posádku aby se navzájem nepobila :-)

Důležité je se dostatečně natáhnout pro vodu a nezkracovat záběr (zkrátila bys záběr celé posádce). Vedení pádla ve vodě rovnoměrně a pevně, list kolmo k ose lodi, dotažené až do konce, pádlo vyndavat zhruba v úrovni svého zadku. Tempo a délku záběru určuje kromě bubeníka hlavně háček - první v řadě, většinou ten vlevo.

Hlavně se toho neboj, je to velká legrace a báječnej sport.

Offline Sairon
Avatar
1850 příspěvků moje polička 16. května 2019 16:59

Máte prosím někdo zkušenost s fotoknihami? Stojí za to využít akce co jsou na slevomatu, nebo jsou horší kvality? Pokud ne přes slevomat, tak koho mužete doporučit? Dík

Offline Pinot Noir
Avatar
24261 příspěvků moje polička 16. května 2019 17:15

Sairon Fotoknihy si děláme u Fotolabu, CEWE fotokniha se to myslím jmenuje.