"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:21

RoSa continuity 

Hele navíc pokud je to bez hesla nebezpečný... tak v tý hospodě (nebo jinde) s heslem to přece nebude vo moc lepší - myslím vzhledem k tomu, že to heslo dostane x lidí (na rozdíl od domova kde ho mam jenom já).

Teda fakt sorry za extrémně tupý dotazy, já nikdy těm sofistikovanejm přístrojíkům nerozuměla, rozumět ani nechtěla... a na starý kolena mi to leze na nervy eště víc.

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:25

barbucha nevadi, pokud je tam paralelne 20 lidi. Vadi, ze ty nepoznas, jestli je free wifi macdonald5 jeste porad hamburgeru nebo to je uz hackerska. Na pristup na parfumanii bych to neresila, ale do banky jedine pres mobilni data nebo wifi, kterou znas - domaci, v praci, mozna hotel, kde ti daji heslo na recepci. 

Ti lidi v tramvaji muzou jit klidne pres data, nebo tam parej hry a data nepotrebuji. 

Online RoSa
Avatar
8179 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:26
Reakce na barbucha:

RoSa 

Nech si to, ty chytráku!

continuity 

No jo ale proč teda všichni v tramvaji do těch mobilů furt čučej? (jenom já akorát tak z vokna

​protože jedou na svoje data - ty chytráku

hele, ale ten tramvajovej signál je fakt hrozně silnej; to si jdeš takhle po chodníku, tramvaj eště za zatáčkou, a už ti bliká mobil, jestli se nechceš připojit... no nechceš!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:33

continuity hele a nevis prosím te čím je, ze se z některý veřejný zaheslovany Wi-Fi (konkrétně v restauraci) na parfumanii vůbec nedostanu? Na jiný aplikace zerouci data pritom jo (instagram, pgo napr.)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:38

continuity 

Bohajeho, do banky lezu jedině přes pracovní pc, zabezpečenej až hrůza! Ani z domovský wifiny tam radši nechodim.

RoSa 

No tak jo... já žádný extra data ani nechtěla, jako klidně těch dvacet minut bez internetů vydržim - když tam visim v práci nebo doma. 

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:38

Potrefenáhusa muzou to mit bloknute, kupuje se to jako sluzba, nedelaji to rucne. V byvalem zamestnani nam nesel xman, ale ona.dnes v pohode. Genderova krivda.

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:39

barbucha a mudro robis....

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:41

Potrefenáhusa jeste me napadlo, napise to nejakou hlasku/chybu? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 14. května 2019 22:51

continuity kouknu zejtra na o, ale myslím, ze nějakou standardní, jakoze zařízení není připojené k internetu

Offline Kokoska
Avatar
28229 příspěvků moje polička 14. května 2019 23:47

Potrefenáhusa nevím, proč, jak a čím to, ale tohle se mi stávalo doma, než jsme koupili novej router. Některý věci šly, některý včetně parfu hlásily, že není připojení na internet a třeba video z youtube fungovalo střídavě, pár dní jo a pár dní ne. Technik říkal neco o zastaralých technologiích,  moc tomu nerozumim.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. května 2019 05:36

Kde se to ted cca dva dny zpet resily ty mobily?

Vcera obed s kolegy. Kolegyne A povida, ze ma listky na nejaky koncert Celtic Woman. Nikdo jsme to neznali a nikdo jsme o tom v zivote neslyseli. Kolega B, ktery o tom taky nikdy ani neslysel, tedy nikdy negoogloval, nehledal na YT, ma na stole polozeny mobil. Vratili jsme se zpet do kancelare a kolega za mnou prisel, na mobilu otevrenou stranku aktualne.cz a tam reklama hadejte na co. 

nejake vysvetleni? 

Jako pracovni mailova komunikace mezi temi dvemi probiha, ikdyz asi relativne malo, pr. kazdy maji uplne jiny obor a pokud, tak resi max. praci, rozhodne ne neco volnocasoveho. 

mozna je to banalni, ale celkem nas to prekvapilo

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 15. května 2019 06:48

jinxceltic woman asi zrovna delaji reklamni ofenzivu v displejove siti a on patri do skupiny, na kterou cili, bud podle veku, zajmu (trebs chodi na vecerni akce vseobecne) nebo treba navstivil nejaky stranky a oni cili na lidi, co byli na tech strankach. Nebo celtic woman cili na lidi, kteri jsou podobni lidem, co si uz koupili listek (tak bych to udelala ja, protoze to je nejvykonnejsi cileni momentalne), coz presne plati u tvych dvou kolegu.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. května 2019 06:52

Lilly_Ku to zni veskrze rozumne a realisticky. Ne, ze bych teda cekala neco spikleneckeho, ale tento obor je mi vzdaleny, takze to neumim tak presne pojmenovat. diky. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24414 příspěvků moje polička 15. května 2019 08:02

jinx Taky je možné, že se mu tam ta reklama zobrazuje už týden, ale všiml si toho až po tom rozhovoru.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. května 2019 08:09

Pinot Noir to nas taky napadlo, tvrdil ze ne. Samozrejme s malym disclaimerem:))

Offline Pinot Noir
Avatar
24414 příspěvků moje polička 15. května 2019 08:24

jinx To je totiž často můj případ. Věci, které přímo nehledám, většinou ignoruju, pak to někdo zmíní a najednou je toho kolem plno :)

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2019 09:17
Reakce na continuity:

Nevite kde se da sehnat laboratorni sklo v malych mnozstvich? Potrebuji tak 3 zkumavky, dve kadinky a nejake trubicky pro dite na pokusy 

Plus filtracni papir a spunty do tech zkumavek. Mozna stojan, kahan mam.

Necekam velkoobchodni ceny, ale dat za vyjmenovane devet stovek se mi taky nechce.

​Já bych zkusila https://www.p-lab.cz/ , jenom prodejnu co měli už zrušili, ale dá se to nechat poslat přes zásilkovnu.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 15. května 2019 16:53

Kam na zajimava, jednoducha letni trika? Nedavno tu nekdo daval fotku trika s velkym cernym puntikem a ja to nemuzu dohledat. 

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 15. května 2019 18:55

Jimik diky moc, uz ten tip mam, vypada to dobre.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 16. května 2019 09:40

Děvčata, mám jeden blbý dotaz, co si mám představit za barvu řasenky, na které je napsáno black/brown. Bude hnědá hodně do černa?