"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 17. července 2018 16:12

Ale už se fakt těšim, až ten kulatej kartáč zahodim

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. července 2018 17:45

coralline Ne, ono to právě jde dobře. To se člověk naučí. Druhou ruku máš právě úplně volnou a můžeš si pomoct. nikdy jsem si tím vlasy nezacuchala. To  ty staré foukací kulmy, co se netočí, jsou nebezpečnější. Tohle má velký kartáč a dobře to projíždí, nebo se to natočí a chvíli profoukne. Vlny tím neuděláš. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. července 2018 17:53

Renusatko Tú Rowentu som mala a je to super, nikdy som si vlasy nezamotala a šlo to použiť aj ako obyč fén akurát som ju predala z dôvodu že aj tá malá kefa bola na moje vlasy veľká ale ináč super. 

Teraz by som potrebovala radu na malú kefu na fúkanie vlasov :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:26

A seriózně, nesmějte se mi!! Myslím, že špatně vidím, nevím jak moc, nevím jak dlouho, člověk se přizpůsobí, nicméně vzhledem k věku se obávám, že můj dojem je už zřejmě objektivní realita. Doporučte mi kam zajít, děkuji

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:31

Mutziputzi starecka vezchozrakost!:-) soucitim, je to nahovno. staci do optiky, k doktoru mozno, ne nutno. jestli te nic jinyho teda netrapi. ja byla pro jistotu u ocni (te nejlepsi;-) ale pry to neni treba

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:32

viktorka_od splavu No to já na oční chci právě, k tý nejlepší...a neznám ani průměrnou

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:36

Mutziputzi Naposledy, když jsem se zkoušela k těm nejbližším v okolí v Praze objednat, tak to ztroskotalo na tom, že nejsem jejich pacient a že mě objednají až za několik měsíců. Moc jsem jich teda nezkusila, tak snad budeš mít větší štěstí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:41

Mutziputzi ani nejnejlepsi ti to neuzdravi, smolik

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:44

Stará Stanová Kůže To se mi také stalo, ale byl mi nabídnut dřívější termín při "registraci" (za poplatek), jednou jsem to tady řešila. Ale dotyčné pracoviště nedoporučím a to nikoli kvůli tomu poplatku. 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:46

whiskas aha. mně nic takového  nabídnuto nebylo. U druhého telefonátu spousta blbých keců, tak jsem se uznala za nepotřebnou prohlídky (nosím brejle a u očaře jsem nebyla už snad 15 let, tak jsem to chtěla celkově zkontrolovat).

jinak kdyby to mutziputzi měla s brýlema urgentní, dioptrie, cylindry atd. mi dobře změřili i v Grand Optical.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:47

Mutziputzi ani nejnejlepsi ti to neuzdravi, smolik

​Aha, tos mě zaskočila

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:48

Stará Stanová Kůže To právě do optiky nechci, nevěřím nelékaři...no už jsem rozhodila sítě

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:51

Mutziputzi Brýle  na čtení z drogerky jsou první záchrana (zároveň se různý dioptrie dobře testujou při čtení pidinápisů na krabičkách s kosmetikou ), pak klidně kdekoli u optika, za pár měsíců. Jak mi řek před pár lety pan doktor před operací, po čtyřicítce  je člověk  ohledně očí starej, a mí nekrátkozrací vrstevníci mají už, jak píše viktorka_od splavu , stařeckou vetchozrakost (ti víc nóbl presbyopii ) . Pak taky, pro odvážné,  existuje operace, spočívající ve vyškrábnutí vlastní čočky a její náhradou čočkou plastovou. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:52

Isca A to já chci pěkně brejle, mně hrozně sluší...ale to je asi jasný žejo

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:58

Mutziputzi teď uplně nevim jestli jsi z Prahy, ale kdyby jo tak tahle oční je super. Možno jít bez objednání.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:59

Mutziputzi A udělají velký oči, schovaj kruhy pod očima...samá pozitiva v pokročilém mladším věku prostě 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 10:02

ice Děkuju

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 10:04

Isca Velký oči mam a kruhy pod nima ne, ale ten punc geniality mi brejle umocňujou

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 18. července 2018 10:07

Mutziputzi abys nebyla zklamaná, mně brejle strašně moc neslušej, a to bych nejradší větší želvovinový, ale ve všem, co jsem zkoušela, vypadám jak ichtyl :-(

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 18. července 2018 10:08

Mutziputzi Já mám dobrou zkušenost s očním na Praze 7, zvlášť pan docent je velmi příjemný a umí. I jeho paní, která pracuje s ním, ale ona je taková odměřenější, ale taky šikovná. Za větší vyšetření se něco platí.

http://www.klinoft.cz/