Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline milacka
Avatar
5482 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 08:42

Zarinya huby v dobrom závidím, covid nie, mne pokazil dovolenku na Sardínii. Drž sa, ja som bola fit až po mesiaci,   bola som bez energie a často som musela odpočívať.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 09:54

Marielle taky mas covid? Tak at je brzy lip....ja zatim furt stejny,takze vlastne dobry,ze neni hur.

milacka dekuji.Doufam,ze me takova unava nepostihne,to vubec nevim jak bych v praci dala.

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:23

milacka s tim mixovanim to je dobry figl  dekuji!

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:30

Zarinya Dekuji! Taky doufam v mirny prubeh

Offline Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:39
Reakce na Marielle:

milacka s tim mixovanim to je dobry figl  dekuji!

​Myslím, že tohle je úkol rodičů. Babička, která mi pašuje do jídla věci, které nejím, a má radost z toho, že jsem to neodhalila... no, nevím, no.

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:53

Pinot Noir nebudu tak zákeřná, to ne , nic bez konzultace s rodiči! Ale třeba do karbanátku přidat mrkev nebo cizrnu

Offline Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:03

Marielle mně jako rodiči by to vůbec nevadilo, spíš jde o to dítě a jeho důvěru. Mně děda s radostí povídal, kolik malin s červem jsem jako batole u nich na hlídání snědla, protože on není taková cíťa jak máma, která všechno s červem vyhodí... No jako mou touhu u nich pobývat to moc nepovzbudilo.

Je mi jasné, že nic takového dělat nebudeš, a že je to extrém. Ale jako babička bych nic nevymýšlela a vařila to, co vnoučata chtějí. I kdyby to bylo pořád jedno jídlo a bez zeleniny. Babičky mají rozmazlovat.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:13

Candance Co jsi tenkrát vymyslela s těmi hruškami? Mám jich tady dost, dneska asi zkusím dynovou bábovku, tam i hrozí, že by to děti mohly sníst:-D. Měla by z toho vyjít taková ta vzhledová klasicka dvoubarevná 

Offline Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:17

Letos se chystám na džem z nedozrálých fíků. To jste asi nikdo nezkoušeli, co?

http://www.mycookingbookblog.com/sladko-ot-zeleni-smokini/

To jsem zvědavá, co z toho vyleze. Ještě ale asi počkám, třeba ještě trochu na stromě dojdou, nebo se aspoň zvětší.

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:32

Pinot Noir Jj v tom se shodnem . A dědu jsme měli stejného, úplně ho slyším, jak mi povídá o těch malinách :-)

Offline mitford sister
Avatar
1408 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:33

Pinot Noir heh, taky mám plnej strom nedozrálých mini fíků a už jsem ten hledala, co a nima, našla to samý, ale asi by mi to nechutnalo a je tam tuna cukru. Nicméně dej vědět, jak to vyšlo! 

Online Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:40

Pinot Noir me hlavne nebavi to maly dite premlouvat, at spapa tohle a  tamto, kdyz vim, ze to urcite neji. Takze jedem palacinky kolem dokola, pripadne testoviny s vajickem, hodne ovoce a zdrave at si ho stravujou doma Kdyz mam toho starsiho, to je takova uleva, ze ji vsechno a jeste mu to chutna!

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:41

Karja to si pamatujes, ze jsem se ptala? nakonec jsem udelala takovou cokoladovou penu, hrusky povarila v sirupu s vinem.  Bylo to dobre. 

A catni k syru a vinu. 

Detem jsem upekla jiny kolac.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:42

Zapomnela jsem sparit mangold a uz jsem ho dala do salatu, vadi to?

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:44

mitford sister a co ty fíky nechat vykvasit a udělat z toho ocet?

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:53

Candance Jj taky jsem totiž přemýšlela nad odpovědi:-D. No tak nic, tak hrušky sníme:-D

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 13:46

Karja ja jsem ted delala super buchtu s hruskama, normalne litej kolac, testo jsem okorenila korenim na kolac od Sonentoru a na to hrusky a na to ovesnou drobenku. Potrefenáhusa myslim ma i presnej recept

Offline mitford sister
Avatar
1408 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 18:09

RoSa to předpokládá zralý fíky... bohužel. Já mám zelený malý tvrdý broky plný toho latexu:/ 

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 20:13

711990 Díky dynovou bábovku mám už, je úplně bez chuti:-D. Ale sambovi chutná. Tak super, to udělám priste, ale nemám to kořeni, vygooglim a umicham:-D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 15:38

Símvás, mám tu takový kulinární rébus:

Čtyři bezmasé teplé večeře pro osm strávníků. Suroviny musím nakoupit předem, ale na místě není lednice, maximálně jde dát něco ven/do sklepa. Příprava jídla jen na sporáku (normální čtyřplotýnková deska díkybohu), trouba tam taky není. Vaření mě sice baví, ale současně bych si chtěla s ostatními užít akci, kde stravování zajišťuju, takže bych se ráda vyhnula například nekonečnýmu strouhání a smažení nůše bramboráků. A ideálně ještě kdyby to nevyšlo moc draho, no.

Zatím mám na seznamu už osvědčené kari z červené čočky a zde známou africkou arašídovou polévku, ale teď už mám fakt problém vygenerovat cokoli dalšího, co by nebyla zas "červená omáčka s rýží". Budu moc vděčná za jakýkoli tipy!