Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:26

Dadoo Tak u vás nadšený vzruch zcela chápu (teda podle tvých popisů studentů a tak). Ale na prvním stupni prostě blázinec. Třeba právě z toho důvodu, že se snažej dohnat a trochu srovnat jaro. A kdo ty prcky bude hlídat? Zaměstnavatelé asi taky neskáčou nadšením.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:27

Zarinya Já si spíš myslím, že operatéři jsou zvyklí. Já třeba vidím rozdíl v tom koukat do počítače a na klávesnici v roušce. Jako zvykneš si, ale tu hlavu dáváš úplně jinak. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:29

Dadoo a. asi ses fakt ve stresu

b. mela jsem na mysli jestli pocitas s navratem do skoly jeste letos, nebo bude nasledovat zavreni skol.

no hezky ses odkopala.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:30

Renusatko Jestli ono to nebude tim, ze ti operateri to zorne pole potrebuji trochu mensi nez ridici..

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:32

andulka01 no přesně. Ale pořád lepší, než rovnou zavřít školy. I kdy ten smysl úplně nechápu.

Pro ty malý děti je to ale strašný. Navíc takhle narychlo. Jak zařídit hlídání

U nás ale stále zdrávo a čisto. Jen mě od rána straně bolí hlava, což neznám.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:41

Dadoo Snad bude většina ředitelů rozumných. Ať se promořují radši ve škole než v nákupáku. Kdo chce, může si dítě omluvit. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:47

Pinot Noir Vid:-D Ale ony jsou fakt mile, ja verim tomu, ze by mi to treba rekly samy, at tam ty dva prenasece neberu, pokud nemusim

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:56

Neni nahodou povinnost zajistit druzinu pro ty mensi deti pri ŘV? Nebo to je jen dobra vule? Ze u nas totiz druzina vzdycky funguje...

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 16:03

Lamicka U nás taky, ale jen dopoledne, pokud se nepletu. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 16:10

viktorka_od splavu mam info o ty kolegyni co musela byt v karantene kvuli muzi  co byl v rizikovy oblasti a vratil se nakazeny,.Dostala vypoved....

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 16:22

Zarinya Tak to je dost hnus.

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 16:22

viktorka_od splavu Ale škola se případně uzavírá pro děti. Učitelé (jo, na jaře to trvalo dýl) by do školy měli mít přístup právě kvůli distanční výuce. Ve škole je přece jen tý techniky a pomůcek víc a předpokládám, že je jednodušší vést on-line výuku ze třídy v klidu než z domova, třeba z kuchyně s řvoucíma vlastníma dětma. Myslím, že se do Dadoo navážíš úplně zbytečně. To, že se volno líbí jejím studentům ještě neznamená, že jsou z toho nadšený i pedagogové.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 16:23

My dostali dopis od pana ředitele, že se učit bude V obci je nula případů, kdoví kdy školy zavřou úplně, naprosto s ním souhlasím.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 16:37

Sweet Potato ani mi nemluv.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:30

Zarinya  no teda

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:33

andulka01 ja se do nikoho nenavazela, zeptala jsem se presne z toho duvodu co pisu, nic jineho me nenapadlo a ze se v tom dadoo takhle nasla to fakt neni ma vina. na jare meli zakazany vstup do budovy i ucitele, apon u nas.

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:38

viktorka_od splavu No tak doufejme, že ve školách jsou trochu připravenější. Učitelé se na to fakt připravujou, na jaře byla panika úplně všude. Teď snad aspoň v tom učení nebudou tak zaskočení, děti si snad budou moct vzít učebnice a pracovní sešity (přítel jim je na jaře rozvážel do "mrtvých schránek) a učitelé se rychleji adaptujou na jinou výuku. To, že to nikdo nechce, o tom žádná. A Prymula jim teda těma výkřikama fakt nepomáhá.

Online continuity
Avatar
33710 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:47

No nakonec to dopadlo dobře, klient už byl na testu a je negativní, vlastně mu téměř nic není. Spíš odpovědný člověk než neřešic. 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 18:00
Reakce na Luna:

Renusatko Ja jsem hned po 2 tydnech v praci prisla o hlasivky a pridal se kasel, tak jsem proste sla na PN, neexistuje, ze bych s tim chodila mezi kolegy a decka...Akorat me dost odpalil obvodak, zavolal mi, ze musim i tak trcet 10 dnu doma, ze jako sorry, ze si to nevymyslel. Pry narizeni. No tak trcim doma a jdu do prace az ve ctvrtek.

Já dneska v podstatě "natvrdo" vyhodila z práce jednu podřízenou - teda jen na PN, přišla s bolestí v krku, plavavý oči, že ji bolí hlava - naštěstí byla v kanceláři sama, tak za ty dvě hodiny, než jsem ji tam objevila, nikoho nenakazila doufám. Teda možná to ani covid není, ale neměla s tím chodit do práce, máme nařízeno v takových případech k doktorovi a na PN. Takže koukám, že se mi do práce nevrátí minimálně dva týdny... no to je radost. Další kolegyně je taky na PN pro změnu se zády, třetí má jet na dovolenou  - tam se teda docela nekřesťansky modlím, ať si to rozmyslí - protože jinak mi v tom oddělení zůstane jedna jediná mladá slečna, co se zaučuje a umí toho asi tak půlku.... no jestli to tak dopadne, to bude výbornej příští týden teda, uááá

Online Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:23
Reakce na Zarinya:

viktorka_od splavu mam info o ty kolegyni co musela byt v karantene kvuli muzi  co byl v rizikovy oblasti a vratil se nakazeny,.Dostala vypoved....

​z jakyho duvodu? Tady to je mozny v podstate jen z duvodu reorganizace nebo poruseni pracovni kazne po trech vytkach. Nebo myslim jeste ze zdravotnich duvodu, ale na to musi byt lekarsky posudek.