Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:36

Karja No já nemůžu ale fakt nijak odlišit, co nám bylo. Oba nás hodně bolelo v krku, ale jen víceméně den a potom nic, mimo šílené únavy. Snad nikdy jsem nespala po obědě a teď každý den a večer v pohodě znovu. Já jsem potom asi dva dny občas zakašlala. Syn trochu víc a ještě ráno dost smrkal. Vždycky jsem myslela, že už ho pošlu do školy a začal zase znovu. Mně to naštěstí vyšlo do volna, tak jsem práci neřešila, ale ve škole to dost řešili. No týden byl adapťák, to nejel a týden byl doma. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:37

Karja třeba se dozvíš, že jim vadí, že tam leze kdokoliv ;)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:37
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:40

Renusatko Ja jsem hned po 2 tydnech v praci prisla o hlasivky a pridal se kasel, tak jsem proste sla na PN, neexistuje, ze bych s tim chodila mezi kolegy a decka...Akorat me dost odpalil obvodak, zavolal mi, ze musim i tak trcet 10 dnu doma, ze jako sorry, ze si to nevymyslel. Pry narizeni. No tak trcim doma a jdu do prace az ve ctvrtek.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:40
Reakce na continuity:

Jdeme něco někam řešit ke klientovi. Jeden člověk nemocný, neni mu dobře, mel být jenom vzdalene. Tak jsme teď zjistili, že tam bude osobně.

Ne, nevyhrabeme se z toho. Proste fakt jenom zavřít, nic jiného si nezasloužíme. 

​Jo, je to smutny, ale je to rpavda. Dobrovolne se evidentne neomezi nikdo, vzdyt co, mam mozna jen virozu....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:44

na druhou stranu, ted jsem potkala vuz autoskoly. ridicka + instruktor, oba rousku. jako jo, spravny.. chci rict boze muj, vzdyt ja v tom vubec nevidim kdyz se stane nehoda kvuli omezenymu zornymu poli, kdo za to ponese vinu..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:50

viktorka_od splavu a nosis to spravne??

jo bryle se mlzi,ale nevidet v tom ????

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:51

viktorka_od splavu hm, včera se mi povedlo kvůli roušce spadnout ze schodů k výtahu v mezipatře. (holt šedesátý léta, kdo má trochu problém, z domu se nedostane) Já si přes roušku nevidím dobře pod nohy. A nasazuju si jí už v domě, abych neohrozila případným mým nakažením tátu. Takže jsem nějak netrefila předposlední schod a trochu se poválela. Naštěstí jen modřiny a naražený loket. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:58

Zarinya Jo, mne leze do zornyho pole a pod nohy si taky vidim hur

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:03

Zarinya Hele, ja v rousce fakt nevidim. Mam desne velkej nos! Ale jako fakt si nedelam srandu, rikala jsem to jednou doktorovi a ten blbecek se smal, ze jsem jako vtipna, ale ja jsem to myslela vazne.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:04

Tak jesteze jsou doktori nadlidi a zvladnou v tom operovat nekolik hodin.....jinak jsme v haji.

Mne taky rousky stvou od prvniho dne,ale nektere reakce jsou k smichu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:05
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:07

Jennyfor Moje kolegyně spadla takhle hned v dubnu někde venku. Taky si neviděla v roušce pod nohy, zakopla. Narazila si ruku, ale o ten schodek si rozrazila bradu. V době hysterie jí ještě ke všemu nikdo nepomohl, takže celá od krve musela potom ještě tramvají do špitálu. 

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:09

Zarinya Luna Potvrzuji že s velkým nosem to není jednoduchý! Musím roušky s drátkem, abych viděla. A teda ty látkový se mi posouvaly při řízení když jsem se otáčela třeba při odbočování, přejíždění z pruhu a tak. Prostě to zorný pole omezuje. Jela jsem tak jednou, protože jsem vezla někoho z firmy a díky, už nikdy více. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:11

Zarinya ja bych si netroufla do toho kecat operaterum, neb o rezani do lidi nic nevim. no a kdyz neridis, muzes se klidne posmivat ridicum... nicmene nechtela bych aby me nejaky prehlednul i jako chodce.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:16

Luna jo, já mám taky nadlimitní nos. A když si tu roušku přes něj přetáhnu, tak při pohledu dolu s fakt skloněnou hlavou nevidím ani prsty na noze - právě vyzkoušeno.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:16

Tak nám nový ministr doporučil na pátek reditelske volno. Ve škole se zdvihl nadšený vzruch..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:19

Dadoo a veci k vyuce si domu beres?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:19

viktorka_od splavu neridim???

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:24

viktorka_od splavu nerozumím tvé otázce. O reditelske volno se děti neučí. Proto je to volno. 

A, kupodivu, to nevymysleli učitele. Postup pro učitele vymezen v zákoně. 

A jestli ti jde o to, zda si já osobně budu válet šunky, tak

A. Ti do toho nic neni

B. Ta otázka sedí od někoho, kdo tu v pracovní době visí imrvere.