Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:38

Kokoska tak nemci to zaradili,jako duvod k vypovedi kdo pojede do rizikovych oblasti(ona tam tedy nebyla.Kazdy podepisoval v praci papir,ze si je toho vedom.

Ja bych tedy sla na arbeitst Gericht, ale ja jsem v jine pozici. Ona u nas pracovala cca pul roku takze podle me ji neprodlouzili smlouvu.

Coz nic nemeni na tom,ze dostala padaka,no....se jim ji nechtelo resit.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:38

Kokoska oni si něco najdou ,když chtějí .paní se může ozvat, ona už z toho nic mít nebude,ale aspoň si možná podobný hnus někteří rozmysli...nastává doba velmi zlá

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:40
Reakce na Karja:

ionicera Ja uz dlouho premyslim, ze se nasich prodavacek v coopu zeptam, zda jim nevadi, ze jim tam lezu s detma (2 roky, a 9 mesicu), rouska nepripada va uvahu, starsi chce ale vzdy dezinfekci. No tvuj prispevek me utvrdil v tom, ze se jich fakt zeptam. 

​Děti, co nechodí do školek- tzn. tak asi do těch 2 let, vůbec neřešíme. Tam je jasné, že nemůžou být zarouškované. Jen pokud mají echt rýmu, nepřibližujeme se. 

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:42

Zarinya hnusny.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:44

Zarinya ona podepisovala papír za sebe a ne za svého partnera, dospělou osobu, za kterou není zodpovědná a pro firmu je to cizi člověk.je to hnus a asi se s tím nedá nic dělat, to by musel právník a kdovijak by to dopadlo a jestli je to o neprodloužení smlouvy, není o čem ..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:49

nika jak pisu stat se to me tak se muzu branit,ale ji neprodlouzili smlouvu,byla ve zkusebce. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 19:52
Reakce na Pinot Noir:

Karja třeba se dozvíš, že jim vadí, že tam leze kdokoliv ;)

​Ne. Ale jsou pravidla . A fakt mě nezajímá buřičství někoho, kdo je nechce dodržovat. Naprosto respektuju, že někdo roušky nosit nechce. Ale ať tedy neleze do obchodů. Vím, že jste proti rouškám. Ale možná byste se na to dívaly jinak, kdyby vám hrozila nejen nákaza- s tím už jsem se více méně smířila, ale i zavření obchodu. A pominu, že je pár zákazníků, kteří jsou onkologicky nemocní, i děti, a pro ně je případná nákaza ještě větší riziko. Před těmi musíme ještě dezinfikovat. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 20:22

Zarinya 

Tak to je drsný.

Offline letfenixa
Avatar
7980 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 20:35

andulka01 len čo spraviť s tými deťmi? Tiež som nad tým premýšľala, že zo školy by som učila distancne v kľude, ale na jar bolo doporučenie nedávať deti k starým rodičom a môj otec sa nákazy bojí veľmi, 2 mesiace sme u našich doma neboli, takže ak by som mala učiť zo školy, syna by som nemala kde nechať a ďalšou voľbou by bola OCR, čo s ohľadom na žiakov, sa mi zdá lepší variant učiť z domu aj za synovej účasti.

Offline continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 21:17

Přijinam sázky jestli se dřív zkrouhne ucast na sportovních utkáních nebo zavřou školy

(2000 diváků opravdu nepovažuji za zásadní omezení). 

Offline Sweet Potato
Avatar
34836 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 21:36

continuity Za školy bohužel nebude bojovat tak silná lobby.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 21:59

Jak teďka budou zavírat ty hospody v deset vecer,tak se borec dožadoval zkrácené pracovní doby, aby byl v nálevně dostatečně brzy. kamarád má dobrý návyk pro současnou dobu, na pivo chodí již ve tři odpoledne , v osm už si nese opičku domu, v devět zalehne a ráno je cerstvej. Je potřeba po hokne hned vyrazit- aby  nám ty hospody a pivovary vydržely (*) korona přece chodí až v noci..

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 22:16

Zarinyaty jo, tak to je dost hustý to dát jako výpovědní důvod... 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 22:29

Já si pořád myslím, že ty školy nezavrou. 

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 22:35

letfenixa Tak toto by byla varianta pro rodinku kdy jeden má OCR a druhý učí. Nebo starší děti co můžou být doma samy a tím stejně spotřebují všechnu techniku a data. Vím že to není jednoduchý v žádným případě, ale pro ty co podezřívají učitele z flákání, dobra zpráva, ne?

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 06:53

Dadoo ja si myslim, ze prvni stupen nechaji bezet, ostatni mozna zavrou

Offline continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 07:52

baltik bojim se, že po tom dnešním ranním výsledku je to ložený.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 08:23

nolita oni holt nemci chteli trochu zabranit tomu aby se vsichni cizinci v lete sebrali a odjeli masove jako kazdy rok.Treba u meho souseda to zabralo.A vlastne i hodne lidi z nasi firmy a muzovi firmy taktez nikam nejeli.

Ale mas pravdu.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 08:25

V našem městě je 5000 obyvatel, 5 pozitivně testovaných.duvod zavřít  druhý stupeň na obou našich školách? Nevím... V pátek se normálně vyučuje, žádné ředitelské volno.dokud je to možné,tak se učí.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 08:30

nika No přesně, plošné zavření je nesmysl.

U nás pořad ještě nevím, ale věřím