Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:28

Marbuša Dvakrát jsem hledala práci přes personální agenturu, vždy se ptali zda bych chtěla i do státního, vždy jsem odpověděla, že v žádném případě :-)

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:53

Jdeme něco někam řešit ke klientovi. Jeden člověk nemocný, neni mu dobře, mel být jenom vzdalene. Tak jsme teď zjistili, že tam bude osobně.

Ne, nevyhrabeme se z toho. Proste fakt jenom zavřít, nic jiného si nezasloužíme. 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:57

continuity A proč tu schůzku neodmítnete?

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:03

andulka01 protože klient? Je to důležité tam jít a potřebuji fakturovat celý velky projekt. Nemám na výběr. 

Offline Catherinne
Avatar
9884 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:06

continuity 

Mně včera volala zákaznice,  že jí teda není dobře, že na ni něco leze, přiznala i teplotu a že když si teda vezme dvě roušky, tak jestli ji vezmu??? Že už to fakt potřebuje.

No byla jsem tak nesmlouvavě odmítavá, že už možná nepřijde nikdy...

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:06

Marbuša jo, to je presny ale ja mam 2 duvody, proc jsem sla do statniho a vlastne me trochu popostrcila MP Meri ktera tu nekolikrat napsala, proc je to dobre.

Navic covid i ty urady popostrcil, komp mam lepsi nez v soukro, vsechny tyhle veci tu fungujou, IT jsou mladi kluci, skolime pres Teams, takze tabulky a 6 podpisu preziju.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:10

continuity Já to chápu. Jsem zvyklá pro klienty dělat opravdu hodně, ale tohle je prostě přes čáru. Nesouhlasit s přítomností možná pozitivní osoby na jednání je snad naprosto v pořádku, ne?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:18

Catherinne jak muze mit nekdo chut s teplotou jit ke kadernici?

Offline Catherinne
Avatar
9884 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:21

Zarinya hele nevím, ale můžu být vlastně ráda, že zavolala. Taky mohla vlastně přijít jakoby se nechumelilo...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:21

Catherinne to kazdopadne....

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:31
Reakce na Lamicka:

Marbuša jo, to je presny ale ja mam 2 duvody, proc jsem sla do statniho a vlastne me trochu popostrcila MP Meri ktera tu nekolikrat napsala, proc je to dobre.

Navic covid i ty urady popostrcil, komp mam lepsi nez v soukro, vsechny tyhle veci tu fungujou, IT jsou mladi kluci, skolime pres Teams, takze tabulky a 6 podpisu preziju.

Já jsem šla do státního, protože jsem byla nešťastná, vyhořelá v jinak fajn malé firmě, kde to řídily děti (čti protekční spratci) majitelů. A naučila jsem se toho dost tady i tam. Dělala jsem 4 roky před mateřskou za totáče, 12 v podnikatelské a teď 11 ve státním. V soukromé firmě\akciovce vedoucí prodejny (stará struktura) v roce 2004(!) mladý kolegyni nedovolila dovolenou v pátek, protože "v pátek se dovolená nikdy nebrala". Ta holka se chtěla vyspat před fesťákem. Lidi jsou různý všude.  To škatulkování je fakt ošemetný.

Offline Aranel
Avatar
4538 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:34

Catherinne

Jakože chápu stav "už to fakt potřebuju", ale na co v takový situaci? Abych vypadala k světu ve frontě na test?

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:35

Catherinne No to se stalo mému kadeřníkovi, přijela prý paní, skelný pohled, zpocená, horečka už na pohled, kašlala jak tuberák a prý "já se hrozně omlouvám, mám příšernou chřipku..." no hrozně se divila, že ji poslala pryč, že kvůli tomu přijela až ze Šumperku do Olomouce. Bylo to teda ještě před koronou, ale vůbec nechápala, že když se on nakazí, ohrozí dalších x lidí

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:44
Reakce na continuity:

andulka01 protože klient? Je to důležité tam jít a potřebuji fakturovat celý velky projekt. Nemám na výběr. 

​ja bych rekla, ze si s tim klientem muzete podat ruku

Offline EDITH4B
Avatar
2004 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:57

Catherinne hele, moje švagrová chtěla přivést na střih pubertálního synovce u kterého přiznala teplotu 38°...Hodně se divila, když jsem důrazně odmítla. Ty lidi nepřemýšlí.

Offline EDITH4B
Avatar
2004 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:01

A to, že lidi jdou ke kadeřnici nachlazení, je celkem běžné. Nedokázala bych spočítat, kolikrát jsem se s tím za ty roky setkala. Věta:jsem na neschopence, jdu zrovna od doktora, tak to využiju, že můžu i během dne, to je klasika. Hlava to člověku nebere.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:04

Garfie To zažíváme často. Jdeme od doktora, tak jsme si rovnou skočili do krámu. 

Mě už to tak nebaví! Ono stačí, že musíme vyjít se zákazníky v normální situaci. Je hrozné, co se musí občas spolknout. Ale teď už je to fakt na palici. Já nestojím o žádné přednášky o nutnosti promoření a o rýmičce! Prostě hadr na hubu nebo ven! A pořád problémy! Nemáte to na dveřích! Jo vlastně máte, ale já si nevšimla. On to nesnese na obličeji! Je mu 12 , ale nesnese to! Už bych s tím sekla! 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:06

Catherinne To je děsný, když to člověk čte. Kolegyně též minulý týden poslala pryč očividně nachlazenou paní. Prý o co nám jde, když máme roušky. No nám možná celkem o nic, ale čekárna plná starých lidí. 

Jinak u nás možná též něco proběhne. Starší přišel večer domů a bolela ho hlava, do rána teplota a prý je úplně stejně čtyřem nejbližším kamarádům. Ještě pořád spí a to šel spát včera ve 23. Já se z nich asi picnu. Mladší šel po 14 dnech včera poprvé do školy, protože byl nachlazený a bylo nám řečeno, že takhle ne. Manžel stále HO, takže u nás jen pokračujeme v jarním režimu.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:21

Renusatko To je teda neco, drzim palce jen na nachlazeni. Mistni malotridka to treba vubec neresi, segry deti tam chodi s kaslem, ptala se tridniho a riditelky a pry tyhle bezne lehke projevy nachlazeni nebudou vubec resit. Ale je jich tam i s uklizeckou asi 30 lidi v cele skole. A teda kaslaly asi 14 dni a nic z toho, cekam dalsi kolo v rijnu, to by toho moc do skoly nenachodily.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:23

ionicera Ja uz dlouho premyslim, ze se nasich prodavacek v coopu zeptam, zda jim nevadi, ze jim tam lezu s detma (2 roky, a 9 mesicu), rouska nepripada va uvahu, starsi chce ale vzdy dezinfekci. No tvuj prispevek me utvrdil v tom, ze se jich fakt zeptam.