Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. května 2022 12:54

Pinot Noir já vůbec nechápu.. Fakt jsem se jen trochu natáhla přes zábradlí. Já si snad nechám vyšetřit kosti, jestli nějak neměknu.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. května 2022 13:51

rasaNori 

No přesně. Na virózu jako rýma s ucpanými dutinami potřebuju coldrex max grip, ale na tohle mi stačí obyčejný brufen a vitamíny.

Pro mě je vopruz jen to pocení při zvýšené aktivitě.

Držím palce u dětí, aby to nechytly anebo když už, aby byly bezpříznakové nebo úplně lehké jako moje ségra.

Mně před chvílí volala ošetřující lékařka mojí mamky, že laboratorní výsledky minerálů sice ještě nejsou úplně v normě, ale už se to s ohledem na celkový covidový stav lepší a i kašel je lepší a tak.

Tak snad i to CT, na kterém dnes byla, ale výsledky snímků bude mít popsané až zítra, bude taky přijatelné.

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 03. května 2022 13:53

Dadoo no jako je to podezrely

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. května 2022 14:05

Dadoo 

Hu, já si žebra narazila jednou v životě ve škole v přírodě a asi měsíc to bolelo. To tě opravdu lituju.

Jsem zvědavá, co mi covid provede s tou mojí plantární fascilitidou nebo co to provede u mě. 

Doteď mě ta pravá kyčel bolela jen, jak jsem uhýbala bolesti, ale s těmi masážními vložkami přestala a začala bez varování zase až teď s covidem, jen při chůzi. V sobotu to bylo úplně brutální. Teď už se to dá.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 03. května 2022 19:24

Dadoo Na zlomená žebra byla expert má teta - ale až tak ve věku kolem sedmdesátky - také jí stačilo se natáhnout a opřít se o něco tvrdého - takže se jí to stalo, když házela pytel s odpadky do kontejneru, když se opřela o sekačku, když se vyhýbala kocourovi ...Byla celoživotně silná kuřačka (dvacet i více denně), měla crohna - takže odvápění, osteoporóza. Každopádně vyšetřit by ses měla nechat. Přeji co nejrychlejší zotavení!

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 04. května 2022 07:29

Dadoo žebra bolí fest. Taky nezapomenu, ale u mě po úraze. Na tvém místě bych se zkontrolovat nechala, taky bys sis rovnou mohla  říct o doporučení k vyšetřeni těch kostí.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. května 2022 08:08

711990 wendulka Hanka H rozarka dekuju. Každopádně se nechám poslat na ty kosti, protože to divný je.

Online Kan
Avatar
7054 příspěvků moje polička 04. května 2022 08:18

Dadoo Tý jo, je to divný a hlavně nebezpečný, kdyby ti někdo v budoucnu dělal neřímou srdeční masáž, tak ti ještě víc ublíží.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 26. května 2022 18:30

Měl jste někdo s omicronem motání hlavy a brutální únavu? Nechutenství? 

Jsme doma s dcerou, ona na začátku omdlévala a teplota kolem 38, já bez teplot, ale s pocitem, že mi je všechno a nic, špatně spím a hrozně se mi motá hlava. Pediatr konstatoval virozu, žádanku na PCR nevystavil a dnes jsem byla u praktika, proklepnul mě důkladně, ještě čekám na nějaké výsledky, vypadá to na vyčerpání v kombinaci s virózou. Takže jestli to je covid nevíme, domácí antigeny negativní, ale ať je to co je to, je to pěknej hnus. 

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 26. května 2022 18:40
Reakce na Kan:

Dadoo Tý jo, je to divný a hlavně nebezpečný, kdyby ti někdo v budoucnu dělal neřímou srdeční masáž, tak ti ještě víc ublíží.

​Prosím tě, neděs ji. Kdyby někdy náhodou resuscitaci potřebovala, tak by prostě masáž dělali a s případnými komplikacemi od zlomených žeber by si poradili.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 26. května 2022 18:49

Lamicka jo, to jsem měla já a s následky se potýkám doteď. Držím palce a přeju, ať to brzo přejde. 

Online Kan
Avatar
7054 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:19

Fiction Tak to je super, že to nevadí a nic nehrozí.

Offline Tabea
Avatar
4714 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:27

Lamicka bylo mi tak, jak popisuješ. Po 14 dnech od pozitivního testu ok. Teplota ne, kašel ne, bolest v krku minimálně, rýma minimálně. Bolest hlavy hnusná 2 dny, spis v noci. Bolest nohou, od zadku až dolu. Nemohla jsem pracovat, protože jsem nevydržela sedět u stolu. Další týden jsem šla do práce, ale byla jsem pomalá a hloupá. 

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:44

bram to je hrozný a lepší se to?

Tabea jo, pomalá a hloupá jsem taky. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:45

Lamicka lepší, ale pomaleji, než bych chtěla

Offline Tabea
Avatar
4714 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:48

Lamicka syn měl příznaky v sobotu a neděli, já od neděle. Otestovala jsem nás v pondělí. Dcera měla teplotu 38,2 v pondělí a v úterý do 39,2 a bolesti hlavy. Pak už nic. Test pozitivní až ve čtvrtek, když jsem jí udělala stěr z pusy i nosu naráz. V neděli už byla zas negativní. V pátek a sobotu jsem ji netestovala, na pcr test jsem vzala jen syna. 

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:51

bram to mě mrzí je to hrůza, pořád si říkám, že musím myslet pozitivně, ale moc to s tím motáním a únavou nejde. 

Offline Tabea
Avatar
4714 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:53

Lamicka já si i koupila kvůli tomu motani a tlaku v uších tlakoměr.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:54

Tabea hmm, tak já nás zkusím ještě otestovat. V ČR už je PCR jen na žádanku.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 26. května 2022 19:58

Tabea to už mě taky napadlo tlak v uších mám taky.