Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:09

rasaNori 

To je mi líto. Ať je co nejdřív zase lépe.

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. května 2022 19:10

rasaNori nechci rozdávat nevyžádané rady, ale ten muzuv odjezd bych rozhodne prehodnotila, hlavně jestli mas mít na starost holky. Jinak preju co nejlepší průběh, držte se.

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 01. května 2022 19:23

Malenge zůstává, přebere to na dálku kolega. Nicméně teď jsem doma zarouskovana, ani izolace nejde s těma dvema

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. května 2022 19:37

rasaNori no to naprosto chápu a lituju te, u nás to bylo naštěstí opačné, tj. covid dotáhli kluci, takže jsem se s takovými sranda opatřeními nemusela obtěžovat, protože samozřejmě jak jim bylo blbě, tak se chtěli opusinkovavat a tulit pořad. Myslím na vas, ať to zvladnete v rámci možnosti co nejlíp!

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. května 2022 19:38

rasaNori a jak ti vlastně je?

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 01. května 2022 20:07

Malenge včera jsem měla pocit knedlíku v krku, ale protože jsem v pátek měla hodně pohybově náročný den, tak jsem si myslela že jsem prochladla. No a dneska už mě bolí klouby, škrábe v krku a mám rýmu. Takže žádná katastrofa zatím, klepu na dřevo. Ovšem šance že by to holky nechytly je asi bohužel minimalnize včera na dnešek jsme spali v autě všichni 4...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2022 20:16

rasaNori já si myslím, že u těch malých dětí je skoro nemožné se nějak izolovat. Holky to určitě zvládnou dobře, kdyby to fakt chytly. A ať je ti už jen líp. Nám se dneska vrátily děti z víkendu. Ségra po cestě zpět zvracela a nevypadala moc dobře, že by to bylo z jízdy se nezdálo. Tak čekám, jestli to kluci taky lapli

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. května 2022 20:32

rasaNori v jedné domácnosti s malými dětmi to člověk holt musí nechat osudu, třeba to holky nelapnou a budete v pohodě. Ty to určitě das v poradku, ten popis zní nadejne, věřím, ze hůř už nebude!

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. května 2022 20:34

Evaeva tak snad vas to mine, ať už je to cokoli. Hele, ale takový vikend skoro určitě obsahoval nějaké dietní zvěrstvo, tak třeba to proste žaludek v autě nedal, to bude dobry!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2022 20:53

Malenge no hele prý ne, navíc ona vypadala dost přešle, ale může to být cokoliv. Cestování jí nedělá potíže, ale je teď v pubertě, to je možné cokoliv:) Takže doufám, že to nic není a nikdo to nechytil.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 01. května 2022 20:53

rasaNori Ty jo, ségry děti 6 a 4 to nechytly a to jim vařila...Tak uvidíš,ono to zas takové pravidlo nebude. Držím palce ať ti není moc blbě! 

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. května 2022 20:57

Evaeva tak snad to bude v pohodě pro všechny.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2022 21:02

Malenge díky

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. května 2022 21:10

Ja se vratila preplnenym letadlem tak doufam,ze sem tam nic nechytla.

Jinak cestou do Recka a ani z Recka nikoho ockovani ci test nezajimal,ale v Recku v kazdem obchode kontrola ockovani a rousky....jinak si clovek nenakoupi,ale je to vtipny tedy,protoze kavarny jsou naprosto precpany.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. května 2022 19:53

Hm, tak omikron fakt nezná bratra. Má ho i ségra. Nejenom já. Je to 50 minut, co to přišlo potvrzené oficiálně nám oběma.

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 03. května 2022 09:30

wendulka tak držím palce na mírný průběh.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. května 2022 09:47

Tak já mám k těm postcovidovym potížím ještě zase prasklé žebro..

Uz jsem měla před cca 3 lety, možná pamatujete. Manžel se že mě dělal legraci, že jsem si zlomila žebro při hlazení kocourů.

Jen jsem se vyklonila z okna..

A mám to znovu. Jen jsem se naklonil lehce přes zábradlí a najednou děsná boles pod levým prsem.

Bolí to jako blázen, mnohem víc než tenkrát.

K dr. jsem s tím ani nešla, stejně se s tím nic nedělá. 

Ale bolí to jako prase.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:11

rasaNori 

Díky. Zatím to tak mám, že když jsem doma v klidu, nic zvláštního mi v podstatě není. V noci jsem se na WC vzbudila s pocitem namožených svalů na pažích, ale teď už je to zase pryč. Jen takové občasné pokašlání a posmrknutí, občas hlava. Jinak nic. Ani to pocení, jak už nesmím trajdat venku.

Ty příznaky u mě se úplně liší od veškerých mých předchozích nachlazení a viróz. S chřipkou se to u mě vůbec nedá srovnat.

Jak je tobě?

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 03. května 2022 12:18

wendulka ziju. Pokaslavam, smrkam, bolí mě klouby a hlava, ale nic co by ibalgin nespravil. Spíš mě štve doma na puse rouska, ale tak dělám to pro harpyjky, tak snad se jim to vyhne...

Online Pinot Noir
Avatar
24569 příspěvků moje polička 03. května 2022 12:20

Dadoo a to je možné?! Uf, tak ať to brzo přebolí!