Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 19:24

Mha vařené vejce a syrové maso bez zápachu.  Za to tepelně zpracované maso mi fakt smrdí.  Co mi relativně "chutná " jsou indická jídla.  A třeba taková salátová okurka nebo meloun to je bleee.  A já je měla tak ráda.

 A víno můžu akorát bílé polosladke,  všechno ostatní chutná jak ocet.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 19:42

Kora

Já vůbec nemůžu víno ani cítit, takže na stará kolena abstinuju

Že začátku mi smrdelo všechno maso, kromě krůtího. Teď se to změnilo, přidal se Daněk a kuřecí, ale to jen velkochov, bio strašně páchne

Jo a vůbec necítím, že se na sporáku něco pripaluje. 

Jsem zvědavá, jestli se z toho někdy dostaneme nebo nám to zůstane napořád. Občas se sem přijdu zeptat

Online Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 23. října 2021 19:45

Kora Mha Muj muz od te doby nesnese vuni celeru. My to nejdriv nespojili s covidem, jak jsme to meli hodne brzy, tak se o tomhle vubec nemluvilo.

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 23. října 2021 19:45

Moji rodičia idú na tretiu dávku v utorok. A mne v piatok dali teraz takú netradičnu protitetanovku

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 19:56

Lamicka

Celer jako detektor covidu

Jo a banány smrdí napřed jako pečená paprika, potom jako motorový olej.

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:03
Reakce na Kokoska:

Mne je v tenhle moment jedno, z jakeho duvodu se jdou lidi ockovat, hlavne, ze jdou. Jako mohlo to byt uz pred ctvrtrokem, ale aspon ze tak. I kdyz je smutny, ze bez pohruzek komplikcemi v beznem zivote to neslo. 

​Mám to stejně.

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:15

Já jsem teda taky ráda, že se lidi očkují, je to vlastně ještě včas, i když o fous... a pořád myslím na tu moudrou větu, že je dobré druhým umožnit, aby neztratili tvář, když už je jasné, že se mýlili. Prostě je fajn, že je o očkování zájem, tečka.

Připadají mi dost hrozné ty příběhy o čichu a chuti - vím, že se stávají horší věci, při Covidu i jinde, ale kruci, vždyť jsou to dva z pěti smyslů. Kdyby takhle bláznil a vynechával sluch nebo zrak, případně oba zároveň, vnímalo by se to jako sakra vážná věc. Tuhle hrozbu následků přitom asi očkování nesnižuje, což?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 20:28

Jitka77 bohužel je to spíš pět minut po dvanácté, ale jsem taky ráda, že jdou aspoň teď. Než jim naběhne plná ochrana, bude to trvat pět týdnů, což je při dnešních číslech sakra dlouho:(

Offline continuity
Avatar
33625 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:34

Jitka77 ty nové mutace už ten čich tolik nenapadají. 

Offline continuity
Avatar
33625 příspěvků moje polička 23. října 2021 20:36

Jinak já samozřejmě nepůjdu nikomu do fronty vykládat, že je dement, když se očkuje až teď s argumentem kvůli dítěti, ale myslet si o tom dál budu svoje. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 20:40

Mha že se něco pálí taky necítím,  kouř vůbec.  Skutečný. Přitom jsem měla období, kdy jsem pořád cítila nevetranou zahulenou desátou cenovou.  To bylo dost hrozný.  

Jestli se z toho dostaneme jsem taky zvědavá,  můžeme doufat. 

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:20

Kora teda cítit neustále zahulenou desátou cenovou, to je z hlediska čichového pro mě jedna z nejstrasnejsich představ, hnus. To te lituji a moc preju, ze te to opustilo!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:22

Tohle mě dneska úplně rozsekalo.. Se tomu smeju už asi hodinu. 

Jsem na tom stejně.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 09:23

Kora

Toho, že necítím kouř, zneužívají mé děti

Ale zápach z marihuany už začínám cítit. Něco jako zmokly pes

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 09:24
Online rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:36

Nejstastnejsi po konci karanteny deti bude ocividne pes... :D

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 09:43

Malenge Děkuji,  člověk si říká, když už,  proč nemůže cítit třeba růže

Mha

Offline continuity
Avatar
33625 příspěvků moje polička 24. října 2021 10:37

Mha mě tráva jako mokrý pes smrdela vždy. Ale muži to vonelo a teď mu smrdí. Ještě v létě v Amsterdamu ji vždy citil mnohem později než já. 

On byl vždy takový větrací typ, vadilo mu vedro a taky veškeré kuchyňské pachy. Teď mám na plotně kotel hovězího vývaru, smrad pomalu i na schodišti, protože děti neumí zavírat dveře a on přijde do obyvaku a jee, tady něco voní. 

Online 999
Avatar
17554 příspěvků moje polička 24. října 2021 11:31

Je to spíš do Přiznáni, ale pokud o někom dospělém vím, že není očkovaný (a nemá závažný zdravotní problém), tak jsem si ho dala osobně do kategorie debil. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 24. října 2021 11:35

999 ja teda nejsem takhle striktni:-) ale  je fakt, ze kdyz se rozhlidnu kolem sebe, tak zadny z debilu, ktere znam, se nedal ockovat