Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:01

continuity A chuť už se muži vrátila? Ptám se, já jsem na tom pořád bledě a nikoho jiného s podobným problémem neznám.  

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 10:03

continuity Presne. Od te doby, co u muze ve firme chteji za testy financni spoluucast a nyni uz je firma nebude zarizovat, tak rady odmitacu pekne proridly. Platit kazdy tyden za test a jeste si ho zarizovat se jim nechce. Tomu rikam presvedceni. 

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 23. října 2021 10:51

Kora chuť ho úplne nikdy neopustila. On i ten čich má částečně zpět, ale mnohé věci mu voni jinak, věci, kteréu dřív voneli, mu teď smrdí. A obecně nekteré vůně nevnímá tak citlivě. 

Offline Maky
Avatar
228 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:07

continuity tak přesně s tím má problém dcera 17 let. Covid jsme měli loni v prosinci. Dr říkala, že pokud bude mít jako následek jen toto může si vlastně gratulovat. Nechtěli jsme něco zanedbat tak jsme to s ní chtěli raději řešit.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 23. října 2021 11:14
Reakce na Jos:

continuity Presne. Od te doby, co u muze ve firme chteji za testy financni spoluucast a nyni uz je firma nebude zarizovat, tak rady odmitacu pekne proridly. Platit kazdy tyden za test a jeste si ho zarizovat se jim nechce. Tomu rikam presvedceni. 

​Jo jo. Když má člověk -  zejména hrdinný a dobře informovaný antivaxer - pustit chlup, jdou všechny zásady i vědecké argumenty stranou

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:17

Kora moje segra mela problem s chuti skoro pul roku. Chut vnimala, ale malo a pak naopak strasne intenzivne, az ji palil jazyk. Ted uz je to ok, ale bude to v prosinci rok. 

Ted mi rikala kamaradka, ze jeji studentka chodi do postcovidove ambulance, pry ji delaji hrozne moc testu, protoze trpi nechutenstvim, uzkosti, mlhou, nespavosti, trasem, mdlobami... ale neni to na psychicke, je to postcovid syndom. To jen k tomu, jak tu nekdo psal, ze vedlejsi ucinky vakciny nejsou stale zname... 

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 23. října 2021 13:17

Kora kolegyně v práci ztratila čicho, po skoro roce návrat jen malinko, cítí jen hodně intenzivní věci a jen malo. Chuť tedy neztratila ale změnila se jí. Říkala že třeba okurky vůbec necítí a něco chutná jinak, něco stejne

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 13:23

Kora

Taky se hlásím

Cítím věci jinak, něco vůbec a něco mnohem intenzivněji, trénuji pilně s parfémy, ale v kuchyni si stále  nejsem jistá. 

Covid prosinec

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 14:06

Lamicka to zní děsivě

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 16:39

Lamicka rysamona Mha já pokud něco citim tak nic není jako ve skutečnosti. Stejně tak s chutí.  Třeba benzín citim stejně jako parfémy, je to takový technickej pach.  Aspoň už zmizely cichove halucinace, obzvlášť výživný byl prepaleny olej. Na vánoce to bude rok, je to má houby.

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 23. října 2021 16:49

Jinak teda, sestřenice a její rodina jsou pozitivní-v karanténě budou do 5.11., prý kdyby šli na testy v pondělí, tak jen na týden, protože od 25.10. se karanténa zkracuje...chlapík na hygieně jim vyloženě řekl, že mají smůlu.

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:11

Na našem ARO zatím všichni nemocní pouze nenaočkovaní. A teď máme pacienta s covidem, kde je hlavním příznakem zánět mozku. Já doufám, že se každý, kdo může, očkovat nechá...

Kora známá, co měla covid skoro před rokem, stále nemá chuť a říká, že paradoxně tloustne (pořád se musí něčím cpát s touhou, kdy už konečně nějakou chuť ucítí)

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 17:27

Fiction tak já jsem si na tom všem našla to pozitivní,  nemám absolutně chuť se cpát nějakými kalorickymi bombami. Nandam do sebe svůj ideální kaloricky příjem a vyřízeno. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:31

V Praze na Hlavaku i na Chodove fronty na ockovani jako blazen. Vetsinou mladi lide. Sice za minutu dvanact, ale snad to trochu pomuze. 

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:36

bram mě baví hlavně ty duvody, proč tam šli teď: mě se před týdnem narodilo dítě, nechci ho ohrozit. (před týdnem o tom netušil a těhotná žena asi vydrží všechno).  

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:53

continuity tak oni vsichni spolehali na nas ostatni, ze to asi zachranime... cisla leti nahoru, testy placene. Tak honem rychle na injekci. 

Psala kamaradka, ktera byla v te uvn, ze to byl jeden senior vedle druheho.

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:56
Reakce na Lamicka:

continuity tak oni vsichni spolehali na nas ostatni, ze to asi zachranime... cisla leti nahoru, testy placene. Tak honem rychle na injekci. 

Psala kamaradka, ktera byla v te uvn, ze to byl jeden senior vedle druheho.

​tak ti senioři už většinou mohli být na posilující davce

Offline Kokoska
Avatar
28263 příspěvků moje polička 23. října 2021 18:26

Mne je v tenhle moment jedno, z jakeho duvodu se jdou lidi ockovat, hlavne, ze jdou. Jako mohlo to byt uz pred ctvrtrokem, ale aspon ze tak. I kdyz je smutny, ze bez pohruzek komplikcemi v beznem zivote to neslo. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 18:47

Kora

A jak třeba cítíš vařené vejce nebo syrové maso?

Některá jídla jsem taky přestala jist, protože mi páchnou. 

A do statistiky hlásím syna v karanténe. Až se vrátí domů, tak mu o tom řeknu

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 23. října 2021 19:23

olte pry ne, ti co byli kolem ni, tak sli poprve jako ona (covid mela nekdy na jare a vysoke protilatky)