Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 24. října 2021 16:36

Kora Jos Mně teda nepřijde logické tlačit třeba na lidi, kteří mají dostatek vlastních protilátek po prodělání a ví to. Z jakého důvodu je tak nutné je očkovat? Třeba moje šéfová má i rok a půl po prodělání víc, než některé kolegyně po očkování. To stejné náš lékař, co dělá na záchrance, tomu se naopak ještě neustále zvyšují. Nedivím se, že se nechtějí očkovat. Ovšem nemyslím, že by to jen tak měli každému vysvětlovat. 

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 24. října 2021 16:37

K těm starším lidem, kteří používají jako hlavní zdroj informací televizi a rádio se podle mě různé konspirační teorie dostávají přes příbuzné, sousedy, známé.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 24. října 2021 16:38

Článek co dneska vyšel na seznamu o tom jak moc očkování brání v přenosu choroby (je tam i odkaz na původní studii):

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 18:14

Renusatko OK, pokud má někdo protilátky tak chápu.  Já měla na mysli tu část populace,  která se prostě očkovat nechce,  protože oni mají dobrou imunitu,  jim se to stát nemůže,  je to vlastně jen rymicka apod. A těch je pořád dost a dost. 

Online 711990
Avatar
17102 příspěvků moje polička 24. října 2021 18:34

Renusatko ted jsem koukala na webinar z IKEM pro pacienty po transplantacich a tam rikali, ze ty hodnoty protilstek nejsou vubec vypovidajici a hlavne at na to lidi nespolehaj a neodmitaj treti davku, pripadne celkovy ockovani.

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 24. října 2021 18:37

Já jsem hrozně zvědavá, jestli ty naše odmitacky očkování opravdu od pondělí budou nosit respirátor, je jich sedm. Mimochodem, kvůli jedné z nich jsem skončila v karanténě, protože onemocnela, ztratila čich a nehlásila to do školy. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 24. října 2021 18:45
Reakce na 711990:

Renusatko ted jsem koukala na webinar z IKEM pro pacienty po transplantacich a tam rikali, ze ty hodnoty protilstek nejsou vubec vypovidajici a hlavne at na to lidi nespolehaj a neodmitaj treti davku, pripadne celkovy ockovani.

​To je právě to, já nezaznamenala, že by se nějak jasně prokázalo, jaká hranice protilátek je bezpečná ochrana

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:31

Bracha je pozitivni a ja do dnes myslela, ze i naockovany. A ten idiot, sotva dospely, a svepravny, neni

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:36

No a jak je to prosím vás s těma PCR testama u očkovaných? Já když jsem teď nemocná a nemám kontakt ale třeba příznaky, tak mně by ho udělali nebo jak? Nebo je to stále že bez kontaktu nic nebude? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:37

rasaNori přeju dobrý průběh

Jak je to vůbec teď s karanténou? Holky mají deset dní, pokud budou tři dny bez příznaků? A vy jako naočkování nemáte vůbec? Ani vás netestovali?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:37

Karja já si myslím, že ani s kontaktem nic nebude. Ale do konce října máš nárok na test zdarma.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:38

rasaNori A co vy? Vám je s manželem dobře? 

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:38

Karja ještě do konce měsíce té otestují. 

Evaeva kamarád teď psal, že jeho očkovaná žena je pozitivní a on s klukem čekají na PCR. Druhá neockovana dcera je rovnou v karanténě. 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:40

Evaeva Hahahaha, tak to jsme se moc neposunuli že! Ale tak přece když máš kontakt a příznaky tak snad vloni se testovalo zdarma. Ale tím, že jsem očkovaná tak jsem z obliga a nebudu ani v karanténě nebo co? Já už radši nic nečtu. 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:41

continuity A pak od listopadu jako co? Jako nazdar nic?:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:42

Karja možná když máš kontakt a příznaky? Nevěděla by rasaNori ?

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:44

Evaeva Nevím, to je traparna. U těch očkovaných by to mohli udělat zdarma. Mně přijde, že to třeba ,,poznám,, prostě je to taková jiná viróza, ale ubezpecovat se za svoje náklady teda nepůjdu. Už vloni když se jelo ,,na kontakty,, jsme vůbec nevěděli od koho jsme to do rodiny přitáhli. Ale to je jedno, vám to tady nebudu vysvětlovat že jo:-D 

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:45

Karja i v listopadu ti ho udělaj z pojištění, pokud jseš očkovaná

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 24. října 2021 20:46

Karja Já jsem dneska někde viděla, že očkovaní budou i dál mít testy zdarma. Asi tě tam nikdo nepošle, ale sama jít můžeš.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 20:47

Klara díky, to jsem nevěděla