Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 21:41

Kokoska Vždyť my se do toho také nehrnem- ale jakmile někdo nastupuje už s tím, - paní prodavačka tě zuje a změří nožičku- tak neřešíme a konáme. Za samostatné rodiče jsme jenom vděčné!

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 22:16

ionicera a ja roky premyslela, proc se na nas prodavacky ve specialkach vrhaji a obouvaji mi deti, kdyz to zvladnu sama

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 22:22

Lamicka Protože jsou vytrénované některými rodiči.  Ale nevrháme se, jakmile se k tomu rodiče mají, zajásáme. Ale to je fuk. Já jen- že jestli nám to nebude hloupé, asi si respirátor necháme, je to někdy příliš těsný kontakt. Doufám, že zabere i na rýmy a chřipky. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 22:38

Kokoska

Chodím do dětské speciálky právě proto, že tam personál ví, jak má bota na noze sedět, kolik je akorát nadměrek atd. Což se bez blízkého kontaktu neobejde. Vždycky i prohmatávají špičku. Začíná se teda postavením na měřidlo, kdy zase prodavačka šteluje nožičku. Ty prodavačky jsou na bobku tak půlku doby a pracují přímo s dítětem, takže chápu, že ionicera není nadšená z prskajících klientů. Jako služba mi to připadá super.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 12. zaří 2021 22:57

ionicera Ja byla se synem v obuvi dvakrat a teda vubec nevim, jak bych bez asistence vybrala a zmerila botu. Prvni prodavacka byla celkem nestastna, ze synovi nic nesedi az prisel vedouci a vybral uplne jiny model a jeste ji to vysvetloval. Uplne zlati tam byli ale vsichni. Tak mozna obtezuju, dobry vedet. Jo a respirator jsme meli (syn ne, je mu presne rok). 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. zaří 2021 22:59

dynda Jos já taky oceňuju ten servis, bez něj bych tam vůbec nemusela chodit, když máme ty internety:)

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 23:55

Jos Evaeva 

Člověk pak tu praxi taky trochu nabere, ale zvlášť první botičky byly vždycky pro mě těžký. Tím myslím první, první jarní, první sandále, první bačkory, první zimní boty....

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 07:36

ionicera to bylo mysleno s nadsazkou :) a osobne si respirator ponecham na cesty mhd v dobe chripek a rymicek. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 08:31

dynda jo, teď už trochu vím. Ale osobně je to lepší, ta noha se jim různě mění.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 09:16

Lamicka Já si také plánuji ponechat respik nebo roušku v chripkovým období na cesty do MHD, k lékaři nebo i do obchodů. Jsem ráda, že se z toho stala běžná věc, ne něco kvuli čemu na mě budou ostatní civět jak na blázna. 

Sico to bylo draze zaplacený, ale už dávno jsem si říkala, že by ty roušky nebylo na škodu nosit tak, jak je tomu od dob SARS a MERS zvykem v Asii.

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 10:07
Reakce na ionicera:

Kokoska Vždyť my se do toho také nehrnem- ale jakmile někdo nastupuje už s tím, - paní prodavačka tě zuje a změří nožičku- tak neřešíme a konáme. Za samostatné rodiče jsme jenom vděčné!

​No vidím, že u nákupů online a ve Sportisimu už zůstanu.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 10:25

Jos Vůbec neobtěžuješ, alespoň u nás ne. Jen jsem tu zas čekala čočku, že se vlastně vnucujeme, . Přijde nám to samozřejmé a neřešíme to a máme dobrý pocit, když prodáme boty, které sednou a to bez osobního kontaktu nejde. Ale zas, myslím, že jsou lidi plnoletí a svéprávní a stačí říct- nevrhejte se mi na dítě, vadí mi to. Já už si  bez toho prodej nedokážu představit.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 10:28

dynda Evaeva Díky. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 10:34
Reakce na Pinot Noir:

​No vidím, že u nákupů online a ve Sportisimu už zůstanu.

To zůstaň, kde chceš. Byla to jen reakce na kokosku a lamičku, že se k nim prodavačky vrhají a hrnou a ony vlastně nechtějí. Hrnutí si představuju jako vrhání se ve dveřích s měřidlem pod paží. Myslím, že se nehrnem a nevrháme.  A pokud někdo přesně ví,, co chce, ubyde nám práce. Ale o to nešlo, jen o to, že respirátor si rády ponecháme a snad nebudeme za exoty. A doufáme, že k něčemu je, i když se tu psalo, že  na deltu stejně nepomůže.

Zas ale kdyby byla tak šíleně nakažlivá, tak už asi ležíme všichni, ne?

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 10:39

ionicera Tak to jsme se jen nepochopily. Mne to jako zakaznikovi ve specialce taky prislo samozrejme, ze se nas hned nekdo ujme. Odmitnout kdyztak taky umim

Online continuity
Avatar
33614 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:11

ionicera já už do dětských bot nechodím, ale ten prodejní servis umím ocenit ( když už se do krámu vydám). Tuhle jsem byla docela rozladěná v Rockpointu, byli jsme tam s mužem sami, tři prodavači a jejich zájem skončil pozdravem. Něco jsme hledali a už to komentoval i muž, který ví co chce a rady obvykle nepotřebuje.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:27

continuity Díky. :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:43

continuity V Rockpointu je to asi součást firemní kultury.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:48

Mno, tak za pár dní tu máme třetí dávku.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:08

Moc jsem nepochopila- ti, co kovid prodelali, se mohou ockovat jednodavkovou vakcinou johnson. Myslela jsem si doted, ze je to plnohodnotna vakcina jako vsechny ostatni. Tchyně ji ma a kovid neprodelala.