Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:12

Sweet Potato furt lepší než v Hudy. Tam mi prodavačka řekla, že tohle spodní prádlo si nemám kupovat, protože je určeno pro dívky, které opravdu aktivně sportují a naznačila, že já jsem na něj moc tlustá. Nešlo jí o velikost, střih nebo materiál, ale o značku...

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:41

barbucha Asi už bych se na 3. dávku vyprdla. Pořád tvrdí něco jiného. 

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:11

nika podle me to Adam zmotal vsechno dohromady. Chtel rict, ze nejlepsi je hybridni imunita - tedy prodelani+ocko, takze u tech co to prodelali nebudou vyzadovat 3. potazmo preockovani u Janssen. Jenze do toho namotal ty protilatky. Nebo to tak rekl schvalne, aby se vlk nazral a koza zustala cela (volani po uznavani protilatek). 

Offline Sweet Potato
Avatar
34714 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:31

Lamicka Fakt časová smyčka toto, Vojtěch opět prohlašuje, že není důvod k panice. 
3,2,1...

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:41

Sweet Potato jo, mela jsem pri sledovani tiskovky stazeny zaludek a nedobry pocit... 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 16:26

Sweet Potato jojo, prymule už se chystá. I když zatím to vypadá, že se spíš snaží, aby ho protentokrát vynechali:)

Offline Kokoska
Avatar
28006 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:02

ionicera nedramatizuj to, jen jsem napsala, ze by mi nevadilo, kdybych obouvala dite sama.

Offline Kokoska
Avatar
28006 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 17:19

barbucha ja az tak v unoru, breznu, mozna se do te doby zjisti, ze vlastne neni potreba. Nebo ze budou muset davat jeste ctvrtou? 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 19:09

Kokoska nějak tvůj stirací komentář nechápu , tak, asi maš blbej den, tak ti přeju, aby bylo lepe. 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 19:37

Prosim vás, chápu správně, že když jedu zítra na otočku vlakem z Brna do Vídně a zdržím se tam cca hodinu, tak nemusím mít žádné testy ani příjezdové/odjezdové formuláře? Jo a jsem očkovaná.

Offline Kokoska
Avatar
28006 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 20:01

ionicera stirani si predstavuju trochu jinak, ale co uz.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:13
Reakce na ionicera:

barbucha Asi už bych se na 3. dávku vyprdla. Pořád tvrdí něco jiného. 

Kokoska 

No já do třetí půjdu, anžto výsledky imunity mám skutečně tristní. Testovala jsem si to každej měsíc (včetně buněčný) a je to bída, klesá to jak sviň. Po očkování jsem měla ubohejch 75 (z 250) a teď jsem na pěknejch sedmi

Tak jsem holt z tý skupiny ohroženejch seniorů už, no. Ale neměla jsem žádnou reakci předtím, snad nebudu mít ani teď (už se můžem hlásit vo dávku). Stejně nám přidali další dva sick days extra na očkování, tak to radostně využiju

Offline notna
Avatar
6432 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:18

barbucha Kamarád, 40 let, měl po prodělání covidu s těžkým průběhem protilátky 0 a po dvou dávkách očkování má stále 0. Na třetí chce jít, jsem zvědavá, jak na tom potom bude.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:38

notna 

Tak to už je vůbec divný. Po prodělání by měl mít víc. Ale nedivím se že půjde na třetí, je to asi rozumný. Vono jsou to furt věci mezi nebem a zemí - protilátky mizerný ale i tak je člověk chráněnej (hlavně před mejdanem na ARO ).

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:48

A nevíte, jak jsou na tom země, kde to přestali řešit a nechali to na jednotlivcích? A docela by mě zajímala Indie, to bylo pořád delta- aby se nedostala do Evropy, no je tu. Ale jak to pokračuje v Indii, ticho po pěšině. 

Offline notna
Avatar
6432 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:55

barbucha On s tou nulou asi chráněný nebude. I když po prodělání covidu možná ano. Je to fakt divný. Muž se na chodbě jen minul v rousce v pátek s kolegou, který ten večer začal mít příznaky. V neděli jsem byli s mužem, dcerou a dalšími dvěma příbuznými v sauně. Hodinu po sauně uz měl muž přiznaky. A nikdo jsme to od muže nechytli. 

Offline notna
Avatar
6432 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:57

barbucha Ten kamarád té nule nechtěl věřit, takže vyzkoušel tři laboratoře, opakoval testy po měsíci, po dvou. A furt tam má tu 0.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:32

ionicera 

Chystáš se do Indie? 

Jinak si ten zájem nedokážu vysvětlit přece nečekáš, že z toho bordelu dostaneš nějaký relevantní informace. 

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:07

ionicera zrovna ta indie se bude s evropou blbe pomerovat, ale taky by me to zajimalo. Ja mela pred dobou jen zprostredkovaně opravdu strasne horror stories od muzovych kolegu z indie (mladi lide z korporatu), ted nevim. Zajimaly by me i blizsi staty, musim se mrknout, co treba ta Britanie, kde chteli uz popojet a zaradit to na uroven obycejne nemoci. Ja se jen desim, kdy nekdo prijde s resenim, ze jedinou cestou je se naockovat a zalezt do sklepa. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:24

notna Mám známou, co po opakovaných očkováních proti hepatitidě B nikdy nevytvořila protilátky. Jelikož je zdravotnice, snažili se dlouho a pak to konečně vzdali. Já zase byla x-krát očkovaná proti TBC a pak nám vždycky dělali Mantoux test, měla by se objevit reakce, já nikdy neměla žádnou. U tubery je ta imunita hodně jiná a složitá, o ničem to moc nesvědčí...pak mě konečně taky nechali být. Proti žloutence mám protilátky naopak mnoho let a pořád se drží. Lidi jsou různý.