Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:25

Pavlena Známý je měsíc po covidu (zápal plic, nemocnice, kyslík) a pořád nespí. Hrozné.

Offline Emi
Avatar
1048 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:37

Rhaenys Škoda, zkusím najít něco sama. Děkuju.

Offline EDITH4B
Avatar
2004 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:45
Reakce na Sweet Potato:

Pavlena Známý je měsíc po covidu (zápal plic, nemocnice, kyslík) a pořád nespí. Hrozné.

​taky jsem po covidu trpěla nespavostí, kamarád prý též.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:46

Turduspilaris poslyš tys onemocněla před měsícem a doktor tě doteď odmítá vyšetřit?:-OOO

Offline Turduspilaris
Avatar
58 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:50

viktorka_od splavu zatím máme jen telefonický kontakt.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:55

K té zítřejší možnosti očkování 60+: Je někde v Praze jistota, že tam budou mít Pfizera? Měla jsem dnes konzultaci s neuroložkou, ta mi očkování nedoporučuje, mám zakázaný už dvacet let i tetanus, a jestli prý na tom trvám, tak u nich v Centru mají lepší zkušenosti s vedlejšími příznaky s Pfizerem. Ale papír mi na to nedá, nesmí o tom takhle mluvit. Takže volba je na mně.

Navíc trombózu máme v rodině. A vůbec, já jsem teď nějak na hromadě, mám ječný zrna v obou očích, infekční koutky jak pětikoruny, afty, i to hnusný na "o", poprvé v životě. Asi mám tu imunitu už úplně v háji, teď je to zas hodně stresový u nás doma. A tak se trochu bojím, jak tohle půjde s tím očkováním dohromady.

No v každým případě, jestli půjdu, tak hledám kde. Vinohradská prý má teď čekačku měsíc. Kokoska , muž byl v tom Státním zdravotním ústavu?

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 21:57

Jennyfor Na Vinohradech teď mají Pfitzera, ale kdo ví, co bude za měsíc.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:07

Turduspilaris Hm, nespavost je hrozná věc, varování před hypnotiky nebo benzodiazepiny (Neurol) je na místě, tyto léky jsou dobrý sluha, špatný pán, ale na překlenutí akutních potíží bych se jich nebála. Ten Neurol se dělá ve 3 gramážích, nevím, jakou máš. Často se ten Neurol, ač je na úzkost doporučuje i při nemožnosti usnout, ta úzkost usnutí brání. Ale čistě na usnutí se předepisuje přímo hypnotikum, většinou ti pomůže s usnutím a jeho účinek cca po 4 hodinách odeznívá. Spaní 3 hodiny denně bych rozhodně řešila, to nejde vydržet. A až se vyškrábeš z covidu, tak uvidíš, co to spaní a když to nebude ono, tak to začneš rešit od podlahy.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:25

wendulka U mé známé- bylo jí hodně zle. 

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:29

ma recht Zaloudik

​Co říká? Dala jsem první 3 minuty, nechce se mi obětovat 45 minut času, a to ani k vaření....  Je to jeden z viníků z odborníků, co zcela bez podkladů na jaře covid podcenili a dovolili, aby nemocnice padly k zemi pod tíhou covidových pneumonií. I kvůli jeho podceňování jsme jen s vyplazeným jazykem stíhali operovat nádory (a přitom na tu onkoprevenci a léčbu poukazoval). Kde byl od svého legendárního projevu v puntíkaté roušce až doposud.....  ?? Senátor, nestraník za ČSSD, asi je čas se zviditelnit...

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:29

Jennyfor tchán i tchýně byli v Kongresovém centru, mají tam Pfizer.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:33

ionicera a je to tmave cervene a hladke, bez struktury? Diteti se totiz v lete udelaly divne fleky na brisku smerem k hrudniku, cca 4 mesice po covidu, videlo je nekolik doktoru, ale souvislost v tom nevideli. Detska rekla, ze je to reakce na fotosenzitivni kvetinu. Nam se to nezdalo. Pak to zmizelo.  

Offline OliveOyl
Avatar
1717 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:35
Reakce na ionicera:

A neslyšely jste některá, že by byly po covidu kožní problémy? Mám s kolegyní naprosto stejné fleky, ona byla dnes na kožním, já jdu za týden a verdikt u ní- reakce na prodělanou virovou infekci, ale covid kožařka zpochybňuje. No, mně se to nezdá! Přeci jenom, v nejhorších dobách jsme měli plný krám. Ale krom únavy jsme příznaky neměly.

​Kolegyně měla covid těsně po první dávce očkování. Fleky má, podle naší doktorky je to známka, že má hodně protilátek (změřený je nemá, tak nevím)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:37

Sweet Potato ionicera 

Díky za odpověď. Myslela jsem si to. 

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:39

Jennyfor Tatínek je objednaný do Krče a prý tam rovnou píšou, že to bude Pfizerem, ale věř tomu, co bude.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:49

Pinot Noir díky, tam ty data nevypadají špatně. Tak to zkusím.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 22:54

DruI Krč by byla blízko, ale já mám s touhle nemocnicí spojeno přiliš mnoho špatných zkušeností. Ale tak je to jen o lidech a třeba zrovna to očkování už tu někdo psal, že tam probíhalo super.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 23:01

Jennyfor Nevím jak afty, koutky a ječný zrna, ale neměla bys mít žádnou aktuálně probíhající infekci. Jednu naši sestřičku s oparem neočkovali, ale občas sleduju, že někde to udělají a někde ne.

Offline Ginger
Avatar
1103 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 23:32

Jennyfor včera jsem se registrovala v SZU, dnes dopoledne přišel PIN2 a termín mam příští týden. Mají tam jen Pfizer. Zvazovala jsem jeste IKEM, tam maji Pfizer a Modernu.

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 23:39

Ginger Mně teda rodiče říkali, že do IKEMu už se teď přihlásit nedá.