Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. února 2020 08:45

Jinak mame prpravidelne volaji klienti stylem:

Pani K, jedu kolem a mam u sebe ty papiry, tak ja vam je hodim, jo?

No, zkusit to muzete, ja ale nejsem v praci.

Jakto, ze ne?

- V sobotu v 7 vecer....

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 13. února 2020 08:50

Solathis Vývojář není profesionál?

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 13. února 2020 08:55
Reakce na Jiná Realita:

tv já dnes řeším něco vzdáleně podobného. s kolegy jsme se bavili, že rozežranost, drzost a sebestřednost lidí začíná přesahovat představitelné hranice. 

​Tenhle pocit mám někdy taky, ale myslela jsem, že je to u mě stařecké brblání: o tempora o mores! No, jak to tady čtu, tak asi ne.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. února 2020 09:25

moora Samozrejme je, ale v jinym oboru :-D 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 13. února 2020 09:25

Solathis Jestli je vývojář kamos, tak s tema jsou ty kšefty vzdycky na pendrek. Bohužel.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. února 2020 09:27

Potrefenáhusa No prave. Neni to muj kamos, ale brachuv, o to snad hur. Musela jsem si to precist zpetne, aby mi doslo, na co Moora narazi. 

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 13. února 2020 09:49
Reakce na Solathis:

Momentalne se v nasi branzi rozmohl nesvar typu: Hledame fotografa na svatbu, levne, hlavne, aby ho to bavilo, klidne i amatera.... Sezona jeste nezacala To zas bude place po svatbach, jak jsou spatny fotky (pokud je mily amater vubec doda - cest vyjimkam).

Pro tohle mám ale dost pochopení, sama nejsem vůbec zatížená na fotky, asi ani moc neocenim nějaké velké profi úpravy, nepoznám to. Kdybych neměla mezi přáteli nikoho, kdo by chtěl fotit, poptávala bych nejspíš úplně stejně

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 13. února 2020 10:29

žluťásek Já to třeba svým způsobem taky chápu, akorát si moc neumím představit, že bych si pozvala nějakého úplně cizího fotografa-amatéra. To už by se mi musely jeho fotky joooo líbit. Když je to třeba kamarád nebo na doporučení známých, tak v pohodě. Rozhodně radši než cizího profi-fotografa (i když, jak nad tím teď přemýšlím, mám i známé profi-fotografy), ale já obecně nejsem nakloněna svěřování takových záležitostí do rukou neznámých, takže na mě svatební byznys celkově dost ostrouhal.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 13. února 2020 10:33

Estara Jenže prave s tema kamosema jsou ty kšefty často nejvíc vošajstlich, protože hůř se odsouvá práce pro regulerniho (a platiciho) klienta, než hledaj výmluvy pro kamose 

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 13. února 2020 10:38

Teda, musím smeknout, ta dáma s bohatým manželem i ta, co se nepotřebuje najíst, jsou ženy na úrovni. Se obavám, že já bych na ty sebestředné krasavy tak slušná nebyla.

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 13. února 2020 11:02

Potrefenáhusa Tak to už hrozně záleží na konkrétních lidech.

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 13. února 2020 12:19

tv No tyto paní bych chtěla osobně vidět - tak na minutu, dvě. Moje fantazie na to nestačí si je představit. Teda kromě toho, že maj odrostlé řasy a nehty:-)))

Online Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 13. února 2020 12:51
Reakce na Jiná Realita:

tv já dnes řeším něco vzdáleně podobného. s kolegy jsme se bavili, že rozežranost, drzost a sebestřednost lidí začíná přesahovat představitelné hranice. 

​já si to myslím taky. Jen teda na obranu mladých a absolventů musím říct, že to jde napříč generacemi (často slýchávám, že je to jen u mladé generace). Vypíšeme inzerát na asistentku, rovnou v něm upozorníme mj. na nutnost aktivně řídit auto (MHD toho moc nestihne...) a kdo se přihlásí? Padesátnice, která personalistce řekne že neřídí a objezdit to snad může někdo místo ní

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 13. února 2020 13:09
Reakce na Kammila:

​objezdit to snad může někdo místo ní

​ no a toho někoho místo ní i přijmete, to muselo být překvápko

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 13. února 2020 13:13

Kammila 

To víš, když je všude nedostatek zaměstnanců a zaměstnavatelé čekají na spasení...

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 13. února 2020 13:17
Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 13. února 2020 14:10

Kammila Jenze velmi casto zamestnavatele v inzeratech uvadi pozadavky, kterev vlastne vubec nechteji. Pak je jasne, ze odpovidaji i lide, kteri vsechny pozadavky nesplnuji. Proste to zkousi. Zrovna u toho rizeni se mi to stalo na pohovorech opakovane. Kdyz jsem se zeptala, zda je auto ve firme, tak mi bylo receno, ze se stejne nikam nejezdi, ale v inz. byl uveden aktivni ridic. To same v byvale praci. Na pozici ucetni neustale uvadeli komunikativni AJ + znalost dalsiho jazyka vyhodou, pritom to nebylo na te pozici vubec potreba. 

Online Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 13. února 2020 16:17

Lamicka já rozumím, že to lidé zkouší (určitě je to lepší než být na pracáku). Ale šlo říct v pohodě a slušně že neřídí a OK. A takových podobných případů je...

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 13. února 2020 16:26

Kammila to ano, ta jeji reakce byla nevhodna. 

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 13. února 2020 16:33

My jsme poptávali právníky, výslovně Mgr., ani ne nějaké Dis. nebo tak. 
Přihlásila se vyučená švadlena. 
Tam už se ani nedá říct, že prostě doufala, že na tom nebudeme trvat