Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 11:30

dynda no do tohohle šlápnout se každej bojí, protože to bude vyžadovat hodně nepopulárních změn a postupů a to nechceš, žejo..hlavně ten systém takhle můžeš docela snadno dojit a rozkrádat a nikdo na tebe nemůže. A když začne bejt horko, tak se to dá svést na ‘ty zlobivý pány doktory’

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 11:36

Ounz hlavne ty prescasy jsou takovy, ze jedna moje dobra kamaradka se po necelym roce prace zhroutila a totalne vyhorela, takze uz jako lekarka pracovat asi nikdy nebude. Jina znama delala predatestacni pripravu asi o dva roky dyl nez mela, protoze ji na danem pracovisti nepustili na urcita oddeleni, kde v ramci te pripravy musela taky delat praxi, ale to uz je par let zpet. No, jsem rada, ze jsem z mediciny odesla. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 11:38

Friga no..ono je to furt stejný. 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 27. ledna 2019 21:50

Ounz S touhle logikou by se mohly uzavírat i smlouvy s technickýma profesema, učitelama, řemeslníkama atp., prostě znovi zavedeme umístěnky. Se nám ta minulost nějak vrací. Btw. teď mám v blízkém okolí tři absolvující mediky a všichni jdou rovnou po absolutoriu do Němec. A není to kvůli penězům, nýbrž kvůli snadnějšímu získání atestace (jasné podmínky, kratší doba, méně střídání pracovišť atp.)  U nás je v tom postgraduálu dost bordel a stupně akreditace se jednotlivým pracovištím nezřídka přidělují díky dobře vyplněným papírům. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 03. února 2019 08:46

jinx 

Nepřekvapuje, jen člověk nemá tolik fantazie, aby si sám představil detaily pojetí lidských práv v Číně. Nechápu, jak k nim někdo může pořád vzhlížet. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 03. února 2019 17:41

jinx dynda 

Kdepak Čína, to je náš vzor!

Těžko rozhodnout, ke komu se tam chovají hůř - jestli k lidem, nebo ke zvířatům...

https://www.kinderworld.org/videos/meat-industry/pigs-burned-alive-china/

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 03. února 2019 17:47
Reakce na dynda:

jinx 

Nepřekvapuje, jen člověk nemá tolik fantazie, aby si sám představil detaily pojetí lidských práv v Číně. Nechápu, jak k nim někdo může pořád vzhlížet. 

​Business.

Taky se mi z toho dela spatne. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 03. února 2019 18:03

MP Marge 

To by dokázal každej, mít vzkvétající ekonomiku, když má k ruce miliony otroků, a to jsou evidentně ještě ti šťastnější...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 03. února 2019 18:12

barbucha Prečo som ja na ten odkaz klikla, neznášam akékoľvek trápenie

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 03. února 2019 21:00

dynda To je jasne. Ja to taky nijak neobdivuju, ani neobhajuju. Ale myslim, ze to je hlavni duvod, proc jim jista individua maji tendenci lezt kamsi...

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 03. února 2019 22:28

MP Marge 

Určitě, peníze až na prvním místě.

Offline MP Marge
Avatar
5716 příspěvků moje polička 03. února 2019 23:08

dynda Tak 

Offline continuity
Avatar
33598 příspěvků moje polička 05. února 2019 21:43

26 leta maminka je ocividne duchem slabsi. A hlavne teda dizkuse  dost lidi si ocividne mysli, ze dite je jejich majetek. Kdyby tak pubertalni dceruska vysoupla na net  pupkateho tatinka v trenclich to by bylo toco.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fotky-socialni-site-facebook-instagram-rodice-sdileni.A190202_160054_domaci_lesa

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 06. února 2019 00:13

continuity Tak jsem na dobrou noc nahlídla do tý diskuze. Většina lidí bohužel nepochopila pointu no  Ale někdo to tam trefně shrnul, že článek se týká přesně těch, kteří se nad ním rozčilují.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. února 2019 00:33

continuity duchem slabší se stává bohužel i část předtím zcela příčetných a inteligentních, vzdělaných rodičů, hned jak se jim narodí dítě.

já a můj fb bychom mohli vyprávět.

matky normálně vylepují na net svoje nahaté malé dcery, každou hodinu přidávají nové fotky, dokumentují všechno od zubů po rozpatlané jídlo. a opravdu to předtím byly normální ženy, často samy považující toto jednání za úchylné. žádné slépky, které trávily život sbírání lajků a dokumentací jídla a dovolených.

pak se narodí, nastane nějaké mně nepochopitelné cvak a místo fajn holky je šílená osoba zcela posedlá tím, aby okolí vědělo o každém novém prdíku.

momentálně tohle docela "řeším", protože se to stalo i v rodině a nikdo nemá odvahu říct novopečeným rodičům, aby si dali mokrý hadr na hlavu. i když jistý posun tu je, asi se někdo přece jen odvážil, protože pokročili k tomu, že fotky vylepují nikoli zcela veřejně, ale v uzavřené skupině (kterou ale vidí stejně kdekdo).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. února 2019 08:50

Že jsou některý rodiče trotlové, o tom žádná, ale sorry, tohle je selfpromo...75%? V mém okolí nikdo...

Lidé z projektu E-bezpečí pro svůj výzkum oslovili přes tisícovku rodičů. Z jejich odpovědí vyplynulo, že 75 procent českých rodičů umisťuje své děti na profily na sociálních sítích.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fotky-socialni-site-facebook-instagram-rodice-sdileni.A190202_160054_domaci_lesa

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. února 2019 09:22

Tak neřekla bych, že je mamina slabšího ducha... rozhodně umí aspoň počítat 

Offline Sofi
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2019 10:47

By se i člověk zasmál, kdyby to nebylo k pláči...

Maso z polských jatek, která figurují ve skandálu s porážením nemocných krav, odebíraly i pražské luxusní restaurace, které jej vydávaly za argentinské hovězí.

„Chci vás ubezpečit, že to nešlo do žádných low-costových restaurací, byly to luxusní restaurace, speciálně v Praze. Braly to restaurace, které pak vydávají polské maso za argentinské, aby mohly prodávat za 1000 korun porci,” řekl poslancům.

Toman nechtěl konkrétní podniky uvádět, jsou však podle něj nazývané asijsky. „A tím nemyslím čínské restaurace,” dodal.