Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:39

Karja Tys to zabila!

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:39

Kan Karja ježíši, na co mi to mění? Pohlavek, spíš zrda facku

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 23:16

continuity presne, tadyty jakoze vtipny stery jsou v opravdu nebezpecne situaci uplne kontraproduktivni. Doufam, ze to lidi takhle moc nezkousej.

Online Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 23:18

Lilly_Ku myslím, že ne. Že to jsou jen takový plky na internetu.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 23:33

Lilly_Ku Myslím, že všichni cumej, to je přirozená reakce nic nedělat. Možná když se dostaneš do té situace dvakrát. Ale my jsme jednou potkaly s kamarádkou onanistu, bylo nám tak šestnáct max, šly jsme z diskotéky tak jsem na něj zakricela ,,onane zalez,, ale za světla a bez posilnění alkoholu a kamarádky jsem se nezmohla na nic. 

Offline Truespring
Avatar
13 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 00:48

Hlásím se k "týmu neschopných reakce" v těchto situacích. Jela jsem jednou z práce vlakem dost pozdě večer, dojížděl k nám už většinou prázdný. Šla jsem už vystupovat a stála tam v té chodbičce u dveří velmi slušně vypadající dáma, ani nevím, jestli jsem ji pozdravila, stála jsem asi 3m od ní. Čekala jsem, až vlak zastaví a v tom na mě začala ta paní úplně nepříčetně vřeštět co si to dovoluji, ať ji nechám na pokoji a vrhala se jaksi po mně. Nezmohla jsem se na jinou reakci, než vystoupit z vlaku... doteď nevím, jestli jsem jí dala nějakou záminku, nebo si mě s někým spletla, nebo byla prostě psychicky nemocná. Šla vyloženě po mně, ublížit mi. Až doma jsem si uvědomila, že jsem to měla někde hlásit, aby ta ženská někomu třeba fakt neublížila

Online Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 02:31

Karja ona istu som videla raz. Teda videla, ehm tym ze som v tom case mala dioptrie na dialku a isla bez okuliarov, videla som chlapka co ma nejaky problem, bol divne skruteny, tak som podisla blizsie ze ci sa mu nieco nestalo a az tesne pri nom som si uvedomila..... No musel to byt pohlad pre bohov ako k nemu kracam zvedavo ho pozorujuc

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 08:38

Janulik03 prepáč ale

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 10:37
Reakce na Fiction:

​Úplně se stejným pocitem jsem si "breptu" vybavila. A někdy se volilo oslovení "trdlo" . A nejen na MP, i zde to proběhlo....

​Přesně, dokonce si pamatuju i konkrétní přispěvatelku, která oslovení "trdlo" velmi ráda užívala ve vyhrocenějších diskusích...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:13
Reakce na continuity:

barbucha jenže ty se nebavíš s člověkem, který racionálně uvažuje. Můžeš ho zkusit vychovat, jen to prostě nedoporučuji, protože u toho spíš dostaneš na budku. 

Někde je i popsáno, jak vypadá ten scénář útoku. 

Takové ty situace, že někdo přijde a náhodnému kolemjdoucímu beze slova vrazí jednu dobře mířenou, jak tady popisují holky, jsou zřídkavé. ( Často je ten člověk v nepořádku psychicky, nějak vyšinutý, zfetovaný a pod). No ten agresivní, ale pořád relativně příčetný člověk, potřebuje záminku. Takže prvně začne nějak provokovat a čeká tu odezvu, aby si ten útok nějak "omluvil".

A v tomto případě máš šanci tomu nějak utéct. 

To je na tom to nebezpečné. 

​Tak příčetnej člověk snad nezačne nikomu sprostě nadávat nebo ho dokonce fyzicky napadat... vždycky je to individuum s nějakým problémem. 

Ale pak je právě hrozný, když se všichni zachovaj podle tvýho návodu, koukaj jinam, dělaj že tam nejsou nebo vystoupěj z tramvaje... a nechaj nebohou oběť napospas magorovi.

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:13

Karja tak on clovek v mladym veku fakt uplne nedomysli dusledky. Ja jezdila za studii dvakrat tydne stopem z olomouce do brna. Z te doby mam taky par historek dost na hranici, ale tenkrat me to neodradilo.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:21

Jojo, muz se takhle zastal kamarada, ktery se pripil a nenapadlo ho nic lepsiho, nez se projit taxikari po kapote. Tak dostal do zubu i muz, nejen kamarad... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:23
Reakce na barbucha:

​Tak příčetnej člověk snad nezačne nikomu sprostě nadávat nebo ho dokonce fyzicky napadat... vždycky je to individuum s nějakým problémem. 

Ale pak je právě hrozný, když se všichni zachovaj podle tvýho návodu, koukaj jinam, dělaj že tam nejsou nebo vystoupěj z tramvaje... a nechaj nebohou oběť napospas magorovi.

​Přesně! Nemohu si pomoct, ale nedokážu dělat mrtvého brouka, pokud se někdo chová jako hovado. Ani mně se nevyhnula podobně vyhrocená situace, bohužel ne jedenkrát. Jednou jsem dokonce schytala v brněnském podchodě ránu pěstí do prsou od naprosto cizího člověka. Strach jsem necítila, jen hrozný vztek. Člověk utekl, nikdo okolo to neřešil.

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:23

rasaNori to mi teda neprijde jako uplne dobrej priklad

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:25

Dalia 

Blbý je, že to prakticky nemá dobrý řešení. Ale ten vztek úplně chápu, jsem na tom stejně.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:28

Lilly_Ku njn, to byla vyzivna party tenkrat, oldies v Ostravě :D divim se ze nas tam nezmlatil tenkrat vsechny, chlap byl docela v razi:) 

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:29
Reakce na barbucha:

​Tak příčetnej člověk snad nezačne nikomu sprostě nadávat nebo ho dokonce fyzicky napadat... vždycky je to individuum s nějakým problémem. 

Ale pak je právě hrozný, když se všichni zachovaj podle tvýho návodu, koukaj jinam, dělaj že tam nejsou nebo vystoupěj z tramvaje... a nechaj nebohou oběť napospas magorovi.

​Tak o zastani se obeti snad predtim nebyla rec.

Na deeskalaci konfliktu a pomoc obeti fakt existuji lepsi techniky, nez se zacit hadat s utocnikem. Mam dojem dokonce, ze se tu tohle tema uz jednou jelo.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:02

Mermaid hehe, no jasně . Já bych na toto téma i docela podrbala, ale raději to necháme spát ....

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:11

To jsou sileny hostorky, co pisete..!  Nastesti nic na konte nemam, jen jednou jsem pri cekani na zelenou nenechala odskok pro vyjezd (ale byl na opacne strane silnice, nenapadlo me to) a zacetla jsem se do mobilu - fronta ke svetlum byl dlouha. Chlapik vyjizdel a nemohl, nevim, proc treba netroubnul, ale krasne pantomimicky mi pres okynko ukazal kosočtverec. Vykon skoro na Thalii, nenastval me ani, spis hodne pobavil.

Online notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:42

Rozhodně nezastávám názor dělat jako nic, když se někomu něco děje. Ale útočnou hláškou si myslím akorát dojde k eskalaci situace. Sama teda nevím, jestli bych dokázala adekvátně zareagovat a nestála a nehleděla jako puk.

Jennyfor Ten bodnutý mladík! To je strašný