Omfg

15. prosince 2018 14:31
Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:29

Pinot Noir aha, jsem naprosto neznalá kontextu..

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:31

DruI  Někdy pomůže jakoby souhlasit. Právě v tom je to těžké, že neexistuje univerzální návod. Pokud to lze, opustit prostor. Jít někam, kde je víc lidí, někoho cíleně oslovit. 

Sama to moc neumím, ale rozhodne ničemu nepomůže urážet ho zpět. Představa, že ho tím usadíš, je dost nereálná. 

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:31

Pinot Noir Jo tak odtud to znám! Bylo mi to povědomé. 

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:32
Reakce na Pinot Noir:

marieu 711990 jdi ty brepto se na MP používalo tak často, že z toho mám osypky.

Mě to spolehlivě vytočí, i když jsem jinak v klidu. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:39

continuity Co je MP? 

Offline Pinot Noir
Avatar
24437 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:42

Dalia Módní peklo

Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:44

continuity jednou nás téměř napadl nějaký dement v autě, co nás skoro srazil i s dětma (já-těhotná, muž, naše velká ještě napůl v kočáře a známá s vnukem) v uličce se zakázaným průjezdem. Denně jsme tudy chodili s dětma z hřiště pěšky. Prosvištěl se skřípotem pneumatik, dokonce odrazil kolo našeho prázdného kočáru, který jsme měli zaparkovaný na konci té uličky tak, že se převrátil. Byla jsem úplně šoklá, strašně jsem se polekala, ale zároveň jsem nějak reflexně zareagovala a když mi projel kolem toho těhotnýho břicha skoro na dotek, plácla jsem to auto do zadního okna dlaní... doteď netuším,  proč jsem to udělala - jako ho upozornit...? no dupl na brzdu, vyhrnul se z auta, začal na nás ječet a vyhrnul se ke mně, že do mě skoro vrazil, byl úplně nepříčetný, jak kdyby byl na drogách, strašně agresivní a ve mně by se krve nedořezal, naštěstí přiskočil muž a vytlačil ho ode mně, tak se nějak za řevu zpakoval do toho auta a odjel. Bylo to ale strašný, ten pocit ohrožení, to, že jsme měli neskutečné štěstí- včetně dvou malinkých dětí, že už jsme byli u vyústění té uličky v širším prostoru... jako ty děti by na místě zabil. To celé se odehrálo na naprosto veřejném prostoru a přihlíželo tomu hned několik lidí. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:50

marieu To je strašné!

Pinot Noir Děkuji. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:56
Reakce na Pinot Noir:

marieu 711990 jdi ty brepto se na MP používalo tak často, že z toho mám osypky.

​Přesně, někdo to použít na mě , tak vystartuju, já bych na dotyčnýho k jeho štěstí teda jenom ječela

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:58

marieu Fuj, to je strašný.

Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 17:59

Isca Dalia to (a stav před sekcí) byl největší strach v životě.

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:08

marieu to je strašný.

Offline DruI
Avatar
3248 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:10

marieu Z toho je člověku zle, jenom o tom čte :o( hrozný.

Offline Sweet Potato
Avatar
34819 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:23

Ale jdi ty brepto bylo strašně populární, když mi bylo třeba 12. Dokázaly jsme se tím s kámoškama vytáčet do nepříčetnosti. A co teprve s nekámoškama.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:36

marieu Já už těch velkých strachů měla tolik, že nedokážu říct, který byl nejhorší. I když ano, nejstrasnější byl strach o syna, když ležel na JIP. Noc modliteb a strachu. Ráno zemřel. 

Offline Garfie
Avatar
23909 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:41

marieu To je strašný, úplně špatně se mi udělalo jen to čtu. :-( Já zase zažila, že jsem šla normálně po ulici v centru města, bylo asi 9 ráno a proti mě šel chlap (po druhé straně), najednou se rozběhl a úplně bez důvodu mě kopl do boku, upadla jsem na zem. A pokračoval v cestě. Já byla úplně v šoku, sbíral mě ze země nějakej mladej kluk, jinak nikdo z kolemjdoucích nereagoval!!! Je to už dávno, ale dost mě ovlivnilo, do té doby jsem se nikdy nebála, ani takových těch zvláštních zfetovaných týpků a podobných lidí. 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 18:55

Dalia

Myslim ze kto zazil stret s agresorom uz vie ze ziadna reakcia moc nie prave ta spravna. Naozaj iba snaha nereagovat a radsej opustit priestor je najlepsie riesenie. Jadne ze ked sa da neublizuje sa niekomu jnemu. Aj taj je asi najrozumnejsie zavolat pomoc ako byt hrdinom za kazdu cenu. Take tie "vtipne " reakcie by som si rozmyslela, 

Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:05

Dalia na tohle ani nejsou slova...

Garfie tohle je ale taky naprosto děsivý.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:21

Napsala jsem třikrát a třikrát smazala. 

Napíšu jenom, že souhlasím s continuity

Buďte opatrné

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:23

Garfie Ježišmarja toto! Já jsem naštěstí zažila pouze velmi soft verzi téhož, kdy okolojdoucí týpek na mě flusl. Ten pocit nevěřícnosti, bezmoci a znechucení mám s tím konkrétním místem doteď spojený. 

Táta něco podobnýho zažil při běhání, to už bylo v době, kdy se tak tak šoural, a kolemjdoucí chlap ho shodil na zem. A shození na druhou bylo, když to vykládal při rodinný oslavě, a ségra se do něj pustila, že si to zavinil sám svým špatným psychickým nastavením