Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Kan
Avatar
7090 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:25

Nám když měnili okna, tak jsem byla svědkem, jak ten jejich předák přijel a seřval ty zedník jak malý kluky, ale strašně. Ku....  pí.... lítaly, do toho nějaký pánský přirození. Jako já bejt v té partě, tak mu píchnu krumpáč do chladiču a dám výpověď. O co šlo nevím, ale nadávat si teda nenechám, úplně jsem litovala, že jsme nezvolili jinou firmu.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:27

Kan hele ale zrovna tohle...nevis co kde predtim podelali. Ja to znam z te pozice sefa, bohuzel...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:36

Garfie já už právě taky radši volím ústup, ale to neznamená, že mě to nerozhodí, každá agrese, i slovní, mi trochu podkope půdu pod nohama a tu mojí naivní víru, že lidi jsou v podstatě dobří - teda až na pár výjimek.

Už jsem tu myslím psala, že jednou v autobuse jsem seděla blízko východu, taková celkem normální paní vystupovala a těsně než vystoupila, přiskočila ke mně, vrazila mi facku a řekla: To máš za to. Je to možná tak 10 let, ale pořád mi to taky leží v hlavě, s tou jsem neměla ani oční kontakt, natož slovní. Rozhodilo mne to na několik dní.

A jako hrůzný příklad si vzpomínám, jak se mladý kluk v tramvaji zastal cestujícího, kterého ohrožoval nějakej hulvát a ten bez varování bodl kluka do břicha a kluk vykrvácel, než sanitka zavolaná řidičem dorazila. A ten zmetek stačil utéct, nikdo ho v tramvaji plné cestujících nezastavil. Pak ho tedy chytili.

A ta maminka toho zabitýho kluka plakala a říkala, že se to stalo proto, že kluka vedli celý život ke spravedlnosti, aby se zastal slabších a choval se čestně. A že kdyby to mohla vrátit, tak do něj odmala hustí, ať se do ničeho neplete, odvrátí zrak a zmizí.....

Offline Kan
Avatar
7090 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:37

rasaNori Já nevím co bylo, ale všechno se dá říct bez urážek a v klidu. Hele představ si, že takovej rapl řídí Bus plnej dětí, posadila bys mu tam ty svoje? 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:40

Já dostala pěsti do oka od jakéhosi gentlemana na křižovatce.  Dotyčný měl pocit, že jsem ho jaksi omezila, což se později ze záznamu z kamer ukázalo jako nesmysl, blbecek čuměl kde co litá a pak musel hamstnout na brzdu. Dojel mě, vyběhl z auta a jecel jak prominutej. Tak jsem se mu s úsměvem sdělila,  že když neumí řídit ať chodí pěšky.  A už jsem ji měla. Zvenku mi držel dveře od auta,  abych nemohla ven, což bylo asi štěstí,  protože bych ho nejspíš zabila i s tím ksichtem od krve. Zachránil mě pan z vedlejšího auta, který se mě jal bránit a tenhle hrdina zbaběle skočil do auta a zdrhnul.  Tím divadlo pro kolemjdoucí skončilo.  No a my se sešli u soudu. Popravdě dodnes mě mrzí,  že jsem neměla šanci mu taky jednu flaknout.  A nějakou dobu jsem.musela nosit tmavě fialový stíny. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:41
Reakce na continuity:

​Doporučený postup ze sebeobrany je nepouštej se do konfliktu, pokud o nic nejde. Jako jo, říci, jakej jsi ty brepta je sice cool, ale pak se taky může stát, že má člověk na čelistní chirurgii plno času přemýšlet o tom, jak to řekne příště. 

Ono není žádná extra schopnost vyeskakovat konflikt. to umění, které se trénuje, je začínající konflikt utlumit. 

​Tomu rozumím. Nicméně neusadit toho idiota a neříct mu, co si o něm myslím... bych pokládala za svoji (životní ) prohru. Prostě si myslím, že souhlas s agresorem, když mu v tu chvíli v podstatě dáváš za pravdu -  abys uklidnila situaci -  není správnej. Musí přece vědět, že jeho chování je přes čáru.

Ale mluvím jen o zkušenosti dejme tomu z mhd, kde stačí se hodně nahlas ohradit nebo dát najevo že si to natáčím na mobil...

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:42

Jennyfor Paní si tě třeba s někým spletla. :-) Ale s tím klukem je to hrozná historka, hlavně to, co říká máma. Často mě právě při výchově napadají takové věci, jestli to "správňácké" vedení je vlastně to pravé. :-( Ale pořád věřím, že jo!

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:42

Jennyfor to je strašný 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:43

barbucha Souhlasím.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:47

Kan ne, to vis ze ne. A da se to rict i slusne, ale pokud to rekl treba jako ja 4x slusne a nic se nedelo, tak jsem taky byla sprosta. A najednou to slo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:48

rasaNori Pokud nezazdili zaživa políra, nepřijde mi pro takové chování omluva.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:50

Sweet Potato

Ehm, ti nasi jsou schopni vseho, tudiz bych se ani nedivila, kdyby zazdili...

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:53

Ale jasne, chapu, i vytka se da podat slusne. Ovsem druha strana musi byt schopna slusnou vytku a, pochopit, a za b, vyvodit z ni dusledky nebo ponauceni. Nevim jak moc jednate prave s delnikama ruzneho typu, ja celkem dost. A casto jsou to hodni a sikovni kluci, ale nekdy bych je zabila.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:56

rasaNori Na zabití jsou často (spolu)pracovníci napříč všemi profesemi, přesto řešit situaci sprostými nadávkami (a ještě před zákazníkem) mi přijde hodně přes čáru.

Online brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 19:56

Kan Hele, já ho úplně chápu. Já když vypěním, tak mluvím sprostě jak dlaždič. Teda ne, že bych nadávala sprostě těm lidem (např. ty k...te, ty k..vo), ale neadresně (do pr..le, do p...) to ze mě lítá. Nechci se nějak omlouvat, ale myslím, že to zabírá, minimálně je to probere z letargie a pak na některá individua tenhle slovník fakt platí.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:00

rasaNori Kan ať už to bylo jakkoliv,  měl si to s nimi vyřídit jinde a jindy.  Ne před zákazníkem.  To firmě dobré jméno neudělá. 

Offline Kan
Avatar
7090 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:01

brrr Já třeba nemluvím sprostě vůbec, občas mi ujede doprdeledrát, ale to jsem většinou sama. Vlastně u nás nemluví sprostě nikdo, ani muž, rodiče, děcko nevím, ale jednou na zápase řvalo na spoluhráče: vole co děláš.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:02

Hanka H Kora tak pred zakaznikem ne, to je jasne.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:05

Kan hele já taky neumím mluvit sprostě, mně to nejde přes pusu.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:10

rasaNori 

Já myslím, že tohle nejde zakonzervovat a vysypat to na ty lidi někde za rohem beze svědků. Pokud je někdo taková nátura, vyblije to rovnou.