Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:13

dynda mam par castecne vtipnych historek na tohle tema, ale mohl by se v tom nekdo poznat, takze smula:)

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:14
Reakce na Pinot Noir:

marieu 711990 jdi ty brepto se na MP používalo tak často, že z toho mám osypky.

​Úplně se stejným pocitem jsem si "breptu" vybavila. A někdy se volilo oslovení "trdlo" . A nejen na MP, i zde to proběhlo....

Online brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:26

Kan Já pravě taky nikdy sprostě nemluvila, ale za těch pár let ve společnosti všelijakých podivuhodných individuí jsem bohužel zvlčila. Nemluvím teda sprostě pořád, jen když se naštvu.

Offline continuity
Avatar
33825 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:35

barbucha jenže ty se nebavíš s člověkem, který racionálně uvažuje. Můžeš ho zkusit vychovat, jen to prostě nedoporučuji, protože u toho spíš dostaneš na budku. 

Někde je i popsáno, jak vypadá ten scénář útoku. 

Takové ty situace, že někdo přijde a náhodnému kolemjdoucímu beze slova vrazí jednu dobře mířenou, jak tady popisují holky, jsou zřídkavé. ( Často je ten člověk v nepořádku psychicky, nějak vyšinutý, zfetovaný a pod). No ten agresivní, ale pořád relativně příčetný člověk, potřebuje záminku. Takže prvně začne nějak provokovat a čeká tu odezvu, aby si ten útok nějak "omluvil".

A v tomto případě máš šanci tomu nějak utéct. 

To je na tom to nebezpečné. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:42

Kora Garfieno ty blaho,to je tedy strasny!tA uvedomuju si jaky jsem mela stesti.Ted uz jsem tedy (asi vekem)uklidnena,ale za mlada jsem si troufala dost.S myma 155cm to tedy fakt byla klika.

Offline continuity
Avatar
33825 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:46

Jennyfor Útočník s nožem v stísněném prostoru plném lidí je velký průser, to často končí špatně. Jinak je všude v Evropě nošení nožů velmi omezené, v Česku nejsou žádné významné restrikce, ale jsme spíš výjimka. 

Online Kokoska
Avatar
28406 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 20:53

To jsou hrozny historky! Nastesti jsem nic podobnyho nezazila, ze na me na cerveny na krizovatce ridic z vedlejsiho pruhu rval z okynka Kravo je spis usmevna prihoda, uz ani nevim, co se mu nelibilo.

Online Kan
Avatar
7078 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:00

Kokoska Já byla za krávu u nás v jednosměrným parkovišti, najíždí se nahoře a vyjíždí dole. Bohužel pán dělal řp v nějaké fofrškole a najel dole, já mu zavazela, jelikož je tam místo opravdu jenom pro jedno auto. Nejvíc jsem byla perplex z toho, že takhle nadává cizí ženské před svejma dětma a partnerkou. Tohle bych teda nestrpěla.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:03

hrozne historky tady. Musim zaklepat, ze se mi nic podobneho nikdy neprihodilo. Jen jednou vecer jsme sedeli na zahradce restaurace a silnici se potaceli opilci a rozkopavali popelnice. Tak jsem je servala (spolu s cisnikem) a uz to vypadalo, ze dostanu, ale probralo to naseho psika a kdyz ho dvojice videla, tak se dali na ustup. 

Online Kokoska
Avatar
28406 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:04

Kan pro nekoho je to normalni, nekde se tak doma bezne mluvi. Ja jsem se myslim tenkrat nejak na jeho vkus pomalu rozjela na predchozi krizovatce, kde stal za mnou, ale na ty nervozy jsem celkem zvykla, ze za pul vteriny troubi nebo blikaj, to me nerozhazi.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:07

rasaNori Já mám s lidmi od řemesel co dočinění poměrně často. Pravda, jako zadavatel, ne jejich šéf. A za ty roky mám vypozorováno, že tam, kde se šéf choval, jak zaznělo výše, vždycky byly problémy. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:15

Kan Hele tak sambovi volal nějakej šéf stavebnin nebo čeho, ať ten kokot co u něj je, urychleně maže zpátky na základnu. A tak s ním sambo hodil řeč a ten chlap mu řikal něco ve stylu, že šéf je sám kokot a že je mu tohle úplně ukradeny. Nikoho neomlouvam,ale myslím, že jsou profese kde se to takhle nějak vede no... a je fakt že zrovna tady všichni zaměstnanci byli fakt divny individua s podivnou minulosti a i přítomnosti:-D.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:20

Jinak ty historky jsou těžké OMFG na druhou. To vás všechny lituji. Jinak jsem zastánce proudu vyklidit prostor. Ty lidi nejsou zdraví, nejsou normální a myslím si, že takovému člověku nema co ženská učit jak se chovat. Myslím, že ignorace pokud je tam nějaký zájem o moji osobu je nejlepší způsob řešení.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:21

Karja

ty nikdy nezklames!

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 21:29

Já jsem jednou takhle někam šla ve dne a, protože jsem měla čas, tak jsem si na 10 minut sedla v parku na lavičku. Park plný lidí. Když jsem se zvedla, tak ke mně přistoupil mladík a zeptal se mě kolik je hodin. Podívala jsem se na hodinky a lup, už jsem dostala pohlavně na tvář.  Byla jsem úplně v šoku.  Pak ve druhém, když mi nějaká paní říkala, že kdyby si to nechal na doma. To jsem ji byla jenom schopna říct,  že já ho ale neznám. Taky mi chvíli trvalo, než jsem se s tím srovnala

Online Kan
Avatar
7078 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:06

MaeGandal Jak pohlavně???? To jako..nene?

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:14

Kan Myslela jsem, že pohlavek. Teda snad, před tvým příspěvkem mě nic jiného nenapadlo. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:19

Teda některý vaše zážitky jsou fakt hardcore, naštěstí jsem až na takový hovada nenarazila, maximálně blbý kecy. Ale připomnělo mi to jeden spíš legrační. Na zastávce se mě nějakej chlap zeptal, kolik je hodin. Neměla jsem hodinky a nechtělo se mi s cizím chlapem vedle sebe hrabat mobil z kabelky, tak jsem řekla, že bohužel nevím. Odpověděl, že holt se teda podívá sám a vytáh z kapsy svůj mobil. Nepochopila jsem dodnes.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:33

coralline :-DJo no, tyhlety individua z veřejný dopravy. Mě si jeden vyhlidnul na zastávce,pak mě pronásledoval do busu, že prej jestli jsem nepřijela na hlavak stejným vlakem a teď mi to tady spí na gauči. (Na odlehčení. Je to čistá hrůza tady ty příspěvky, to by jednoho ani nenapadlo). 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:36

Jednou jsem se náhodně stala svědkem rvačky dvou chlápků, jeden toho druhého řezal jako smyslů zbavený, už ležícího kopal do hlavy atp. Stála jsem opodál na zastávce a vytáhla jsem mobil, že zavolám policii. Takže chlápek se zaměřil na mě, naháněl mě po zastávce a vyhrožoval. Bylo tam plno chlapů, nikdo se mě nezastal. Utekla jsem do tramvaje, odtud dokončila hovor s naprosto znuděným operátorem policie, který všechno slyšel. Dneska bych se rovnou někam schovala a až pak volala, ale pořád mám hnusný pocit ze všech těch chlapů, co koukali do země.