Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 06. července 2021 12:38

Lilly_Ku No víš co, ono taky z toho druhýho pohledu těžko hodnotit nekdy. Já taky dneska posadila dceru do trávy a odešla jsem a ona tam s sebou mlátila:-D. Určitě si někdo řekl, proč ji třeba nepochovam. Ale některé situace jsou prostě jasnější, to chápu. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2021 13:02

Lilly_Ku souhlasím, ti rodiče to fakt často dělají s dobrým úmyslem. Já jsem to tu jednou popisovala, jak jsem na hřišti potkala rodinu se třemi dětmi, u nich ta "výchova" už hraničila s psychickým týráním, přitom bylo znát, že to dělají z lásky. V Čechách myslím organizace Locika pracuje s celými rodinami týraných dětí s tím, že často není potřeba ty děti odebrat, případně se do rodiny můžou vrátit, ale je potřeba pracovat s celou rodinou.

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 06. července 2021 15:37

rozarka Holt to zkusili. 
Nechtěla, nevěděla, koho mi to jenom připomíná, jednoho, co do politiky nechtěl

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/tornado-morava-dotace-penize-klara-dostalova-ministerstvo-dary-verejne-sbirky_2107061401_vtk

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. července 2021 15:51

Karja vubec nezlehcuju, co pises, to je jasne spatne, jen me pobavilo, ze asi pulhodinu zpatky mi dcera skocila na zada a zamerne me povalila do vody, kdyz jsem volala ne ne ne a chtela se pomalu osmelit.  A fakt ji to nedelam, takze to nebylo ani na oplatku..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 06. července 2021 16:18

Pavlena ja myslim ze takovehle hratky jsou ok, pokud skadli ona tebe nebo mezi detmi kdyz jsou sily vyrovnane. spatne je pokud to dela druha osoba z pozice sily a autority /rodic, ucitel, trener.. knez/

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. července 2021 16:35

viktorka_od splavu hele, ja to pochopila, akorat mi prisla vtipna ta souvislost. Nebo jinak: jsem tyrana matka..!!!

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 06. července 2021 16:35

viktorka_od splavu aha, takze jak se maji deti naucit, ze ne je NE, kdyz to plati jen nekdy  jen pro nekoho?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 06. července 2021 17:09

Kokoska aha takze bezny kockovani zakazem? a jak si ta decka ty hranice osahaji a nauci branit?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 06. července 2021 17:09

Pavlena je mi to jasny

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 06. července 2021 19:17

Pavlena 

Ahoj, jmenuju se dynda a jsem týraná matka. (Chytaj mě za očkovanou ruku).

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. července 2021 20:00
Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 06. července 2021 20:02

viktorka_od splavu proc zakaz? Ale mohly by se taky deti ucit, ze jejich ne je stejny jako ne nekoho jinyho.

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 06. července 2021 20:13

Pavlena Samozřejmě, že nás tyraj!:-D. 

Online razorblade
Avatar
8200 příspěvků moje polička 07. července 2021 11:17

Dneska zase na Maly strane prudej priznivci Volnyho. Chapu, ze maj potrebu vyjadrit svuj nazor. Piskani pistalkou primo do ucha lidi, kteri kolem nich jdou do prace, ale vazne nepochopim. Ja si to treba jejich zvracenou logikou zaslouzim, ale hlava mi nebere, proc tohle divadlo (docela bolestivy, vyzkouseno za vas) musi absolvovat treba i uklizecka nebo bezna urednice, ktery s tim, o cem poslanci rozhodujou, nemaj vubec nic spolecnyho. 

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 07. července 2021 14:06

Sweet Potato A ta poslední věta, omg, omg, omg... Upravíme to tak, aby si lidé mohli s dary nakládat tak, jak budou chtít. 

Jako bych tam třeba já chtěla jet a kontrolovat, jestli zrovna z těch mej prachů koupili okap nebo děcku pár lízátek. Chápe vůběc ta pani princip daru? A prej za tu "nepřesnost" můžou úředníci! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 07. července 2021 17:06
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. července 2021 18:41

razorblade Jau, to je nepříjemné, syn mi to jednou udělal, a seřvala jsem ho na 3 doby z toho šoku. Ale to mu byli tak 3 nebo 4 a myslel si, že je to legrace.

Jinak to dost vypovídá, na koho Volný míří, mozkový trust, no. Pochybuju, že nějak moc přemýšlí a kdyby ano, tak úřednice jsou přece také třídní nepřítel, pokud rovnou neberou úplatky, tak jen krafají v kanceláři u kafe. No a těch pár uklízeček jsou holt povolené ztráty

Offline Peetra1
Avatar
233 příspěvků moje polička 07. července 2021 19:34

Akorat mi jdete do noty, mam ted cerstvy zazitek z bazenu v Chorvatsku, kdy pan (prisel mi jak Turek) ucil cca 4 letou holcicku plavat strasnym zpusobem - proste ji pustil, tam kde nestacila a ona lokala a lokala a snazila se plavat, strasne plakala a on to stale opakoval, ona se na nej sapala a moc plakala. Ja si cetla, tak jsem to nejdriv moc nevnimala, pak na nej nejaka Nemka kricela, nejdriv jsem myslela, ze patri k sobe, ale nepatrili. Pan sve pokusy jeste asi dvakrat trikrat zopakoval a sebehla se na nej pulka bazenu, tak vylezl s ditetem z bazenu a odkracel stredem, vsechny ignorujic. Resilo se to pak i s plavcikem, ten to nevidel a stejne s tim uz zpetne nic udelat nemohl. Mam to porad v hlave, otec fakt neskutecny blb

Online razorblade
Avatar
8200 příspěvků moje polička 07. července 2021 19:34

barbucha jájájá ji pamatuju jeste z HK, kde sefovala nejakymu dotacnimu odboru. Jeji kolegove proti ni nikdy nerekli krivyho slova, hodnotili ji hrozne kladne. Jakej nazor na ni maji dneska, nevim.

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 07. července 2021 19:44

razorblade 

Dyk to je úplně strašný, co teď předvedla. To je dno! Nejen ten pokus, ale ty lži k tomu!

Nebudete mít nějakej pěknej rozhovor na aktuální téma?