Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. července 2021 08:32

711990 chvilku jsem měla taky takový nápad se kouknout do diskuse, ale jsem zbabělá.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 02. července 2021 08:55

Karja do diskuze jsem radsi nevlezla, chtela jsem mit jaks taks prijemny vecer

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 02. července 2021 10:28
Reakce na notna:

Karja Je to otřesné. Bohužel si myslím, že to nebude ojedinělé. Jeden čas jsem se kamarádila s holkou, která kvůli takovému chování trenéra odešla z reprezentace volejbalu. Poznala jsem ji, když už volejbal nehrála.

​mne se vzdycky pripomene vlastni mladi a zjistuju, ze se nezmenilo od te doby nic muzu se utesovat leda tim, ze tehdy to bylo bezne az temer norma, kdezto ted jsou to ojedinele ulety no vzhledem k tem reakcim asi ne ze..

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. července 2021 11:23

viktorka_od splavu já se obávám, že v tom vrcholovém sportu to u mladých holek bude docela běžné. Holky to chtějí někam dotáhnout, bojí se, že si jinak už neškrtnou,... Já měla asi štěstí, že se mi nikdy nic takového nestalo. Ale u nás jednak nešlo o vrcholový sport, druhak nás trénovali o pár let starší kamarádi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 02. července 2021 11:37

Evaeva ja fakt doufala ze uz je to lepsi ale asi ne... jinak ja si nemyslim ze tohle nejake zakony muzou zmenit, dokud to ti panove delat muzou, tak to delat budou. a na vychove divek, resp deti obecne se toho zjevne moc nezmenilo, hlavne maji byt poslusne, nezlobit a nevycnivat, nedelat potize a neobtezovat

kdyz si vezmes jak se obvykle resi treba sikana ve skole, tak tohle je jeste o stupen vejs, tudiz jeste min mozny nejak rozbit

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 04. července 2021 19:27

viktorka_od splavu Šikana se neřeší nikde, ani na pracovišti, nikde.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. července 2021 21:46

Kan no prave:-/

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 04. července 2021 23:37

 a na vychove divek, resp deti obecne se toho zjevne moc nezmenilo, hlavne maji byt poslusne, nezlobit a nevycnivat, nedelat potize a neobtezovat

​Já jsem tak ráda, že zřítelnice vyrůstá v normálním prostředí... tam jim vtloukaj od malička už v mateřský školce do hlavy co je správné a že vyjádření nesouhlasu je prostě nesouhlas a šlus hotovo... nemohla jsem si nevzpomenout na strašlivej řev, co kdysi následoval po mým mučení, kdy zřítelnice kvílela dost... a já toho nenechala Inu seběhla se celá rodina a bylo mi (tatarovi) vysvětleno, že když řekne dost, JE to dost... i lechtání od babičky A copak holky... hlavně že v tom vyrůstaj i kluci

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 05. července 2021 00:31

barbucha to je myslím dost zásadní, že by se to mělo vtloukat do hlavy taky chlapečkům. 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 05. července 2021 19:06

barbucha Jež, tuhle jsem byla u rybníka. Přišel chlápek s dvouma klukama, jeden se loudal, bylo to studený, tak ho tam strčil a pak ho za chvíli i potopil, ani o jedno se ho neprosil. Tuhle převahu a vyuzivani fyzicky presily jsem jako dítě nesnášela a furt něco kveroval, furt mlel a mlel a mlel, jakože i ,,chytrý věci,, aby ty kluky přiučil. Bože, ten mě štval:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2021 20:16

Karja ježiš, tyhle typy nesnáším.

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 05. července 2021 20:18

Evaeva No přesně, ale to strceni do vody při protestu ke úplně bolelo za něj. To fakt nesnáším! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. července 2021 20:19

Karja jo, štval by mě i bez toho, ale tohle je fakt děsný.

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 05. července 2021 20:30

Karja Z toho je mi zle. Takhle učil tchán plavat mého muže. Hodil ho do lomu. Jako velkou zásluhu si celý život přičítal, že ho nakonec vytáhnul. 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 05. července 2021 21:39

Sweet Potato Tak kluci plavat uměli, ale víš jak, jak říkáš nenene a někdo silnější nebo autoritativnější to prostě nerespektuje...To mě úplně děsí, asi mám taky něco z dětství co si nepamatuju:-D. 

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 06. července 2021 11:21

Tohle by zelenyho smajlíka zaslouzilo

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/dotace-obetem-tornada-chtela-vlada-kratit-o-dary-lidi-zmenime-to-dusuje-se-dostalova-40365431#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=W95SMVy4KJn-202107060920&dop_id=40365431&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 06. července 2021 12:05

Karja 

Já si vždycky přeju, aby ten "silnější" ihned poznal, jaký to je, taková fyzická převaha... když dostane na budku od někoho ještě o hlavu vyššího nebo od početnější party, jistě nad tím nemávne rukou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 06. července 2021 12:06

rozarka 

Svině zlodějský. To jsem zvědavá, jak rychle to změněj!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 06. července 2021 12:13

Karja tohle je hrozny. pritom se casto (nevim, jak u tvyho prikladu, ale z okoli to pozoruju) jedna o rodice, kteri svoje deti opravdu chteji vychovavat a na tech detech jim zalezi. Akorat to bohuzel delaji uplne spatne, panc to treba sami jinak neznaji nebo proste nemaji kapacitu to delat jinak.

Videla jsem neco podobnyho nedavno u nas na piskovisti. Otec fakt drsne skolil malyho kluka.

Tady v nasi imigrantske ctvrti vidim, jak hrozne potrebna by byla v takovych pripadech prace s celyma rodinama. Kamaradka tu ted uci na zakladni skole a nosi fakt drsny storky. Pritom ti rodice si z naproste vetsiny mysli, ze to delaji pro dobro tech deti. Akorat proste ta jejich snaha je uplne kontraproduktivni, coz je fakt tragicky.

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 06. července 2021 12:20

barbucha pořád spoléhají na to, že si lidi nějak pomůžou. No bodejť, pak by na ně zbylo míň, nic jim není svatý