Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:19

Sweet Potato to bohuzel ano :( 

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:33

Lamicka myslim, ze to, kde jsou rodice, ted zajima uplne kazdyho. Psali, ze se k tomu asi vyjadri v dalsich dnech, zacala to proverovat policie. Jsem taky napnuta, jak to vlastne bylo. Jestli to ten kluk odelal jen proto, ze ho chytli pri kradezi jidla v praci a on se potreboval vymluvit? Jsem fakt zvedava a neskutecne lituju tu pani pestounku, ktera to cely v dobry vire rozvirila...

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:45

razorblade je to úplně divný celý. Ale upřímně, už včera mě to napadlo, že to dost možná bude jinak. Zdá se mi naprosto neuvěřitelný, že by si úřady nevšimly a neřešily. Že by neměli vůbec žádný příbuzný, známý, nikdo by se po rodičích neshanel, nikdo jim nechtěl přijít na pohřeb? Někdo by taky musel ten pohřeb zařídit, předtím možná taky identifikovat ty rodiče (nebo to se dělá jen v seriálech?)... Celý mi to nesedí od začátku a jsem moc zvědavá, jakou roli v tom ty rodiče teď hrajou. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 17:57

Kolegové jsou jen chlapi, kolegyně a kolegové zase moc dlouhé.. Mám řešení! 

Kolegyňové! To by šlo, ne? Je tam obojí.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 18:26

razorblade ja potom, co jsem doslzela, přemýšlela, jak může policie oznámit třem nezletilým smrt rodičů a nemají s sebou OSPOD a psychologa. Ale to je teda story. Teď mě teda vážně zajímá, kde jsou rodiče 

Online rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 06:41

žluťásek Mě to taky hlava nebrala, nehoda, kdy zemřou oba rodiče přece nezůstane anonymní. Aspoň někdo by to v okolí (a úřady) musel vědět. Kolem toho je spousta vyřizování, že by o to někdo nebrnkl?

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 07:33

žluťásek Přesně to jsme probíraly s kamarádkou, jak je to vůbec systémově možný, kde udělala policie chybu a kde jsou těla rodičů, pohřeb a tak...bylo to divný od začátku. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:56

razorblade 

Dobrý podvodníci

Rodiče ale asi stejně nebyli doma, jinak by se tam ta pěstounka asi nemohla nastěhovat. Třeba odjeli někam za příbuznejma, s tím že se ten nejstarší chvíli o mladší postará. Ale samozřejmě, takhle celá rodina příliš důvěry nevzbuzuje.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:18

barbucha znam pripad kdy matka opustila dve nezletily deti a odstehovala se k priteli na slovensko. posilala jim teda nejake penize a obcas prijela na navstevu.. kluk uz byl na stredni holka (spoluzacka dcery) na zakladce. jako zvladli to.. ale prislo mi to hrozne smutny.

Online dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:00

viktorka_od splavu 

To je drsný. Moji kamarádku nechala rozvedená máma bydlet samotnou od nějakých 16 nebo 17. Chodila sem tam domů se postarat, uvařit, peníze jí dávala, všechno OK, jen už bydlela jinde. Tak to jsme jí dost záviděli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:42

dynda asi bych v tom věku taky záviděla, ale když si to uvědomím teď... hrozný. naši kluci už jsou plnoletí a vpodstatě (až na ten servis si žijou samostatně podle svýho, místa je tu dost tak se za půl dne nepotkáme.. ale kdykoliv něco potřebujou nebo jen kýchnou nebo prostě jen chtějí s někým prohodit slovo, tak jsme tu k dispozici... aby v tomhle věku měli kontakt výhradně s vrstevníky nebo byli úplně o samotě to mi ještě nepřipadá dobrý. leda kdyby už byli po škole a zaměstnaní a to doufám ještě dlouho nenastane

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:19

viktorka_od splavu já jsem od 18 bydlela na intraku, domu 2x za měsíc na víkend a žádnou újmu nepociťuji. Muž se taky v 18 stěhoval do samostatného bydlení ( a to ještě dělal nastavbu a pak byl na civilce). Já vím, že je to teď novy trend: mama hotel až do 30. Ale spravne mi to nepřipadá. 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:24

continuity ale to je přece něco jiného,když se odstěhuje dítě, než když odejde rodič. A psalo se tu pokud vím o mladších dětech, na SŠ, ne třicetiletých.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:36

viktorka_od splavu Manžel mojí kamarádky nasekal hrozné dluhy a do toho zbouchnul nějakou milenku, takže kamarádka dost nutně potřebovala peníze, našla si dobře placenou práci-ale v Praze. Její dcery, tehdy tak cca třeťák/čtvrťák na gymplu, odmítly odejít s ní, tatínek se odstěhoval, tak je nechala v bytě v Olomouci, jezdila na víkendy a jednou až dvakrát v týdnu a řešila to sociálka, asi ji udal někdo ze sousedů. Tak ta "tvoje" matka měla štěstí, že jí to prošlo. 

continuity No ale hele, zase já byla ve svém okolí první, kdo se odstěhoval od rodičů do sdíleného podnájmu někdy kolem dvaceti, tehdy to vůbec nebylo zvykem, zvlášť když jsi bydlela ve stejném městě. Pokud jsi nestudovala mimo, odcházelo se prakticky jen do společného bydlení s partnerem. Myslím, že mama hotel není nový trend..

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 17:35

INCOM1 Viktorka píše o svých zletilých dětech a na to reaguji. Matka odstehovana v 16 zavání pruserem, ale na tom se asi shodnem, tak k čemu o tom diskutovat?

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 17:46

Garfie tak mě spíš přijde zvlastni to, že by dospělí svepravni lidi měli dojít k ujme, kdyby bydleli sami. 

Jinak ve čtvrtém na gymplu už je dítě plnoleté? Když je v 18 vykopnou z decaku, taky se nikdo nestará. 

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 18:14

Garfie Můj otec nadělal strašný (jako fakt strašný) dluhy a odešel k milence, máma se po rozvodu znovu vdala a to za angličana. Do Anglie odjela když mladší ségra taky byla ještě na gymplu. A po pravdě, kdyby v Anglii neměla slušnou práci, nevím nevím jak by to s náma bylo. Vídaly jsme se s ní tak jednou, dvakrát do roka.
Jako i tak jsme přišly (jsme jen ženy v rodině) o skoro všechno, ale díky podpoře mámy jsme ten start do života neměly tak zlej jako nedejbože mohl být.

Online Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 18:21

continuity já byla na intru od 14, od 15 potom v podnájmu v jednom pokojíku u cizích lidí. Moji rodiče byli hodně free, když si to zpětně uvědomím

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 18:28

Pinot Noir Já měla na výšce dvě spolubydlici, které byly na intru už od střední a byly holky úplně v pohodě. 

Dokonce jsem znala kluka, co vyfasoval komplet peníze na celé studia jednorázové někdy na konci prvaku a starej se dal jak umíš. Byla to doba, kdy byla po revoluci fakt dost šílená inflace. No a naučil se. Rodiče nebyli žádní psychopati, prostě jim to přišlo jako dobrý nápad. Studoval v Praze, coz bylo už zahraničí, pak to na rok přerušil a odjel do Austrálie učit se jazyk, pak tam skejsnul někde v busi. vracel se pak, aby dostudoval a brigadnicil v nejake Pharma firme. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 18:43

andulka01 Teda to je taky síla