Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:23

viktorka_od splavu ja to tiež beriem ako výhodu, ja som bola tučné dieťa, mám problémy s váhou doteraz a je to aj preto, že zeleninu fakt nemusím. Ak synovi tá láska k zelenine vydrží, bude to super. A teda že sme tej zeleniny už poskúšali, chutí mu všetka, len z batátov ho trošku nafukuje, tak mu s nimi dávam pauzu (chudák malý, zjedol mi aj samotný karfiol, aj samotnú brokolicu :D).

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:25

rasaNori Hele v létě může být všechno úplně jinak. Já uspávala po obědě v manduce a někdy kolem 20 měsíců začala dcera signalizovat, že chce rovnou do postýlky. Od té doby ji šoupnu do spacáku, ona vypije mlíčko a v 90% dnů hned spí. 

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:25

DrowRanger ze ono to materstvi se psem v domacnosti ma trochu jine grady?:D

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:26

Mohučanka tohle jo, ale chalupa uprostred sjezdovky do leta nezmizi

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:31

Kokoska 

Jo, nucení je nebezpečný  Ale tak stejně, člověk rychle vychytá co je bebánek ochotnej sežrat, a pak to jedeš furt dokola... synek teda byl docela žravej, ale to co předvádí jeho potomek, jsem ještě nezažila. Není divu že je to takovej mamut... nakonec mu budem muset snad odpírat eště, aby nepřekynul. Teda podle chodidel a rukou bude mít snad tři metry až vyroste, strašnej netvor to je  Sestřička je normální jemná mladá dáma 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:33

rasaNori to teda hej, navyše ja mám ešte také psie polodecko, tak mám permanentne výčitky, že ho zanedbávam a keď nemám výčitky, som s nervami v koncoch, lebo sa bojím, že mi pes pohryzie dieťa, dieťa zmrzačí psa alebo ťahám dieťaťu z úst psie hračky a psovi z huby hračky detské...A ako bonus mi pes chodí natajnáša spať do postele! :D 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:41

barbucha mamut   Však až začne běhat, bude z něj štíhlý elegán!

Offline letfenixa
Avatar
7976 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:43

Dnes, napriek tomu, ze syncek hovori plynule, vo vetach, sme viac-menej poculi len NIE. A to bol medzi 7.00 - 16.00 v laskyplnej opatere starych rodicov. Ked som ponho prisla, tak mame v podstate cukalo oko. Mne, kym zaspal, tiez. Sem-tam to nie prestriedal s usedavym placom. Dufam, ze je to len "obdobie".

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:46

rasaNori na chalupu uprostred sjezdovky jsme jezdivali 3x rocne na tyden. V zime vsechno vlekem, vcetne kocaru, deti v nosici nahoru i dolu  poprve jsme tam byli se starsi v zime v jejich 7 mesicich. S mladsi pak 3km snehem pesky  v kocaru a starsi v krosne, bo vlek nejezdil a skutr nekde zapadl. Ale mam na to jenom vyborne vzpominky, protoze kamaradi a hlavne jsem si i s kojenyma miminama zalyzovala.  

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:47

DrowRanger bez banánu bude živ. Super, že jí zeleninu

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:54

DrowRanger Je malej, co neji ted, bude jist za tyden a co ji ted treba zas jist nebude;-). barbucha Ty jo, dobrej typ s tema smoothiema. To budu delat, super!

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:00

continuity mrne mělo ani ne dva měsíce loni, letos tam byli s tritydenim miminem. nicméně skrabat se kilak v sedmém měsíci a pak jakýkoliv výšlap je bud tu sjezdovku sebehnout a zas do kopec na druhé straně údolí a zpět to samé tak na to nemam moral. kocar tedy nevím na co by mi tam byl, by potřeboval gyroskopjako jo v zimě je to tam super, presne necháš dítě kamarádům a jdeš do sauny nebo lyzovat, ale léto je tam naprd

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:00

Karja nekaz mi to, ja sa teším, že mám zeleninožrúta 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:02

DrowRanger Tak samozrejme, myslela jsem tim, ze ty jeho oblibene potraviny se budou furt menit;-)' Ja se tesim uz na jaro, ze bude poradny jidlo uz k dostani!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:03

Karja s tým menením verím, včera sa kŕmil omietkou, to uvítam ak upadne do zabudnutia...

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:09

tohle mi přijde takové víc vypovidajici

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:20

rasaNori no jo Krkonose. Ja jsem 10 dni pred porodem sice ty dva kilaky do kopce dala ( v jistote, ze do Vrchlabi sebehnu i rodici a porodnice je tam.vyhlasena), ale vetsinu casu jsme se popelili kolem chalupy, deti se pasly na boruvkach a stavely domecky pro skritky a ve vedru mely nafukovaci bazen. Porad lepsi nez v paraku v panelaku uprostred Prahy. Jste z domu, tam jsou ty meritka jina, ale ja byla stastna, ze muzu ditko vypustit na travu, kde nehrozi psi lejno.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:25

DrowRanger tonsom robila aj ja. Keby to nepreslo, konzultovala by som s lekarkou, mozu mu chybat nejake mineraly.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:32
Reakce na Karja:

 barbucha Ty jo, dobrej typ s tema smoothiema. To budu delat, super!

​No prosimtě, to je přece princip veškerejch ovocnejch/zeleninovejch přesnídávek, který jsme dělaly už my, předpotopní maminy v jeskyni! Akorát že dneska se tomu říká smoothie 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 20. února 2019 22:37
Reakce na barbucha:

​No prosimtě, to je přece princip veškerejch ovocnejch/zeleninovejch přesnídávek, který jsme dělaly už my, předpotopní maminy v jeskyni! Akorát že dneska se tomu říká smoothie