Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 19. února 2019 19:29
Reakce na Malenge:

rasaNori Mně připadá z případů z okolí (i vlastního), že ti chlapi nějak poslední dobou umí vždycky jen to jedno pohlaví...

999 

Pche, musíte jen najít šikulu, kterej vám zařídí obě pohlaví, a najednou!   

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 19. února 2019 19:37

dynda Tak jasne, kdyz to ditko chtit nebude, tak to potom zadna. Ted taky zacala jezdit ve sportaku, protoze hlubokou korbu orve, ja bych ji tam jeste rada vozila. A prosim te, jak je to s Valcem a terenem? Prece jen bydlime na vesnici, do toho nejakej vylet a tak... No musim se jeste tenhle tyden rozhodnout, at to koupim co nejdriv;-).

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 19. února 2019 19:40

barbucha Hrdá matka :-),

Online dynda
Avatar
7264 příspěvků moje polička 19. února 2019 20:09

Karja 

Přední kola se dají zaaretovat a dělají se i nafukovací, ale jako kočár do terénu ho úplně nevidím. Jako nouzovka do terénu dobrý. Mně vyhovuje, že je relativně bytelný na to, jak je velký, lehký a skladný. Mám ho pořád v autě. Do lesa jezdím s tím druhým.

EDIT: Ještě mě napadá, že Valco není moc variabilní - nejde přehodit ani nijak nastavit madlo, což u toho druhého oceňujeme - já jsem malá, chlapi si ho dávají výš, když fouká nebo blbě svítí sluníčko, přehazujeme madlo...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. února 2019 20:57

Prosím Vás, je tu niekto, koho dieťa pred štvornožkovaním sa plazilo po zemi? Mávalo také ako spáleniny po brušku a hrudi? Ak áno, ako ste tomu predchádzali? Syn má po celom bruchu a hrudi škvrny, fakt ako spáleniny od toho ako sa ťahá po celej izbe po bruchu, druhá vrstva veľmi nepomáha, natieram to, do rána sa to trochu skľudní ale cez deˇsi urobí X ďalších...

Online Sweet Potato
Avatar
34831 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:02

DrowRanger Co máte za podlahu? Děti se plazily jak Meresjev, ještě preferovaly jednu ruku dopředu, ale sedřené z toho nebyly. 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:05

rasaNori moja mama si so svokrou tiez vytrpela svoje.  nechcela nas k sebe bravat na strazenie a pritom vnucata od ostatnych svojich deti strazila casto. do dochodku isla totiz kratko po 50ke. boli sme u nej ako skolaci na prvom stupni az 2x a doma bol strasny cirkus ak mala mama napad ze by ju mohla poziadat aby nas postrazila. bola na nas hnusna a z rozpravania ostatnych deciek som pochopila ze sme vlastne o nic neprisli. zo vsetkych jej vnucat ju navstevujem najcastejsie aj napriek tomu ze sa ku mne spravala roky ako keby som ju obtazovala. zacala byt ku mne mila az ked sa mi narodil syn. nebyt mojej mamy tak ju nenavstevuje ani jej vlastny syn. neprijemna bola aj na svoje deti. vobec nechapem ako mohla mat moja mama na nu cele roky nervy ked sa k nej spravala najhorsie zo vsetkych svojich neviest. ja by som sa na to vybodla uz davno

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:15

Sweet Potato plávajúca a na tom je čiastočne koberec z Ikea, bez vlasov. On sa ťahá štýlom , že sa priťahuje oboma rukami naraz, najprv som rozmýšľala, či sa nevyhádzal, ale je to spálené . Netuším, ako to dokáže, občas sa stane, že večer nemá na brušku takmer nič a dnes to má teda riadne. Nejedol nič nové, tak alergiu ozaj vylučuje (a má to len na bruchu, nikde inde).

Online Sweet Potato
Avatar
34831 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:26

DrowRanger Tak plovoucí podlahy zrovna bývají celkem klouzavé, (proto se prý děti víc plazí a málo lezou, že jim to po nich klouže), z té se snad nesedřel. To je fakt zvláštní. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:29

Sweet Potato mám podozrenie skôr na koberec alebo na to, že ako sa šúcha po tej plávajúcej, tak si to zodrie skrz body. Ale na nohách nemá nič...

Online Sweet Potato
Avatar
34831 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:31

DrowRanger Zkus jiné oblečení, třeba se dře jen v něčem. Nějaký hladký model “tuleň” to asi chce.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:32

DrowRanger Navíc bude mít asi supercitlivou kůži, nedávno jsi psala, jak měl odrané ručičky 

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:40

DrowRanger Skoro bych řekla, že má váš syn prostě hodně citlivnou kůži. Dcera se zvládala plazit i po betonové dlažbě a k žádné úhoně přitom nepřišla.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:40

Dadoo áno, mám podozrenie aj na ekzém, lebo má po tele suchú kožu...Sweet Potato musím mu dávať dve vrstvy, tie to kúsok zmierňujú mám ten pocit.

Offline Karja
Avatar
35852 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:47

dynda Ano, diky, uz prehodnocuju priority - plny leh a pak obousmerna jizda, ale uz se nekam dopracovavam, snad:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 19. února 2019 21:52

Karja a nevyšlo by ti líp splašit nějakou starou libertu na popojíždění po zahradě a spaní a malou skládačku do auta?

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 19. února 2019 22:00

Karja Naše valco bez nafukovacich kol zvládlo všechny terény - písek, les, kořeny, kameny. Kočičí hlavy 

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 19. února 2019 22:05

DrowRanger a není to oblečením? Umely materiál, drsné nebo zdobení? Asi bych mu pod tričko dala prostě nejakou pevnější vrsvtu. Aby klouzal jako po pekáčku :) Ale je to jen nápad, ne zkušenost. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. února 2019 22:09

Josefa má úplne občajné bavlnené body z Lidlu, len on je taký celkovo menší a chudý, tak mu to nesedí úplne na telo, asi tým, ako je to voľné sa odiera. 

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 19. února 2019 22:16

DrowRanger tak snad jedině kdyby bylo tensi tak z toho koberce. No na zkoušku bych ho vystalala novinama :) ale asi to vynda,nebo ho to bude prudit.