Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 20. února 2019 09:42

Mohučanka

neco takoveho?

Offline Malenge
Avatar
4287 příspěvků moje polička 20. února 2019 09:57

DrowRanger Taky myslím, že syn asi bude mít hodně citlivou kůži, pamatuju si, žes tu zmiňovala ty potrhané prsty na rukách, to mi nepřijde úplně běžné. Navíc, pokud se většinou plazí po podlaze, tak ta se smeká, tudíž by tam nemělo co dřít, možná ten koberec, jestli na něj prostě není moc drsný. Jinak já mám taky syna žížalu a jsem hrozně spokojená s body outlast - jsou teda na můj vkus drahá, ale od té doby, co jsem je vyzkoušela, vždycky aspoň jedno v té velikosti mám, je to funkční materiál, měkký, uvnitř má takový jako chloupek (nevím, jak to líp popsat), moc příjemné na nošení, úzké, hezky přilne na tělo, je v něm teplo a přitom se dítě výrazně nepotí, třeba by vám mohlo pomoct, pokud se mu ta běžná motají okolo těla a nesedí přesně.

https://kojenecka-body.heureka.cz/little-angel-body-tenke-zavinovaci-dr-outlast-pruh-azurovy/

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 20. února 2019 09:58

viktorka_od splavu Nevyslo, ja hlubokou korbu a mam a vejde se mi tam, ale nechce tam bejt ani sedet, nic.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:25

dynda to by mal ale aj na ruckach. Nevadi, dala som druhu vrstvu, co pozeram, je to dnes lepsie, natieram harmancekovou mastou, tak hadam sa to zhoji cim skor...

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:27

rasaNori jo, akorát jich v tom balení bylo jen 6. Ty nejběžnější barvy...A nemají ouška 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:27

Malenge dakujem, pozriem, mne tie z Lidl inak vyhovuju, pouzivam latkove plienky a vacsina je kratka a neda sa dopnut a syna taha (aj on je spokojnejsi, ked ma na sebe volnejsie body co som si vsimla).

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:29

dzizisketa ua  nestras. ale díky, budu ho pozorovat. Ja uz vlezla na emimino a muze to byt od vycerpani po horecce az po smrtelnou chorobu . Ted se zda byt lepsi. Kdyby se to horsilo, tak v Motole jsme za 10 minut. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:31

Inak ake ovocie ste zavadzali v prikrmoch? Syn ako tak akceptuje jablka, skusala som banan (nechcel), maliny (kysle, som sa dobre pobavila na ksichtoch), napadlo ma este mango, to by mohol skusit. Jahody a bobule este asi skusat nebudem, kym si trosku nezvykne na tie vyraznejsie chute (zjemnujem nemliecnou kasou).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:37

eless ano, toto by som brala, ak by sa na to este dala dat lestenka na podlahy, bolo by to super 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:37

Pinot Noir to je super! :)

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:40

rasaNori Knížky a vydávat zvuky.

Nejlepší jsou tyto (už tady milionkrát propagované):

P.S: Nebo si lehni na gauč a něco ji házej, ať to nosí zpátky (u nás papírová vlaštovka)

Offline Garfie
Avatar
24052 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:41

DrowRanger Mango bych asi nezkoušela, vůbec to exotické ovoce, ale co třeba hrušky? Možná i nějaký žlutý meloun? Banánu je teda škoda, můj syn je taky nemá rád, ale je to bezva svačinka i a cesty, hlavně když jsou trochu starší :-(

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:44

DrowRanger  Nech mu jen jabka, klasické ovoce (maliny, jahody,...) teď nejsou moc dobré a exotika není úplně optimální.

Offline Pinot Noir
Avatar
24620 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:44

DrowRanger Ríša docela jedl třešně, višně, meruňky, švestky, všechno mražené, ale jedl to právě s banánem, díky kterému to bylo sladší. Taky ty oranžové melouny (cantaloupe?). Nemám to moc ráda, pro mě je to mdlé, ale prďolům to asi právě vyhovuje. Meruňky měly docela úspěch, zkusila bych možná kaki, to je trochu podobné.

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:00

DrowRanger Co hruška? Ty nejsou nijak agresivní

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:18

DrowRanger já mám zavařeno z loňska co byla úroda a postupně to zpracovávám. Začala jsem jablkem a postupně mu do toho přimíchávám broskve, jahody, hrušku, dál ji čeká meruňka, třešeň, malina.

Offline Mrakoplas
Avatar
8861 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:18

DrowRanger my sme tiež na zimu v prikrmoch dávali v podstate len jablko, hrušku, banán, ostatné exotické ovocie až okolo roku a sezónne až keď bola sezóna. Skoro všetko som na začiatku miešala s banánom nech je to sladšie a sa aj naje. Alebo s kašou alebo nejakými jablkovymi sušienkami pre prvé prikrmy.

rasaNori  tiež ako ostatní hlavne knižky, tých máme fakt veľa a ho bavia. Inak som vôbec kreatívna a neviem sa s ním veľmi hrať, kreslenie, prrvliekanie koralok atď ho vôbec nebaví.

Offline Karja
Avatar
36061 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:19

DrowRanger Zadnou exotiku a nic, co je v tomto obdobi hnusne bych nedavala. Takze jablka, hrusky, svestky. Mne mala to domaci moc nejedla, teda vubec no. Davam ji presnidavky, bez cukru, ma to vic znacek. Treba DM babylove ma uplne ciste presnidavky, neni tam cukr ani zadne zahustovadlo, je to teda dost tekute, dokud neji inteligentne, zahustuju to bananem, aby nebyla cela mokra a neco snedla. Pak az bude vetsi tak maji presbidavky s vlockama, ty uz jsou huste hodne, tak je to dobry nekam do terenu, kdyz nechci aby to v cizim prostredi nekde zprasila:-D

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:28

brrr jo, díky moc za propagaci těchto knížek!! Už nám chybí jenom jaro a jsou naprosto boží. Nejlepší je, jak se s nima zabaví manžel  dítě sedává a pozoruje tatínka, jak si hledá v knížce, kdo jde kam na nákup a kde se toulají kočičky...

Offline slniecko admin
Avatar
17628 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:30

DrowRanger mne sa to s tou pokožkou nezdá (ako nechcem plašiť, v tomto sa nejako nevyznám, ale v živote som o niečom takom nepočula a to ked som mala staršiu, tak bol ešte pomerne bežný štandard mať tie rôzne celopodlahové koberce z nepopísateľných materiálov). Čo hovorila pediatrička?