Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 19. února 2019 14:52

999 aj mne dve dievčatá blízko od seba prídu super. 

Asi preto budeme mať druhého chlapca   dúfam, že budú dobrí partaci.  Priateľ už dávno povedal, že on robí len chlapcov, ja mu verím a ďalej skúšať nebudem 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. února 2019 14:57

rasaNori Dvě holky jsou super, taky jsem to tak chtěla! :-) Hele, musíš muže víc zapojit, ona ho chuť na třetí rychle přejde....

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:00

Mrakoplas tak u nas ocividne dela zase jen holky:D a tri holky opravdu nee:) ale treba mudr spatne videla a bude to kluk:D

Offline Allania
Avatar
172 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:16

rasaNori V rodině mého muže bude naše dítě už devátá holka za posledních 15 let. Prostě tam se kluci nevedou. A jak já jsem byla nadšená, když jsem toho pinďoura na ultrazvuku viděla...no viděla jsem blbě.  

Offline Allania
Avatar
172 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:24

Karja To Valco Snap je dobrá volba, taky jsem na něj koukala na doporučení odsud. Ještě jde plně dát do lehu Britax B motion plus, ale prý to polohování občas blbne. Já nakonec koupila Jané slalom Pro, jelikož ta manipulace s ním je zkrátka bezva a projede všechno. Jako mimino ještě nemám, ale kočár už je odzkoušený.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:54

rasaNori Řekni muži, že je statisticky dokázáno, že u každého dalšiho dítěte vzrůstá pravděpodobnost, že bude stejného pohlaví jako ty předchozí.

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 19. února 2019 15:56

Sweet Potato to budu muset jeste 6mesicu pockat, on chce prekvapeni:D

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. února 2019 16:03
Reakce na Malenge:

rasaNori Mně připadá z případů z okolí (i vlastního), že ti chlapi nějak poslední dobou umí vždycky jen to jedno pohlaví...

​Asi jde o statistický vzorek, já mám naopak kolem sebe jako šafránu případů, kdy nevyšel kluk a holka ze dvou pokusů

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 19. února 2019 16:44

rasaNori Jen s tím počkej, aspoň to nestihne zapomenout

Online Lamicka
Avatar
13354 příspěvků moje polička 19. února 2019 16:54

rasaNori mam v okoli dvoje zname, kteri chteli zkusit treti dite, byla z toho dvojcata  a zase stejneho pohlavi. Jednou to jsou 4 holky, jednou 4 kluci. To by argument nebyl? 

Online Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 19. února 2019 16:58

rasaNori  Ináč to ma zaujíma, nebude mu divne, že nekupujes chlapčenské veci, či je ten typ, čo si takéto veci vôbec nevšimne? 

Online Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:00

Lamicka ja zas poznám dva páry kde žena ukecala muža na tretie dieťa lebo chcela konečne dcéru.. Samozrejme obidve majú tretieho syna. Moja teta dokonca štyroch (nie dvojičky), potom to vzdala. Ale najmladšieho, keď bol malý, česala ako dievčatko  (nemá žiadne následky haha)

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:04
Reakce na DrowRanger:

Karja syn má po mužovi už teraz náznak zrasteného obočia 

​Náznak? Můj prostřední syn má srostlé obočí od narození. A náznak knírku se přidal časem /je mu 9). A má to nejspíš po mě :-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:08

VeronikK no, syn je zatiaľ špinavý blonďák (zrejme príroda urobila kompromis medzi mojimi detskými bielymi vlasmi a mužovými čiernymi ), takže zblízka vidno, že tie chĺpky tam už sú, len sú svetlé. Ale keď stmavne, tak pinzeta bude jeho veľký kamoš .

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:09
Reakce na Mrakoplas:

rasaNori  Ináč to ma zaujíma, nebude mu divne, že nekupujes chlapčenské veci, či je ten typ, čo si takéto veci vôbec nevšimne? 

​mu predsa povie ze nebude kupovat nove ked uz ma oblecenie po prvom a tak malemu dietatu je to beztak jedno

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:40

eless Mrakoplas za prve porad posloucham jak decku neco kupuju, takze bohuzel prehled ma, ale ja bare kupuju veci tak, aby se daly pouzit na pripadneho kluka:D A svagrova ma dva kluky, takze by asi predpokladal ze si to koupime od nich...

Poprosili jsme tchanovce, jestli by nam nepohlidali dite ze soboty na nedeli. Tak pry pro jednou jo, ale at si nezvykame, ze to je vyjimecne. Hlavne ze svagrove toho starsiho hlidaji porad a klidne i pres noc. Muz je z toho docela presly a ani se mu nedivim...

Online continuity
Avatar
33700 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:41

Ja jsem mela sportovni kocarky dva a oba sly do roviny, jenom trosicku naklonene. Vzhledem k tomu, ze kvuli refluxu jsme starsi podkladali do naklonene roviny i matraci v postylce, nikdy jsem to neresila. Pokud to neni naklonena rovina, ze dite sjizdi dolu :)

Online continuity
Avatar
33700 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:47

rasaNori dve holcicky jsou super. Nase starsi je misto kluka a jak to tak tady ctu, vase Bara bude jeste vetsi ero. Chlapi stejne chteji kluka, aby meli s kym delat kraviny.existuje pruzkum, ze rodiny s dvema holkama jsou  nejspokojenejsi (a nejhur jsou na tom rodiny, kde jsou holky 4). A po vikendu, kdy predpubertalni kluci mych znamych vyjizdeji i na muze, o mne nemluve ( holka to nedela jedina), je rad, ze je rad .

Offline Karja
Avatar
35854 příspěvků moje polička 19. února 2019 18:18

continuity to jenom trosinku naklonene, je podstatna informace, to uz neni rovina:-D. Ale ja jsem na tohle prisna kvuli tem navstevam rehabilitaci. (A my tam budeme chodit furt, asi az do te doby, nez dite ve trinacti rekne, ze nam na to uz se.e,-mame nejake rodinne predispozice pro spatnou pater, takze proste ta doporuceni se snazime dodrzovat;-) a decko monitorovat). No pak si to stejne pokazi smao vysedavanim u pc, ze;-)'

Offline dynda
Avatar
7268 příspěvků moje polička 19. února 2019 19:10

Karja 

Jedna věc je, že tu rovinu chceš, druhá věc je, jestli o to stojí dítě. Syn cca v roce a půl už odmítal v kočárku ležet. Do lehu jsme ho pokládali strašně opatrně, aby se nevzbudil, ale stejně to někdy neklaplo a spal sedící jako paragraf. Akorát ty jeho spánky byly tak 45 minut, tak jsme to ani neřešili. Na tom Valcu se mi líbí, že se pokládá úplně plynule teda.