Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:27

Sairon  my sa v apríli sťahujeme do vlastného, tak asi najprv nechám syna, nech si vyberie tú správnu izbu so strašidlom 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:29

Karja ja som zatiaľ z tohto vlákna nič nechytila, ak chytím tvoje "TO", tak teda ďakujem pekne...

Online continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:31

DrowRanger pockej, Paka bydlela v loznici a Bekyk v detskem pokoji  mate ten byt dost velky?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:32

continuity jaj takto, parádička, to u nás môžu bývať 4 strašidlá  ajedno ďalšie v kuchyni :D 

Online continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:33

Karja hele asi dobry, ale az te ty hlasy zacnou k necemu navadet, tak bych si k doktoru zasla. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:33

DrowRanger beztak to Karja na nás jen zkouší jak vedle s tou mikrovlnkou 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:34

Sairon jej to si už vyberá z nových izbičiek a domčekov :D 

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:36

Mrakoplas Stížnost beru samozřejmě zpět :)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 13. února 2019 21:03

Na mne jednou z 5 centimetrů civěla v noci kočka, no málem mně trefil šlak.

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 13. února 2019 21:45

Mohučanka PĚT centimetrů? Tak to si ještě držela dost odstup. To mám tedy ještě o dost intimnější zážitky

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 13. února 2019 22:16

continuity No, dneska uz mi to pritel vysvetloval. Hele, jak se to zhorsi, pujdu normalne za obvodackou, jako trapas, ale nenecham si znicit zdravi!:-D Nekdo s odpovidajicim titulem mi to vysvetli a hotovo. Normalne bych sla za fararem, proste za nejakou autoritou, co te uklidni, jenze nynejsi farar je prilis studovanej a ,,racionalni,,, ten by mi rekl, ze tohle resi psychiatrie:-D.

DrowRanger Aspon mam jisto, kde nikdy, nikdy nebudu bydlet a to na samote:-D. Keste dite prijde s nejakou Bekou a me svihne!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 13. února 2019 22:36

Gatita No ona to nebyla naše kočka. Přespávali jsme u známých...Probudil mně pocit, že na mě někdo civí, a taky jo! Doma spím za pečlivě zavřenými dveřmi 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 13. února 2019 23:07

Karja 

Já myslím, že to může souviset i s únavou nebo nějakou nerovnováhou v těle, jestli trpíš nevolnostmi, možná ti něco chybí nebo přebývá. Mimochodem, já měla vždycky různý strachy na začátku těhotenství.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 14. února 2019 08:47

U nás se momentálně skáče v noci dobrovolně ... Muž usoudil, že mládě se budí tak často proto, že očekává a vyžaduje nonstop přísun mlíka. Tudíž když se mu to zkrouhne, tak pochopí a bude jakože spát dýl. Takže když se vzbudí dřív, než po cca 3 hodinách, zní pokyn uhoupat. Jelikož je to taky rodič a má právo na názor, dala jsem této jeho božské strategii 4 dny na ověření. První dvě noci jsem houpala já, včera jsem ho už zapojila a dneska mám v plánu to samý. Každopádně samozřejmě strategie zatím bez úspechu, ani nevim, jestli mě to těší, nebo ne  každopádně už jen přečkat dnešní noc a můžeme se vrátit do zajetejch kolejí a sbírat síly na další pokusy 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 14. února 2019 08:54

Mohučanka ha ha kočka  civí. Ja som ako pubertiačka chodila na pár dní vždy k babke čo v tom čase bývala sdama v dome na samote na kraji lesa. Spala som v parádnej izbe, na seba takú tu obrovsku duchnu. Zobudil ma pocit že niekto so mnou je v izbe. Bola! Myš, čo sedela na tej perine a čumela na mna. Myslím že po mojom zrevaní ju trafil šlak.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 14. února 2019 09:07

MP Meri pokud dítě u houpání nebrečí a ty můžeš v mezičase spát, tak bych ho nechala tuto teorii praktikovat klidně déle..

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. února 2019 09:30

Neviem ci to tu syn cita alebo co, ale konecne spal celu noc! Nerusim preco, co bolo inak, ale nevadi, sme s muzom stastni, vyspati, mame sily na dalsi tyzden nespania. 

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 14. února 2019 09:47

DrowRanger Pokiaľ dokážeš spať a nekontrolovať dieťa, či spí, tak je ešte dobre. Ja už mám ten spánok tak narušený, že po tých viac ako 2 rokoch prerušovaného spánku a nočných desov neviem spať v kuse, aj keď malý prespí noc.

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 14. února 2019 09:49

Karja ja si taky myslím, ze to mas z nevyspani. Když jsem ještě v noci a nad ranem umela kojit jen v sede v obýváku tak jak clovek ve tmě ocumuje, tak se leka a napada ho vselicos. Takovy atavismus. Ted uz se v noci funguju výjimečně a na pul vědomí nebo naopak v plném stresu, tak jsem úplně v klidu.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. února 2019 09:56

letfenixa ja musim pouzivat stuple, inal nespim vobec-budim sa aj napriek stuplom ale aspon nie vzdy, led sa syn otoci alebo inak dycha.