Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 19:17

MP Meri neboj, skúšam, ale u nás bohužiaľ skôr platí to, že ak niečo nezaberá, už sa  tomu nevráti...nevadí, zožrala som skoro 0,5kg sladkostí, dieťa o piatej strčila otcovi, cítim sa lepšie .

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 19:18

barbucha teším sa na obdobie ťahania dieťaťa z postele násilím o siedmej ráno! 

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 13. února 2019 19:22

Mrakoplas Sedmá! To nechci! My máme většinou budíček mezi 7:30 a 9:00 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. února 2019 19:24

katkas no tak aké sťažnosti?    inak my aktuálne okolo 8, ale v lete to bude určite skôr.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 13. února 2019 19:28

barbucha K zomu usínání kdekoliv .... náš mladší to měl kolem čtyř let, kdy přestal spát po obědě. Někdy usnul u večeře mezi kousáním do chleba.

Online Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 13. února 2019 19:51

barbucha Jo, tohle nocni cumeni nedavam. Navic, ja mam zadelano na blazinec. Ja se doma totiz desne bojim a zacina se to zhorsovat. Ja mam pocit, jakoze tam s nama nekdo je, jako beze srandy. Uz jsem na ,,to,, I kolikrat promluvila. Nemuzu spat ani ve tme.A ted dvakrat jsem mela uz nejen vidiny, ale I slysiny, coz je mnohem horsi!!! Fakt Bohnice hadr, doifam, ze me tam nekdo prijdete navstivit. Ja nevim, jak se tohle resi, u psychiatra nebo to tam mam fakt vylejt svecenou vodou? Nebo sebe prolejt vodkou? 

Edit: No a do toho to cumici dite, to mi pridava!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:02

DrowRanger 

Dočkáš se - až se to bude nejmíň hodit! 

Karja 

Čumící dítě musí bejt něco strašnýho, takhle se probudit a nad sebou spatřit voči jak talíře, už nepromluvim!

Hele a ty seš sama v baráku? Asi bych se taky bála, i když jsem spoustu měsíců mateřský strávila úplně sama na polosamotě... ale to je už dávno... Spát při světle nemůžeš?

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:05

Zitra mame jet na 4 dny na hory, takze mimino dnes zacalo pokaslavat. Chrasti to v ni jak v kukackach, plan je ze se zabalime a uvidime rano. Musime vyjet v 7,abychom stihli rolbu objednanou na 12,takze to bude hekticke jak svina

Online Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:09

barbucha Nejsem sama v baraku, pode mnou je babicka a deda, to je prave nejhorsi, ze I presto. Ale asi to tu nemam proste okoukany jeste, vsechny ty stiny, co se kde vytvorej a tak. No a je to moc velkej barak. Pri svetle spim:-D. Doufam, ze me to prjde.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:13

Karja to mi připomíná kamarádku,  která se nadšeně přestěhovala do nového bytu a nadšení jí velice rychle přešlo když zjistila že několika měsíční dítě i kočka často upřeně čučí do jednoho rohu v ložnici a dítě se u toho na ten roh směje.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:13

Karja ja keď som sama, tak sa bojím vždy a nočné svetielko je nutnosť. Ak je v byte so mnou niekto, tak pohoda. Tiež na terapiu asi. Priateľ nebýva v noci doma?

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:14

Sairon ježiši ale hneď s takýmito historkami prestaňte lebo nezaspím 

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:14

Sairon 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:17

Sairon náš sa hentak smeje smerom na luster, len jeden len v jednej miestnosti a orave v tej miestnosti na ten luster šteká pes...syn to teda stihol aj vylepšiť, občas keď je v noci hore tak sa stalo, že sa na ten luster pozrel a rozreval sa. Utešujem sa tým, že zatiaľ pes aj dieťa sú rovnako blbí a nevedia, že to hore sú tiene, hádam...

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:18

Sairon Syn chodí už tak dva měsíce čučet do rohu v ložnici a tvrdí, že je tam sova. Nemůžeme přijít na to, co tím myslí a jak na to přišel.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:20

Mrakoplas rasaNori DrowRanger  ale dopadlo to dobře,  naznala, že dítě má s tím rohem zjevně lepší vztah než ona,  takže prohodila ložnici a dětský pokoj a bydlí tam spokojeně dál 

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:21

Miluju ducharsky historky, jen houst:D

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:23

Pinot Noir u nas bydlela pod jednou posteli Paka ( to byla drevena socha) a pod druhou Bekyk. A to jsme nikdy neprisli na to, co to je. nez dite zaclo poradne mluvit, zapomnelo na to. Ale byl pry hodny.

Mladsi se teda boji krokodylu na podlaze, ake to je takovy folklor, spis chce spat u zdi. 

Online Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:24

Mrakoplas Obcas nespal a tim to asi zacalo, ted to mam, I kdyz je doma. On nespi v loznici, ale to by nebylo reseni, stejne v noci chodim po byte a obcas mivam ty schizy I pres den.

Sairon Hahahaha, hele ja uz ,,to,, I oslovila s tim, ze jestli je to deda, ze v pohode, ze se o holku dobre staram, ze nemusi chodit. Ted mam podezreni na pritelova strejdu, toho neznam, ten by me neposlechl stejne. Magorina no!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 13. února 2019 20:27

Karja 

No já bejvala v baráku obrovským, prastarej kamennej statek s nevyužitejma cimrama, konírnou, chlívem, dlouhatánský chodby a sklepení - jen než jsi došla na záchod, muselas - vevnitř - dvakrát zahnout... nad tím gigantická půda plná lasiček nebo co tam furt skákalo... a kolem nikde nic, jen vobčas v okolí honili utečence z nedalekejch ruskejch kasáren! Žádná zeď, žádnej plot. Tak to jsem spávala se sekyrkou u postele!

A mobily nebyly... co bych byla dala za babku nebo dědka!