Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:06

Sairon Bohužel brečí a navíc mu ho musím podat, jelikož postylka je přiražená k moji straně postele  Nejvíc mě štve, ze je to další teorie z ranku “kolega říkal, ze jim spi dítě celou noc, je to tím, ze si v noci lina k němu vstát a poradně ho uspat”. Už mě to nějak nebaví, čtyři měsíce jsem nespala a pak mi někdo řekne, ze je to tím, ze jsem vlastně lina. Jestli to dítě nezačne lip spát, tak se brzo doma pozbijime.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:11

MP Meri potľapkávam, ja netuším, čo som včera po mesiaci nespania urobila, že syn spal. Napadá ma len to, že som zožrala (to sa nedá inak nazvať) pred posledným zožrala pol kila sladkostí, to som už dlho nespravila (možno aj ten mesiac...), tak možno mám doma závisláka na cukre?

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:15

MP Meri to zkusil manžel jednou, když přišel domů nachytřený od kolegů několikanásobných otců, mi říct, že to asi dělám blbě, když to nefunguje. Následovalo několik velice škaredých minut plných křiku, breku, obviňování a výčitek, po kterých jsme se navzájem omluvili a od té doby už s žádnou skvělou teorií od kluků z práce nepřišel. A pokud jo, tak mi to podal tak dobře, že jsem to ani nepoznala

Online Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:24

MP Meri Sairon Jsem nesmírně ráda, že muž stojí ve všem bezvýhradně za mnou, nikdy nevyrukuje s podobnými chytrými řečmi a nikdy v životě ani nenaznačil, že bych za něco, co nefunguje ideálně, mohla já. To bych fakt nedala a někdo by nepřežil.  Nechci po muži, aby v noci vstával k děcku, jezdil nejkratší cestou domů z práce a povinně koupal a přebaloval - všechno tohle totiž přebije fakt, že umí držet hubu v pravý čas a když je nejhůř, udělat, co je potřeba.

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:34

barbucha  Taky mám soubor fotek na vydírání mladýho....několik usnutí na nočníku, s obličejem v jogurtu, pod stolem...když tak nad tím přemýšlím, jednu dobu usínal častěji na neobvyklých místech než v posteli! 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:45

On to muž nemyslí zle, vidí, ze už toho mám plný kecky, tak vymejsli kde co, no. Jen to neumí moc podat a mne už taky proste trochu tečou nervy. Jinak se pece účastní dobrovolně celkem aktivně, koupe vysloveně rad, nosí v šátku, hraje si, prebaluje ...

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:47

continuity S námi bydlí Tomík a Laura, už dlouho, asi tak pět let. Děti si s nimi normálně i hrají. Nedávno tady byl na návštěvě syn od sousedů, je mu 12 a když jsme všichni byli v kuchyni, z pokoje se ozvalo houkání vláčku (občas se spustí sám). On se trochu polekal a syn mu říká "klid, to si jenom Tom hraje trochu s vláčky...". Když jsem mu vysvětlila, že naše děti mají imaginární kamarády, nevypadal moc nadšeně a od té doby už tu nebyl 

Online Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:50

Garfie Když imaginární kámoš umí pustit vláček, ani se sousedovi nedivím 

Offline letfenixa
Avatar
8047 příspěvků moje polička 14. února 2019 10:59

MP Meri Mne moje materské sebavedomie znižuje moja mama, lebo jej deti dobre spali, jedli, poslúchali na slovo, od roka sa pýtali na nočník (ja, brat neskôr, to si už nepamätá kedy), pri jedle nevymýšľali, zaspávali samé, ... Našťastie partner pri mne stojí úplne, na všetky moje zúfalstvá vždy reagoval - to je také obdobie, to prejde. Fakt som neverila, že moje dieťa bude niekedy počas dňa spať aj v postieľke, a prespí noc. Zaspať sám nevie, ale akosi som už naštelovaná, že je to taký náš rituál, spoločné zaspávanie.

Offline continuity
Avatar
33802 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:01

MP Meri rada bych ti napsala, ze se to zlepsi, ale u nas pomohlo az nechat dite vyrvat a prestat v noci kojit uplne, pry po pulroce uz je to vsechno nebo nic. to pak bylo vyresene za par dni. ale bylo ji 8 mesicu. to jsem uz fakt nemohla. vsechny takove ty rady, kojit az po nekolika hodinach, vecer kase, houpat, nehoupat byly uplne k nicemu, akorat nas to jeste vic vycerpavalo. pokud ma manzel tyto napady, tak mu to hod na krk cele, tj. nech ho dite houpat a ty si lehni nekam jinam a vyspi se alespon par noci. u nas to skoncilo tim, ze ditko spalo s nama v posteli, aby ta manipulace byla co nejuspernejsi. 

kdyz obcas ctu, ze detem se ma vsechno tolerovat a matka to ma vydrzet, protoze z toho vyrostou, tak se mi otevira kudla v kapse jeste i dnes a to uz sest let spim. ta nase spi dost spatne a hlavne malo jeste i ted, ale uz si v noci vystaci sama, takze je to jedno. 

jinak, pokud te to utesi, mladsi dite normalne spalo - bez toho, abych musela vynalozit nejake extra usili. takze to opravdu neni vychovou ani snazenim se. 

Offline continuity
Avatar
33802 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:02

Garfie to je hrozne hezke :)

Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:04

Pinot Noir No hlavně, já mám občas takový dost suchý humor-a dokážu nehnout brvou, bylo na něm vidět, že chce ode mě nějakou psychickou podporu-ale já se tvářila naprosto suveréně a ani nemrkla!  

On totiž nehouká vlak, ale tunel, je tam čidlo a fakt stačí nějaký nepatrný pohyb nebo paprsek světla...ale jinak teda nám ty elektronické hračky už způsobily několik infarktových stavů, to je fakt, už jsem ty historky tady i párkrát vzpomínala. Jedné mluvící panny jsem se dokonce musela zbavit, jak mě děsila. 

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:11

Garfie my sme mali hovoriacu knihu. Až som ju jedného dna zaniesla do pivnice, lebo fakt pomaly každý večer sa v tej truhle s hračkami nejak zapla a prehovorila. V pivnici teda poriadne vydesila muža, lebo , mi tvrdil že asi máme dieru v stene od susedov, lebo ich počul vravieť akoby boli vedla neho. No kápla som božsku a priznala sa. Trošku po mne vtedy gánil 

Online Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:18

Garfie Janulik03 My zas máme zase aktivní chodítko, které vykřikuje pokyny, aniž by se ho někdo dotknul. Když jsme onehdy s mužem uléhali, zařvalo "jdeme na to"  

Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:25
Offline Garfie
Avatar
24022 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:29

Pinot Noir  No jo, poslouchat se musí, co? 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:34

Pinot Noir a tak já to beru tak, že se jednalo o období kdy byl pravděpodobně stejně zoufalý, bezradný a nevyspaný jako já a navíc si ještě připadal i neužitečný. Já se taky radím tady a po známých a kamarádkách, tak nevidím důvod proč on by to nemohl dělat taky. Jen ten způsob, jakým mi to podal byl trochu slabší.

MP Meri přesně :)

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:44
Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 14. února 2019 11:46

Pinot Noir 

A dobrý?!

Online Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 14. února 2019 12:00

barbucha No, trochu jsem doufala, že to v příhodnej okamžik vykřikne i tu druhou hlášku, "pokračuj!", ale nic. To vyřvává, leda když myju podlahy.