Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. února 2019 12:03

Garfie moj muz ma blby zvyk stopnut telku na tom co sleduje a odist spat. Vecer som uspala maleho, prisla do obyvacky, sedim asi 35 minut chrbtpm k televizii ked sa zrazu ozvemne za chrbtom zakerny smiech - muz to stopol na pasazi, kde sa Fantomas niecomu smial, ja som skoro zinfarktovala a sla si dat panaka, lebosom ani nemala na kpho nahukat, kedze spal 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. února 2019 12:06

letfenixa mne toto robi svokra so svagrinou, jedna bezdetna, druha mala deti pred 30 rokmi a navyse co pocuvam, oproti synovi nenarocne. Neustale syna porovnavaju s inymi detmi, doteraz bezala tema socializacie, ako z toho vyrastol, je aktualna tema spania a uspavania, prikrmov kojenia, spanku a najnovsie u padaju otazky, ledy ho zacnem davat konecne sediet a do kocika. Moja mama zas zacala s tym, ze pomaly je cas mysliet na odplienkovanie, lebo moja sestra bola odplienkovana v 10 mesiacoch aj na noc!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. února 2019 12:08

Pinot Noir  smejem sa az mi slzy tecu, dakujem 

Offline Pinot Noir
Avatar
24572 příspěvků moje polička 14. února 2019 12:13

Myslím, že to chodítko tu má ještě někdo a že jim doma taky rozkazuje.

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 14. února 2019 12:31

DrowRanger  Promiň, já vím, že to muselo být strašný....ale jako živě to vidím, Fantomas za zády!!!

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:06

DrowRanger To sezení jsem mámě vysvětlit dokázala a nočník jí vysvětlila dcera sama - když jí v létě babička sundala plínku a posadila na nočník, dcera neudělala nic, zato se počurala hned, jak se dostala babičce do náruče  to se stalo asi 3x a pak už to mámu přestalo bavit.

Jinak mám pocit, že ty babičky si to miminkovské období svých dětí dost idealizují...aspoň u nás. Takové ty legendy co kdy kdo už uměl...

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:08

MP Meri 

U toho se nemůžete střídat, od tebe dítě samozřejmě očekává kojení, mlíko cítí, je to jeho základní právo. Odnaučovat musí tatínek, nedá se nic dělat 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:16

continuity To je noční můra, sem asi nechtěla slyšet  kdyby to mělo pomoct, tak bych ho v tom třičtvrtě roce taky klidně odstavila, ale co když to nezabere, si to půjdu hodit úplně 

dynda To jako fakt, nebo to mám tvrdit doma ?

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:20

Tak jsem dala synkovi 2,5 roku jako náklad do tatry velke syrové těstoviny. Chvilku si jezdil a pak začal  chroupat a nabizet mi že  je to mňam. Další těstoviny začal strkat do šuplíku a všech mezer v dohledu.  U nás se tedy budou vozit dále jen plysaci. Jako dallší pokus budou fazole az nějaké velké koupím.

Offline Pinot Noir
Avatar
24572 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:41

JankaM U nás se teď nejvíc nakládají natáčky (= balíky slámy) a houbičky na nádobí (= krabice).

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 14. února 2019 13:49

MP Meri To jako fakt, je to osvědčená metoda, tradovaná mezi matkami už leta  I moje spřátelená porodní asistentka vždycky radí, že pokud chce matka ukončit kojení, má odjet na víkend a nechat dítě tatínkovi....

Offline continuity
Avatar
33786 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:01

MP Meri  kolik mimcu je? odstav jenom na noc, pokud se fakt budi co hodinu na kojeni, tak by to opravdu melo pomoct. ale nemuzes chtit kojit jednom jednou za noc, to jsme zkouseli a bylo to uplne k nicemu, dite rvalo jeste vic. pak jsme to nechali tyden-dva ulezet a fakt jsme byli v pohode za dve nebo tri noci. nikdy bych tomu neverila, ze to projde tak hladce. jako rvala, lito ji mi bylo strasne, ale za ten vysledek to fakt stalo, protoze uz jsem nemohla vubec nic, vypadalo to, ze skoncim ve spitale. 

lepsi to jeste stihnout nez zacnou ty separacni uzkosti.

pres den jsem pak kojila jeste dalsi temer rok, to vubec nesouvisi, navci zacla pres den konecne poradne jist.

Offline brrr
Avatar
10051 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:03

JankaM Ještě špunty od šampaňského jsou na vození autíčkem fajn, Pinot Noir může dávat Ríšovi špunty od vína

Offline Aranel
Avatar
4530 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:08

Garfie To byla tzaziki , kdo popisoval, jak šla nebo pár nocí chodila spát v podprsence a navoněná, k manželově údivu? Karja pomoz, jak to bylo!

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:09

Aranel To si vůbec nepamatuju!! 

brrr Špunty od vína navíc bývají často nasáklé, takže jako bonus bude dobře spinkat! 

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:13

Milé mamičky, ked tu máte tolko starostí s tými svojimi ratolesťami, rozhodla som sa vás trošku pobavit videom, ktoré na mna vybehlo na FB.

https://www.facebook.com/NAJDETI/videos/1971757862950287/

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:17

MP Meri aha, ja ti poskytnem útechu. Moja už týždeň je v noci hore KAŽDÚ HODINU! A cez deň viac ako tridsať minút nespí už ani v idúcom kočári, ani v idúcom aute, proste vôbec 

Offline Pinot Noir
Avatar
24572 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:18

brrr Jó, kdyby měl někdo zájem, dodám špunty od vína do několika tatrovek 

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:35

Janulik03 Co mi to jen pripomina 

Pinot Noir 

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 14. února 2019 14:46
Reakce na DrowRanger:

druha mala deti pred 30 rokmi a navyse co pocuvam, oproti synovi nenarocne. 

​Jen to zapomnela. Asi nejaka forma vytesneni :)