Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 08:38

Pinot Noir to dělám úplně stejně. Teď už mám kluky velké, ale dřív jsem měla takový ten pocit, že je konečně klid a můžeme si to užít. Už se toho nemůžu zbavit a když vstávám v 5 do práce, tak pravidelně nadávám. Naštěstí alespoň o víkendu už mě nikdo nebudí. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:31

Mě trefí šlak! Ten kluk už je zas nemocnej, tři týdny po dobrání antibiotik. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:32

Renusatko Jo, přesně, užít si klid  A ráno člověk lituje, ale stejně se nepoučí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:41

Pinot Noir Benefit dětského kolektivu:-( Lítaj teď nějaké hnusy, snad to nechytíš.

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:56

Sweet Potato Nejvíc mě mrzí, že to vždycky chytí babička nebo děda nebo oba 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:07

Pinot Noir tak ti navrhuju jméno velen :)

včera jsem měla tu čest s jedním velenem hovořit, ani jsem netušila, že se tak někdo jmenuje, ale nikdy bych neřekla, že se mi to jméno docela líbí. a byl by krutě originální, je jich jen 18. (nečetla jsem tu diskuzi celou a nemůžu najít původní příspěvek, vycházím až z následných rad)

Online Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:33

DruI Pinot Noir Mohučanka chodim spat hned, jak odpadne dite.asi tak v pul desate.jinak to nejde, rano vstavam brzy do prace. Je fakt, ze co chodim spat se slepicema, pripadam si min matozne. Ale nic si neprectu, na nic se nepodivam a s muzem uz jsem nemluvila ani nevim. Mam uz mesic "rozdelanou" rezervaci dovolene a nejsme schopni si s muzem ani odladit terminy.taky nic moc.

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:57

Ja dneska v noci jse rezignovane dala dite do postele a hle, jak to slo, spaly jsme od pulnoci v kuse do pul 8! To vubec neznam, ona se asi sama boji nebo ja nevim. 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:18

Straslivy barbouch byl dnes v noci na zahryznutidoufam ze je to tim zatmenim, corina taky korzovala celou noc po baraku. Asi ji poridim papucky:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:26

Jiná Realita Velen byl princ od Večernice, ne? Asi už je vybrán Viktor, muž se včera ptal, jestli už Viktor kope, tak je to zřejmě definitivní 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:30

Pinot Noir Ještě mě napadá Hektor

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:31

rasaNori u mas to iste, mlada kazdu hodinu-dve hore, hladny nebol, nosit sa nechcel, vzdy zaspal pri mne v posteli, prelozila som ho a ked som konecne zaspala, tak bol o chvilu hore...a este ma raz v noci aj ten mesiac zobudil, svietil mi dk ksichti tak, ze som skoro nadala muzovi, preco na mna svieti baterkou.

Karja nas by asi toez v posteli tieto dni spal lepsie, ale kurnik sopa ked ja tak spat neviem, vzdy som skrutena ako paragraf, kontrolujem, ci ho niekde nepucim, ci je zakryty a ja som odkryta, lebo sa bojim, ze mu prehodim cez hlavu perinu 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:34

Pinot Noir 

My teda ještě vybrané jméno nemáme, ale muž ho o víkendu tituloval Rosťou, a to před dvěma týdny se mu Rostislav nelíbil. Počítám s tím, že do porodu se to stejně ještě stokrát změní.

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:39

dzizisketa Vzpomínám si, že muži se při prvním vybírání Viktor moc nelíbil, ale teď ho "vymyslel" sám a najednou je super  Takže opravdu se to mění.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:45

Pinot Noir no právě, nikdy jsem si nemyslela, že je to i normální jméno :) ale vážně se mi nějak zalíbilo. viktor je taky pěkný.

Offline letfenixa
Avatar
7952 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 12:20

Pinot Noir Ja som minuly vikend zacala 3.kolo choroby, syncek od stvrtka. Na slaktrafenie.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 13:11

Napište rychle někdo, že děti i dospělí jsou zdraví, ať se to trochu roznese. (Dcera má rýmu a skelný pohled a u mně se stále nepřišlo na to, proč už mě celou věčnost bolí v krku )

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 13:49

Mohučanka Já bych to i napsala, ale mám zkušenost, že jakmile se nahlas zaraduju, že jsou všichni zdraví, nejpozději v noci se to zlomí 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 13:52

Tabea Tak to chápu, to je svatá pravda 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 15:01
Reakce na Mohučanka:

 a u mně se stále nepřišlo na to, proč už mě celou věčnost bolí v krku )

​A co takhle reflux? Já to měla v těhotenství.... bolelo mě v krku, vše bylo v pořádku jen zarudlý a přešlo to po té, co doktorku napadlo mi doporučit zkusit nějaké léky na pálení žáhy, i když mě žáha rozhodně nepálila. A shodou okolností kamarád zhruba ve stejnou dobu víc jak měsíc problémy s bolavým, opuchlým krkem, doktorka mu nacpala troje ATB, než šel náhodou k jiné zastupující a ta mu také doporučila něco na pálení žáhy a během pár dnů se mu krk uklidnil.