Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 09:12

dzizisketa kdybych mohla vrátit čas a měla malé děti určitě bych se neuchylovala k podobným patvarum. Rozhodně tak jak pises.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 09:24

dzizisketa ja uplne nevim.. penis ok. Ale povidat batoleti: pojd, Marenko, umyjeme pusinku, zoubky, nozicky a vulvu... 

Offline žluťásek
Avatar
7609 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 09:27

Pavlena nožičky až po vulvě 

V okolí jsem slyšela prcinu nebo frndu, to je fakt strašný. Zlatá pipinka ještě.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:03

Pavlena ale kuš.. zasadne ustni otvor,, zuby, horní a dolní koncetiny. Přece nebudeme ty děti prznit zdrobnelinkami a neodbornymi názvy  

@zlutasek ovšem tahle označení bych tedy taky vynechala

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:03
Reakce na Pavlena:

dzizisketa ja uplne nevim.. penis ok. Ale povidat batoleti: pojd, Marenko, umyjeme pusinku, zoubky, nozicky a vulvu... 

No ale to je právě špatně. Mařence musíš sdělit, že umyjete ústa, chrup a končetiny!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:04

Dadoo  

O vteřinu rychlejší jsi byla! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:05

eless my sme este len vo faze sirokanskyxh usmevov a nadseneho vyskotu, ked sa zjavi dlhsie absentujuci rodic :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:09

barbucha ja si tak rychle nemohla vzpomenout na ten chrup. To je rozhodně odbornejsi nez jen nějaké zuby

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:09

žluťásek Já nechápu názvy julinka, kačenka...Jak k tomu přijdou nositelky toho jména? A úplně nejvíc nechápu jednu Kateřinu, běžně zvanou Kačka, která tu kačenku používá.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:11

A dnes sa syn odplazil za vatou, ktoru pes vytrhol zo svojej hracky, ja som skladala plienky na gauci a zrazu len vidim, ze syn slinta ako keby mal v ustach pusteny kohutik, tak som mu otvorila usta a on mal v ustach tu vatu pozutu na gulicku . Asi je cas zacat intenzivnejsie vysavat...a celkovo to suzitie pes a babatko je vtipne, najma odkedy maly psa vnuma a snazi sa za nim doplazit a chytit ho...

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:11

Ja znam chlapecka, ktery v skolce ucitelce na otazku: co se vam na mne libi? Odtusil: vase pipinka. 

Maminka sla na keberecek. Ted si predstavuji, co by se delo, kdyby rekl: vase vulva 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:12

Dadoo 

Já se kdysi taky zařekla, že nebudu na dítě šišlat a hovořit k němu výhradně kultivovaným jazykem... no ale vono je to těžký, když na tebe zírají ta nevinná kukadla a tak krásně špulí pusinku ňuňu 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:15

continuity tak stupidni otazka si tuhle odpoved zaslouzila....

Sweet Potato 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:15

dzizisketa ja som si tiez myslela ako budem od babatka pouzivat len spisovne vyrazy, nesuslat a nehovorit na dieta maznavo...no, nejak som toto predsavzatie nedodrzala...suslem, maznam sa, hovorim spevavo, spievam uspavanky a slovo penis pri synovi nepouzivam, lebo mi to zatia pride take nepatricne. Takze mame tiez pracovny nazov pre penis, ktory pouzivame obaja pri prebalovani...ale tak dufam, ze ked sa budu v siedmej triede ucit o ludskom tele, bude uz vediet, ze penis je penis a nie pipisulak .

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:16

barbucha hlavne je mozne na nej nesislat a hlavne cekat az ono misto papa zpusobne rekne na shledanou, ale laicky bych rekla, ze pro vyvoj reci jsou ty zjednodusene tvary celkem vhodne.

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:18

Zarinya o tom zadna, my jsme se tim na jednoum vecirku, kde to rodice dali k dobru, bavili cely vecer.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:19

continuity si tak predstavujem, ako take dvojrocne mava vo dverach starkym a, sposobne ich zdravi: zbohom/ dovidenia stary otec a stara matka 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 10:20

barbucha ja taky na dcery nikdy nešišlala,ani na vnoučata. To nesnáším. Ale dětskému světu se musi prizpusobit lecos, nejenom mluva.  Na to není nic nesmyslného nebo nevhodného. 

Vždycky budu říkat ať si hraje s autickém a ne třeba dvoustopym vozidlem. 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 11:45

Tady si koukám hodně lidí plete synonyma a zdrobněliny s eufemismy. A vzhledem k hlubokému odporu k transgender problematice, jaký tu panuje, a přesvědčení, že pohlavní ústrojí je to nejdůležitější, co nás formuje, je pak odmítání správného označení velmi podivné, řekla bych až pokrytecké.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:55

Teď jsem viděla v tv Bohdalovou. Vařila s Hložkem Muzikantske pošušňáníčko. TO je masakr! Zlatá pipinka. .